Spôsoboval Vigantol vášmu dieťaťu zvracanie?

evca8285
19. jún 2013

Maminky chcela by som sa opytat, ci niektorej vasej ratolesti sposoboval Vigantol nadmerne zvracanie? Mam 8 tyzdnoveho syna a poslednych 5 dni vzdy po vecernom krmeni kedy davam aj Vigantol maly vyzvracka neskutocne mnozstvo ☹ Kedze mam malo mlieka pije okrem MM aj UM... skusala som dat mu iba cisto MM aj iba cisto UM aj kombinovane a stale rovnako zvrackal ☹ nicim inym si to neviem vysvetlit... zajtra budem volat lekarke len som chcela vediet ci s tym mate niekto nejaku skusenost... pocas dna mi nezvracka vobec... Dakujem za akukolvek radu 🙂

evkalv
19. jún 2013

Skuste dat vigantol rano alebo naobed a uvidite ci sa vyvracka potom ako mu ho namiesate do mliecka ak ano suvisi to s vigantolom ak nie moze to byt aj prejav refluxu...

nikolet_89
19. jún 2013

@evca8285 ahoj nemyslim, ze by to bolo tou jednou kvapkou vigantolu, ale ako radi mamicka nadomnou skus dat vigantol inokedy ako obvykle a uvidis...ale tiez si myslim, ze ide o reflux

evca8285
autor
20. jún 2013

dakujem a vyskusam... uvidim ako dopadneme...

gabuci
20. jún 2013

Nikdy mi nevracali od Vigantolu.Vyskúšaj ako tu radia maminky a uvidíš.

lencika
24. jún 2013

mne nikdy dcera nevracala z tohto ale zase nikdy nevies mozno tvoje dietatko moze aj z tohto asi by som aj ja zmenila cas davkovanie a poradila sa s lekarom

momoka85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinamk
25. nov 2013

@momoka85 fuha ty si robis riadnu reklamu v skoro v kazdej teme 😒

momoka85
25. nov 2013

@martinamk hej robim reklamu rybiemu tuku 🙂 a nie umelinám z lekárne.....