Kolostrum. Je naozaj taký dobrý?

samsara
18. okt 2009

Ahojte,
chcela by som sa opýtať,či máte niekto skúsenosti s užívaním kolostra,je to na podporu imunity,minule bola v ,,Dámskom magazíne na STV1" téma,týkajúca sa kolostra a velmi ho vychvalovali ,,ako zázrak alternatívnej medicíny",tak by ma zaujímali všetky Vaše ,či už negatívne,alebo pozitívne skúsenosti s týmto prípravkom.
Na internete som si niečo o tom našla,ale radšej uvítam osobné skúsenosti,či je to naozaj také dobré,alebo iba zbytočné vyhodenie peňazí.
Ďakujem.

maja440
5. feb 2019

@lenadka dakujem pekne za odporucanie 😊

smoni
5. feb 2019

@maja440 buď z aloe vera (umyvacia emulzia, telové mlieko) alebo ešte silnejšie z mikrostriebra keď je prejav veľmi silný

maja440
5. feb 2019

@smoni dakujem, vyskusam. A ak by mi to niekedy zmizlo, alebo aspon sa trochu zmiernilo za aku dobu by mi mohlo to colostrum pomoct ?

smoni
6. feb 2019

@maja440 je to veľmi individuálne.

maja440
6. feb 2019

@smoni to mi je jasne. Ale aspon priblizne, nech viem, ci to ma vobec vyznam

nuska
7. feb 2019

@maja440 na psoriázu hlavne aloe vera žihľavové berte a v probiotikách určite pokračovať. Dobré je ale aj omegy

andrea6746
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hoffka777
14. dec 2019

@andrea6746 aké beriete ?

andrea6746
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea6746
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hoffka777
19. dec 2019

@andrea6746 Ja som doteraz brala od Lr to kravske ale teraz som skusila od avenatura ich kozie a to je perfektne veľmi pomáha . A to čerstvé Vám ako rýchlo zaberalo lebo my tu mame kožou farmu a viem že tam to predávaju len tuším 10e /l

hoffka777
22. dec 2019

@andrea6746 a nieste chorý ?

andrea6746
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana7843k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nuroska
3. máj 2020

@jana7843k Kravské kolostrum je 30 až 40 krát silnejšie než ludské a obsahuje 500 cenných látok, kým kozie kolostrum je 20 krat silnejšie než ludské ale neobsahuje tolko cenných latok. Kravské kolostrum je najidentickejšie k ludskému, obsahuje najviac imunoglubulínov.

jana7843k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nuroska
4. máj 2020

@jana7843k je to uhol pohladu každý máme iné skusenosti, ja mám osobne lepšie skusenosti kravským kolostrumom, nemecká firma ktorá vyrába tento kolostrum, je bez kazeinu a kravičky sa pasú volne na bio farmách

jana7843k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nuroska
5. máj 2020

@jana7843k nie neskúšala, 6 rokov užívame kravské kolostrum, sme bez chorôb a bez antibiotik, pomáham s tým aj iným ľudom a máme neskutočné vysledky, zápal mozgových blán za 3 dni sa zápal stiahol, zápal obličiek, kronova choroba, operacia klbu....atd a veľa iných

jana7843k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sabinalozekova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
derdia
15. okt 2021

@ihnacakovaclaudia ahoj ake konkretne colostrum? Vdaka😊

derdia
15. okt 2021

@nuroska ahoj o ktore konkretne ide? Vdaka😊

nuroska
6. nov 2021

@derdia od firmy LR, 100%

jazernica
6. nov 2021
Používateľ jazernica je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jazernica.

Ja kupujem z lekárne tekuté kozie colostrum, mám s ním výborné skúsenosti u detí.

matusrr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hamini
9. jan 2024

Ahojte mamičky....dávam deťom tekuté kolostrum LR... Už piaty deň...no dcéru z toho napína /6 rokov/ a syn mi to vyvrátil/2roky/. Dá sa to primiešať do jedla? Ďakujem za rady.

14lenka80
9. jan 2024

@hamini skúste pridať do mlieka (nie teplé) alebo poprípade džúsu alebo jogurtu