Nadváha detičiek

maminkaat
5. aug 2016

Ahojte chcem sa predstavit som mama polorcneho Deniska uz teraz sa tesim na komunikaciu hlavne by som chcela pocut nazor na nadvahu deticiek kto ma s tym ake skusenosti 🙂

janinah
5. aug 2016

U polročného riešiš nadváhu? hádam nie.....

maminkaat
autor
5. aug 2016

Nie len ma zaujmal nazor nasla som diskusiu spred 4rokov a ties sme boli pred par dnami u doktorky a malinky mal vcera pol roka a ma 11 kg a 72 cm povedala ze ma nadvahu tak ma zaujmalo ci sa uz niekto s tym stretol

janinah
5. aug 2016

@maminkaat toani nerieš,začnebehať a"nadváha" sastratí...predpokladám,že mudávaš také normálne príkrmy,žiadne sladoty...

maminkaat
autor
5. aug 2016

Pravdaze ani sa neprejeda zemiakova kasa mixovane jablcko s bananom alebo mrkvou ale dakujem za odpoved 🙂

candii
5. aug 2016

Podla toho ako bola jeho porodna vaha. Tak je ine ked sa narodil ako 3kg a ine ako 5kg je jasne ze ked bol vacsi bude mat vacsiu vahu. Ale neriesila by som ono sa to strati ked sa zacne viacej hybat..

maminkaat
autor
5. aug 2016

No mal 3430 a 51 cm ale tak on sa vrti dost dalsiu kontrolu mame az v oktobri tak budeme videt co bude

priora
5. aug 2016

Niekde som citala ze polrocne dieta ma mat dvojnasobnu vahu porodnej vahy.,, moj maly ked uz nbehal bol vacsi bol tucnucky ja som to moc neriesila vshu si fakt drzi rovnaku a iba rastie do dlzky a uz je akurat 🙂

maminkaat
autor
5. aug 2016

Super dufam ze aj moj sa popravi ked zacne bezkat ☺

nicolle21
5. aug 2016

to sa napravi samo.. nas mal vzdy viac a v polroku so sevou zacal sit,v 7mes uz sa plazil a sedel sam a v 8mes pochodoval okolo nabytku.. porodnu vahu mal 3750g a v 1 roku mal necelych 12 kg,teraz ma 3r a ma 17.5kg,takze ten prirastok na vahe je naozaj ovela ovela pomalsi,pricom do vysky ho taha nadpriemerne 🙂
mozno je 11kg ozaj trochu viac ako by mal mat,ale kazdu chvilu sa zacne hybat a spomali sa to

maminkaat
autor
5. aug 2016

@nicolle21 no to ano a to fakt papa zeleninu mixovane ovocie atd

unique26
12. aug 2016

@maminkaat absolútne sa netráp, začne behať a bude to z neho padať ein, zwei, drei, náš ani nekráčal, on všade utekal 🙂

mysga
12. aug 2016

Malá sesternica bola sumo a aj jej to ostalo. ALE nie jej vinou, samozrejme. 🙂 Prekrmovali ju. Inak, ostatne normalne stravovane deti bez nadbytku cukru a dvojnasobnych davok ryžových kaší netrpia nadváhou po tom,ako sa začnú hýbať. A neboj, podla mňa je normálne, že riešiš váhu svojho dieťaťa, lepšie ako túto tému považovať za tabu. Mňa tu raz zlynčovali,lebo som sa pytala, či v tehotenstve baby priberali priebežne alebo to razom vyhuplo. :D

hanka50
12. aug 2016

Ahoj, moj maly bol v pol roku hrozny "tucko" -mal 10,5 kg. Poviem ti bola som nestastna. Ale od roka to islo, on sice priberal, ale velmi ho vysvihlo takze vyzeral uplne ok, teraz ma 5 a je to uplne normalny chlapec, ale je vyssi -kazdy mysli, ze uz chodi do skoly. Tak mozno aj tvoj uklada, az moze zacat rast poriadne vysoko 🙂