Podpora imunity pred nástupom do škôlky

dada7701
11. aug 2019

Ahojte, blíži sa jesen, s tým spojené sychravé počasie a nástup chorôb...chcela by som dcere, nakoľko nastupuje do školy nasadiť niečo na podporu imunity....vaše skúsenosti, postrehy a rady čo dávať rada privítam.. ďakujem

wewe4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pininka1
11. aug 2019

Nám predpisala pri prvom synovi doktorka bronchovaxon a bol ozaj super. Syn nebol chorý vôbec. Tak sme tam išli aj pri druhom synovi, ten však dostal opačnú reakciu,čo mi potvrdilo viacero lekárov a kaslal nepretržite 6 týždňov. Nič iné mu nebolo, všetky výsledky aj z krcneho negatívne. Potom sme to vysadili a bol pokoj. Treba sa skúsiť opýtať svojej doktorky, aké má ona skúsenosti.

sapetka
11. aug 2019

Vit C, imunoglukan kazdx den mu davam jablko s mrkvou a stavu s pomaranca. Zaciname so skolkou o tyzden som zvedava

evittam
11. aug 2019

@dada7701 Nic. Zdravá a vyvážená strava, pobyt na čerstvom vzduchu a v zimných mesiacoch preventívne vit.C a D. Syn bol naposledy chory pred 11.rokmi a dcera este vobec az na kiahne -skvely priebeh u oboch a par soplov nepocitam.

evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siska53
11. aug 2019

@dada7701 ono je to rozne.. su deti s lepsou a horsou imunitou.. osobne odporúčam zdravu steavu a minimum sladkosti a prip.nieco na rakytnikovej baze.. niekomu pomoze imunoglukan, nam nie, aj ked sme.ho brali podla odporucani, plus Ccka co sme sa vsetci najedli a aj tak vkuse chori... Teda najma my dospeli..deti skor vela soplov .
Najviac nam.pomohli esencialne oleje a plus v mojom.pripade ( priprav sa, ze aj rodicia byvaju po nastupe dietata do skolky casto chori) zistenie,ze mam histaminovu intoleranciu.

sapetka
11. aug 2019

Ak bude mat imunitu po mne chorx bude castejsie ak po muzovi ten zas nebol vobec🤷‍♀️

monika2012
11. aug 2019

@dada7701 Vitamin D3/K2 kazdodenne. Velmi to pomaha s imunitou.
V pripade zaujmu mam jedno neotvorene balenie k dispozicii (dovoz Amerika).
Uzivame cela rodina uz cca dva roky a velmi nam to pomaha. Manzel maval anginy cca 10x do roka, cely svoj zivot. Teraz ma 1x - max. 2x za rok, viac nie.
Dcera kedysi tiez cca 7 x rocne na ATB, teraz tak 1x 2 x za rok.
Ja som vzdy od nej vsetko dostala a myslela som vzdy, ze z tych detskych chorob umriem. Teraz uz od nej nechorlaviem, choroba ma chyti max. 1x rocne.
Nie je to zazrak, ale velmi to pomaha.

neluskas
11. aug 2019

@dada7701 ahoj, ja som predtym u mojej dcerky vyskusala niekolko produktov na podporu imunity z lekarne. no nic nam nezaberalo. pred dvomi rokmi som sa dostala k prirodnym produktom na podporu imunity u deti a uz dva roky sme neboli chory. a co sa mi na nich paci, ze su prirodne, bez chemie a vedľajších ucinkov

mamickatanicka
11. aug 2019

Ahojte, počula som dobre referencie na draciu krv, ale ešte sme neskúšali...

dada7701
autor
12. aug 2019

@neluska a čo to je ???

sapetka
12. aug 2019

@dada7701 aj mna by to zaujimall

katarinak18
12. aug 2019

@dada7701 u mna urcite colostrum ale nie z lekarne tam nemate zarucene ze je to orave colostrum. Co ja davam je overene a prirodne. Plus vitaminy.

ivanka12311
12. aug 2019

Ja mám dobré skúsenosti s Energy Vironal s kombináciou Drags Imunn👌 perfektne odskúšané na dcére 4r keď boli chrípkové obdobia my sme dostali len 2dnoví soplik nič viac hrdielko čisté horúčky taktiež nemala... doktorka nám poradila aj prevantan s vitamínom c 🙂

mamickatanicka
12. aug 2019

@dada7701 sú to kvapky, na podporu imunity ale aj pri chorobe, majú všestranné využitie... Sú od 3 rokov

zeytin
12. aug 2019

Ja vzdy mesiac pred nastupom do skoly a skolky zacinam davat imunoglukan. Mam s nim velmi dobre skusenosti.

mkado
20. aug 2019

My mame velmi dobre skusenosti s produktami na baze aloe vera. Osvedcili sa nam vo vela pripadoch. Mojho syna dokonca uchranili od inhalacnych sprejov. Ako prvy rok skolkar ma po zacati uzivania tychto produktov v skolke vynechane naozaj takmer nic. Ja si radsej priplatim za kvalitu, ako pchat chemiu do dietata. Bohuzial je taka doba, ze vyzivove doplnky nie su zbytocnost, ale nevyhnutnost. Pretoze vyvazena strava uz davno neexistuje.

dada7701
autor
20. aug 2019

@zeytin akú formu ? Sirup ?

zeytin
21. aug 2019

@dada7701 Starsim davam kapsule, dvojrocnemu sirup 😉

jankakovarovajk
24. aug 2019

@monika2012 dobrý deň, prosím vás o aký produkt konkrétne ide? Ďakujem za odpoveď jana

monika2012
25. aug 2019

@jankakovarovajk Janka, poslala som Vám info v správe.

dadica
25. aug 2019

@dada7701 U nás najviac zabralo otužovanie- studena sprcha, plus davam vit D a jedia ovocie a zeleninu.

nyusika
25. aug 2019

Kvalitný vitamín C, zdravá strava, otužvanie a veľa pohybu vonku - za každého počasia