• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nádcha, soplíky, kašeľ už 4 týždne a nič nepomáha

3. októbra 2017 
My mame uz to iste mesiac najprv dva tyzdne ypchaty nos nuc neslo z nosteka ale v noci stale kasle co za teka a nasadila som mu fenistil kvapky a teraz sa mu dalsy tyzden spustila nadcha ale stale vykasliava a v nose nadcha trva uz som z toho zufala boli a dychanie zr ciste
28. nov 2015 o 18:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adar Alternatívna medicína, prírodné antibiotikum, pošlem info o produktoch cez mail, sama si spravíte názor, nám pomohlo..., píšte janina228@azet.sk
28. nov 2015 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2015 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my fičíme na VIVI ŠŤAVE od JUST a klop klop, zabralo a to sme minulý rok, keď syn nastúpil do škôlky boli v kuse sopľaví, kašlaví, katastrooooofa, ale už je pokoj, nedám dopustiť
tymianovy kremik takisto a do troch dní je po soplíkoch

ak zaujalo, máme tu aj skupinku o JUST - kopec pozitívnych skúseností mamičiek
ste srdečne vítané

http://www.modrykonik.sk/group/7197/
1. dec 2015 o 12:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A TO SA KDE DA OBJEDNAT A TEN KREMIK NA SOPLIKY DAKUJEM
1. dec 2015 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@unique26 A TO KDE SA DA OBJEDNAT AJ TEN KREMIK NA SOPLIKY
1. dec 2015 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darina05 pisem ip
1. dec 2015 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikusaaaaa prosim vas, ako vam toto obdobie preslo? lebo na mam teraz polrocnu dcerku a stale dokola sa nam toto deje asi od druheho mesiaca, aj na to usno-nosn-krcne chodime, ale nikde nam nevedia pomoct.....dakujem
8. jan 2016 o 12:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niektoré nádchy, číre soplíky a kašeľ môžu byť prejavom potravinovej alebo histamínovej intolerancie. Diagnostikuje sa to u imunologa-alergologa.
8. jan 2016 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@charity nasa mala doteraz mala len Bebu 1, je mozno ze uz z nej jej moze nieco vadit?
8. jan 2016 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rona202 Ano. Moze jej vadit napriklad kravske mlieko.
8. jan 2016 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pietra ahoj tu sulinku mozem ddat do zvlhcovaca nepokazi sa ztoho a pomoze to v kuse mame nadchu aj mandle zvrcsenw nic nepaha
18. jan 2016 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darina05 treba pozriet na navod k zvlhcovacu. My sme mali len taky velmi jednoduchy. Popravde si to uz velmi nepamatam, ved je to 8 rokov dozadu
18. jan 2016 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vysielacky jazveciu mast tiez odporucam davam to v zime preventivne.a striekam na noc eukasol sprej z justu.
31. jan 2016 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A ten eukasol sprej je dobre striekat kazdy den vecer iba do vzduchu vstreknem a na co to ke dobre na uvolnenie upchatie nosa alebo na bacili dakujem
31. jan 2016 o 19:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darina05 eukasol je bomba, mozes ho streknut aj na tricko, urobi okolo organizmu taku eukalyptovu ochrannu bublinu a chrani ho, v ovzdusi zabije cca 70% stafylokokov a streptokokov
31. jan 2016 o 19:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, maličká má 8mesiacov a máme zápal priedušiek - bronchitídu.. Nádchu máme už 12 týždňov, z krvi nám zistili oslabenú imunitu a aj alergiu, len ešte nevieme na čo :( myslíte, že to môže suvisieť s očkovaním? zdravé dieťatko a od očkovania nádcha už skoro tri mesiace :(
31. jan 2016 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky poradte Prosim!!!syncek5rokov Ma uz 2mesiace plny nos do Toho sme mali bolesti nozicky a obcas bruska krvne testy Ma vsetko moZne su v poriadku rengen pluc Cisty..Mam obavy Lebo obcas my vyskocia aj teploty ale nizke a Teraz bojuje me s bolestou uska..doktor Povedal Ze zapal tam nie je..rozmyslam Ze ci to nemoze sposobovat zvascena nosna Manda ktoru zial ma...
1. feb 2016 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staninka30 Bolesti noziciek z nosnej mandle?

Ma priznaky histaminovej intolerancie. Skuste ju otestovat...
1. feb 2016 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby som nezabudla vsetko to zacalo vakcinou Proti chripke do nosa odvtedy Mame problemy
1. feb 2016 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@charity nie bolesti nozicky z nosnej mandle ale aj to jedna z veci co Ma trapia ale to patri Na ine forum
1. feb 2016 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj malý má tiež sople a začal si chytať ucho tak mu dala kvapky uniflox že to mám kvapkat aj do nosa a ucha. Máme aj fenistil . Sirup augumentin na zápal stredného ucha.... Malý ste aj vy problém s uchom? Má aj hnačku teraz neviem z čoho či z fenistilu ?
21. apr o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka313 z fenistilu hnačka isto nie je, skôr ten sirup
Na krčnom ste neboli? Ak nie, tak si vypitaj papier od doktorky nech ťa tam pošle..so stredným uchom nie je sranda...nášmu museli prepichnuť bubienok a teraz 3 mesiace po - mám pocit ze slabsie počuje
9. máj o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenulikus boli sme na usnom všetko v poriadku mal len menší tlak preto si chytal usko nič vážne. Vysadila som ten sirup augmentin a bolo po hnačke.
9. máj o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mi bojujeme so soplikami. Ma 4 roky ale uz ho to dlhsie drzi. Vecer ako keby chrapal. A uz tretiu noc teplota do 38. Zeby zvacsene nosne mandle? Nestazuje sa ze ho nieco boli. Mala niektora problemy s mandlami? Ako za prejavuju a liecia. Dakujem
3. okt o 22:22  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok