Občasný zápach z úst

edvelyn
10. máj 2016

Mamičky, ktoré ste sa s tým stretli...dcérke zapácha z úst.nie stále.len občas.neviem presne aký to je zápach..niečo ako acetón alebo alkohol..zajtra ideme k lekárke.len chcem vedieť kto má skúsenosť.ďakujem

zuzana76
10. máj 2016

@edvelyn potrebuje vysetrenie, acetonovy zapach zvykne byvat pri neliecenej cukrovke

edvelyn
autor
10. máj 2016

@zuzana76 ano o tom som si citala tiez, ale nemá žiadne z uvedených príznakov..

iukas
10. máj 2016

neviem, kolko rokov ma tvoja dcerka a kedy ma tech zapach, moja 4 rocna ma taky acetonovy zapach z ust, ked v skolke cely den neje. ked papa normalne, zapach nema.

bosoriak
10. máj 2016

@edvelyn Mojej dcere zapacha z ust, ked sa jej blizi nejaka choroba, vraj to je kvoli mandliam mi povedal doktor. Nie je to aceton ani alkohol, ale tak bakterie su rozne. Tak drzim palce, nech to nie je nic zasadneho.

anjelicek26
10. máj 2016

helikobakter robi acetonovy zapach z ust.

edvelyn
autor
10. máj 2016

@iukas ma 2,5 roka a veru dnes papala tak striedmo.ma uz druhy den teplotu 38 ale ziadne ine priznaky. Kvoli tomu vlastne idem k lekarke tak jej to vsetko spomeniem.dakujem

kexik218
11. máj 2016

Ja som mala takyto problem pri helicobacterovi. Nebol to sice taky zapach ako opisujes ale bolo to neprijemne

lili007
11. máj 2016

Aj my mavame zapach z ust ked dietatko ,,lame,, nejaka choroba. Zvysime prijem vitaminov a vela spinkame. Cukrovka sa inak bezne kontroluje v preventivke, v moci, tak ta by snad nemala hrozit.