• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nádcha, soplíky, kašeľ už 4 týždne a nič nepomáha

1. februára 2016 
My mame uz to iste mesiac najprv dva tyzdne ypchaty nos nuc neslo z nosteka ale v noci stale kasle co za teka a nasadila som mu fenistil kvapky a teraz sa mu dalsy tyzden spustila nadcha ale stale vykasliava a v nose nadcha trva uz som z toho zufala boli a dychanie zr ciste
28. nov 2015 o 18:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adar Alternatívna medicína, prírodné antibiotikum, pošlem info o produktoch cez mail, sama si spravíte názor, nám pomohlo..., píšte janina228@azet.sk
28. nov 2015 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2015 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my fičíme na VIVI ŠŤAVE od JUST a klop klop, zabralo a to sme minulý rok, keď syn nastúpil do škôlky boli v kuse sopľaví, kašlaví, katastrooooofa, ale už je pokoj, nedám dopustiť
tymianovy kremik takisto a do troch dní je po soplíkoch

ak zaujalo, máme tu aj skupinku o JUST - kopec pozitívnych skúseností mamičiek
ste srdečne vítané

http://www.modrykonik.sk/group/7197/
1. dec 2015 o 12:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A TO SA KDE DA OBJEDNAT A TEN KREMIK NA SOPLIKY DAKUJEM
1. dec 2015 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@unique26 A TO KDE SA DA OBJEDNAT AJ TEN KREMIK NA SOPLIKY
1. dec 2015 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darina05 pisem ip
1. dec 2015 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikusaaaaa prosim vas, ako vam toto obdobie preslo? lebo na mam teraz polrocnu dcerku a stale dokola sa nam toto deje asi od druheho mesiaca, aj na to usno-nosn-krcne chodime, ale nikde nam nevedia pomoct.....dakujem
8. jan 2016 o 12:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niektoré nádchy, číre soplíky a kašeľ môžu byť prejavom potravinovej alebo histamínovej intolerancie. Diagnostikuje sa to u imunologa-alergologa.
8. jan 2016 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@charity nasa mala doteraz mala len Bebu 1, je mozno ze uz z nej jej moze nieco vadit?
8. jan 2016 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rona202 Ano. Moze jej vadit napriklad kravske mlieko.
8. jan 2016 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pietra ahoj tu sulinku mozem ddat do zvlhcovaca nepokazi sa ztoho a pomoze to v kuse mame nadchu aj mandle zvrcsenw nic nepaha
18. jan 2016 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darina05 treba pozriet na navod k zvlhcovacu. My sme mali len taky velmi jednoduchy. Popravde si to uz velmi nepamatam, ved je to 8 rokov dozadu
18. jan 2016 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vysielacky jazveciu mast tiez odporucam davam to v zime preventivne.a striekam na noc eukasol sprej z justu.
31. jan 2016 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A ten eukasol sprej je dobre striekat kazdy den vecer iba do vzduchu vstreknem a na co to ke dobre na uvolnenie upchatie nosa alebo na bacili dakujem
31. jan 2016 o 19:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darina05 eukasol je bomba, mozes ho streknut aj na tricko, urobi okolo organizmu taku eukalyptovu ochrannu bublinu a chrani ho, v ovzdusi zabije cca 70% stafylokokov a streptokokov
31. jan 2016 o 19:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, maličká má 8mesiacov a máme zápal priedušiek - bronchitídu.. Nádchu máme už 12 týždňov, z krvi nám zistili oslabenú imunitu a aj alergiu, len ešte nevieme na čo :( myslíte, že to môže suvisieť s očkovaním? zdravé dieťatko a od očkovania nádcha už skoro tri mesiace :(
31. jan 2016 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky poradte Prosim!!!syncek5rokov Ma uz 2mesiace plny nos do Toho sme mali bolesti nozicky a obcas bruska krvne testy Ma vsetko moZne su v poriadku rengen pluc Cisty..Mam obavy Lebo obcas my vyskocia aj teploty ale nizke a Teraz bojuje me s bolestou uska..doktor Povedal Ze zapal tam nie je..rozmyslam Ze ci to nemoze sposobovat zvascena nosna Manda ktoru zial ma...
1. feb 2016 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staninka30 Bolesti noziciek z nosnej mandle?

Ma priznaky histaminovej intolerancie. Skuste ju otestovat...
1. feb 2016 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby som nezabudla vsetko to zacalo vakcinou Proti chripke do nosa odvtedy Mame problemy
1. feb 2016 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@charity nie bolesti nozicky z nosnej mandle ale aj to jedna z veci co Ma trapia ale to patri Na ine forum
1. feb 2016 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok