Premnožené kvasinky u 4 mesačného

rocky11
9. jan 2019

Ahojte,potrebujem poradit. Mam 4mesacneho synceka a podla dermatologicky ma premnozene kvasinky v tele,seboreu co sa prejavilo vyrazkami a cervenymi flakmi po celom tele.Dala nam na to namiesany krem z lekarne a imacort krem a potom sme mali pouzivat biodermu a brat probiotika...ja aj maly. To sme spravili a po tych mastickach sme sa krasne vycistili, ale ked sme zacali pouzivat biodermu,tak sa nam to vratilo a este horsie. Poradte prosim, co by mu mohlo pomoct? Dakujem vopred

a_lexie
9. jan 2019

@rocky11 ja som pre maleho pouzivala biodermu od narodenia. Tiez sa nam z nej po case vyhadzal. Nevedeli sme prist z coho to ma. Ja som drzala diety, vymenili sme asi 2 druhy plienok a az nakoniec som ho zacala umyvat obycajnym bielym mydlom. Ja mam tiez problem so sprchacmi a pre seba kupujem mydlo z DM Balea pH neutral. Maju tam 2 podobne mydla, kupujem to drahsie za 1,99. S tym som zacala maleho umyvat a davala som si pozor aby som ho po kupani poriadne splachla cistou vodou. Tiez som ho kremovala zarabanym kremom z lekarne s kyselinou mliecnou. Ten je volnopredajny. A ked to malemu cele preslo, zacala som pouzivat detske produkty z weledy. S tymi uz nema problem. Ale s you kozmetikou jeto individualne. To musis len skusat, ktore mydla a produkty malemu sadnu.

rocky11
autor
10. jan 2019

@a_lexie tak my zatial kupeme len v cistej vode a oddnes som ho zacala natierat sudocremom, tak som zvedava, ci to pomoze... a mali ste aj seboreu? Co ste pouzivali na hlavicku?

a_lexie
10. jan 2019

@rocky11 nie, ine problemy nemal. Ked sa narodil, mal supinky po ruckach a nozkach, tiez trosku na hlavicke. Ale to bolo prenasanim. Rodila som 10 dni po tp. Postupne som to vykremovala lekarenskou vazelinou. To mi poradili v porodnici.