Nízki a chudí muži verzus nízki muži s nadváhou

miro1000
5. júl 2023

Chcem sa spýtať aký majú názor ženy na mužov ako ja ktorý sú nízky a chudý . Moja výška je 167 a váha 57kg. Chcem sa spýtať v mojom prípade či je pre vás príťažlivejši nízky a chudý muž alebo nízky a s nadváhou...

liljana
5. júl 2023

.. taki, co vedia napisat aspon jednu vetu bez chyb.

martinkatinka
5. júl 2023

S modrymi ocami 😉

babulkomale
5. júl 2023

@miro1000 ani jedna moznost. Som velmi vysoka a prekvapivo u muza mi na vyske nezalezi. Ale ak ma byt nizsi, tak musi byt vymakany vo fitku alebo fyzickou pracou. Cize chudy ani nadvaha nie.

babovka2321
5. júl 2023

@miro1000 to chces vyvazit vysku vahou, ci ako? Nevidim jedine + v nadvahe u ziadneho cloveka. Mne by chudy nizky chlap nevadil, aj ked muza mam odomna 26cm vyssieho a 50 kil tazsieho. Ale maly a gulaty, no taky by ma veru asi neoslovil.

heleninamama
5. júl 2023

Nízky a chudý muž, to je katastrofa. Nízky a tučný hádam ešte väčšia .
Vylepšiť Ťa však môže pekné veľké SUV, tučné konto a úspešná firma.

marca12
5. júl 2023

@miro1000 Mam kamosa v tvojich proporciach a nikdy nemal nudzu o zeny. Vyska,vaha nie je az tak dolezita,ale to,co chlap vyzaruje.

walentina7
5. júl 2023

Žiadny nízky muž nie je sexi. Či je chudý či tučný je vlastne jedno,lebo nízky chlap u mňa nie je chlap.

veronikaszabova
5. júl 2023

@miro1000 ja som krpara 🙂 a to doslovne 😂 mam len 155cm, ale nikdy som nemala chlapa pod 180cm. Nepritahuju ma taky. Muz ma skoro 2m.
Ale k otazke... Keby som si mala vybrat, tak nizky bez nadvahy.

katuskamala1
5. júl 2023

No samozrejme ze ked uz nizky co je zial pre chlapa nevyhoda tak aspon nie s nadvahou! To snad nemozes mysliet vazne,ze kvoli mensej vyske chces byt radsej tucny aby si lepsie vyzeral:D nizkych chlapov poznam a vsetko to su brutal atleti a zadani

baldinka
5. júl 2023

Nizky a velmi ambiciozny! Aspon ako Napoleon a potom nevadilo ani ,ze bol tucny...

jankalukasova
5. júl 2023

U mňa vždy najviac urobila povaha a nie vzhľad. X pekných chalanov bolo ale keď otvorili ústa 🤦
Ďalšia vec je "chudý" a "štíhly". Lebo muž s postavou dostihového chrta, nech ma aj 2 metre je pre mňa katastrofa. Štíhly áno ale nie chrdý... S nejakou miernou nadváhou by som naopak problém nemala.

simca06022011
5. júl 2023

no ale ti dali... myslim, ze ani na jednom tak velmi nezalezi, ak to ma iskrit tak bude, ak nie nebude... a teda, vychrtly chlap u mna nie, so ziadnou vyskou. ani pupkosa co sa ledva vlecie by som teda v mladosti isto nechcela.

limoncino
5. júl 2023

@jankalukasova presne to som šla napísať, dvojmetrový vychudnutý Slendermani sú pre mňa úplne neatraktivny. Celkovo muž kosť a koža v akejkoľvek výške

haley7897
5. júl 2023

@miro1000 niekde som počula, že okolo 85% (číslo nebude presne, zdroj informácií neberiem ako skalopevny) mužov je pre ženy "neviditeľných". A aj keď o čísle presvedčená niesom. Niečo na tom popravde bude. Je len minimálne percento mužov ktorý vzhľadom upútali moju pozornosť. Zvyšok si to musí "odmakať" Čo však reálne zaujme je charizma, osobnosť, vystupovanie... To úplne dokáže zmeniť moje vnímanie fyzickej stránky u muža. A platí to aj opačne, chlap môže vyzerať ako poloboh ale keď vnútri prázdno = 0 záujem a rovnako zrazu na ňom nájdem aj fyzické "vady" a príbehu je koniec 🤷🏽‍♀️

betulinka1
5. júl 2023

@miro1000 to musis byt dost chudy na chlapa. Pozri, kazdej sa paci nieco ine. Jedna chce chudeho, druha nie.

stanulienkat
5. júl 2023

Radsej chudy. S nadvahou nie je nikto pekny. Ani nizky, ani vysoky.

