Otvorená MR
Prosim Vas surne hladam pre mojho maleho syna otvorene MR ( magnet. rezon) strasne silnu klaustrofobiu ma a uz neviem co dalej a musi ist surne na vysetrenie … neviete kde je otvoreny typ pls ? Byvame blizko BA
Pisala si, ze pre “maleho syna” a on uz ma 17 rokov?😅 Som si ista, ze ak vysvetlite problem, vysetria ho pod anestezou.
Viem isto, že v Košiciach - Šaci je otvorený typ MR.Ale ake čakacie doby majú, a kritériá pre pacientov, to už fakt netuším.
Malého syna? … 17 rokov? 🤦♀️ Ja myslím, že by ho mohli uspať. Neviem, či sa to dá len tak dohodnúť alebo bude treba nejaké odporúčanie 🤷♀️
Veď to už je čochvíľa dospelý 🙈 už by mal chápať, že jednoducho to musí vydržať, ale pokial ma na papieri od psychológa, že trpí klaustrofobiou, tak ho uspia bez problémov

Kolko ma rokov? Malym detom davaju anestezu. Pred dcerinym vysetrenim bol asi 7r chlapec, povodne to chceli zvladnut bez, no neslo to, tak ho uspali. V NUDCH. Kvoli tomu sa nam posunulo vysetrenie.