anjelicek26
5. júl 2023

Mojim synom vychadza podobna vysledna vyska - 170-172cm... kazdopadne tvoja vaha je k tej vyske prilis nizka, pribrat (prejedat sa a nabrat tuky) nie je vobec riesenie, vybudovat svalovu hmotu ano, vyzera to dobre, navyse prijdes vo fitku na uplne ine myslienky a zvysis si sebavedomie. Kazdy chlap najde zenu, ktorej sa paci, ked vyzaruje - sebavedomie, zdravie, usmevy, ma normalnu pracu a stoji oboma nohami na zemi.. takze si zacni verit..

katka700
5. júl 2023

@miro1000 Ženy pri hľadaní partnera pozerajú na úplne iné veci ako vzhľad inak by po toľkých rokoch existencie ľudského rodu behali po svete samí vysoký svalnatý ubersamci. Čiže ak sa o seba primerane staráš nemáš 10 kíl nadváhy, nedržís sa zásady že chlap má byť cítiť hnojom, šancu máš.

babovka2321
5. júl 2023

Aj taky Harry Potter ma podobne miery a nepride mi ako chlap zly 😅 a ma aj vyssiu zenu.

petronelag
5. júl 2023

@miro1000 Tak 167cm nie je až tak málo, netreba si myslieť, že je to problém, je veľa žien výška160-165cm. Záleží od celkového vzhľadu a vyžarovania.

deti95060810
5. júl 2023

vieš kedy je muž najviac príťažlivý?
Keď má funkciu....😉
vyjadrenie známeho psychológa

hladamematku
5. júl 2023

@miro1000 RADSEJ NIZKY A CHUDY KED SI MAM VYBRAT

karolinakr
5. júl 2023

Mne sa chudí pačia..Priroda to múdro zadelila, vidiš, každemu sa pači niečo iné..maš tu rôznorode názory ..

liljana
5. júl 2023

Viete, aky je asimetricky muz? Meter vysoky a meter siroky (a metrak tazky). To je ten maly s nadvahou. 🙂

pralinka25
5. júl 2023

kopec Hollywoodskych hercov je nizkych. su sexi a maju uspech. s vyskou nic neurobis ale s postavou mozes urobit vela. to rozhranie co si sem dal ze chudy vs s nadvahou je uplne odveci. preco by nemohol mat nizky chlap vymakanu sexi postavu. nadvaha nie je sexi ani u 2 metroveho chlapa ani u nikoho.

drake122
5. júl 2023

@walentina7 ženy, ktoré myslia takto si zaslúžia peknú lekciu od života, napr. nedajbože sa narodí tebe syn a "vyrastie" do úctihodnej výšky 150cm a samozrejme zostane sám a celý život bude kvôli tomu mať poznačený, no ako by si sa ako hrdá mamička cítila? Alebo, aj na neho povieš, však toto neni chlap? 🙄

svetlonos
5. júl 2023

@miro1000
Mala som sexi kamoša s takou výškou. Bol o 10cm odo mna nizsi. Jemu sa pacili vysoke zeny. Ale teda ten mal vyzarovanie a charizmu, posobil mužsky. Proste bol to chlap na pohladanie. A vobec by mi nevadila výška.
Poznala som aj vysokych muzov - babovky. Tym ani vyska nepomohla.
A nizky- tlsty? Tlsty pre mna nie je menej clivel. No pre mna je to znamka, ze sa ten clovek zanedbava, smeruje k zdravotnym problemom atd.
Ale pokial si myslis, ze si od toho maleho objemnejsieho lepsi - mozes sa velmi mylit. Ten zas moze mat tolko fajn vlastnosti, ze to prevazi jeho nadvahu.

svetlonos
5. júl 2023

@drake122
Zabudla som meno toho muza. Je nizky, neviem dokonca ci nie aj postihnuty alebo trpaslicieho vzrastu. Zbalil si manzelku volejbalistku. Klape im to super. Dokonca nechel, aby menili vysku nabytku. Ze on jednoduchsie vylezie na linku akoby sa ona mala hrbit 😁 Su spolu stastni. Ako som uz napisala. Ide o charizmu, nie vysku a vahu. Kto nechape dostane v zivote nadelene.
Znama mala averziu na bledych chlapov (do ruzova sa opalujucich blondakov).
Co ma? Vnuka albina. Bledy a blondaty, opaleny do ruzova ;) A Boch nech kazdeho chrani, ked by na neho niekto kryve slovo povedal 😉

stanulienkat
5. júl 2023

@svetlonos mozno ma ine "prednosti". 😁

valeria_h
5. júl 2023

@heleninamama Výšku si nikto nevyberie, nikto nemôže za to, do akej výšky narastie respektíve nenarastie. Toto neovplyvníme a písať niekomu, že je to katastrofa...