Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Teplota 38,7 u 9 mesačného dieťatka

157misicka
3. nov 2011

ahojte moj maly ma uz treti den teloty nad 38..doktorka pricinu nevedela zajtra ideme znova...zaujima ma ci je normalne ze ma zachvaty smiechu pri takej telote..on je fakt velmi dobry a vesely....nechapem 🙂

sisaha
3. nov 2011

@157misicka a robila mu CRP vysetrenie?

157misicka
autor
3. nov 2011

@sisaha
ano brala mu krv a robila vsetky testy ale vsetko bolo ok..okrem tepolty ma aj take male pupaciky na tvaricke not ie uz ma vyse tyzdna a teplotu mal predvcerom az vecer

157misicka
autor
3. nov 2011

@sisaha no a este ze tie pupaciky nevedela tiez z coho ma..ze to moze byt z nejakeho jedla...ja som mu dala jogurt ako nove tak asi z toho sa vysypal..dala nam fenistil kvapky iba a tekuty puder

157misicka
autor
3. nov 2011

@traktor na to ze mam asi iny problem teraz ale sak nemusim vobec nic pisat dakujem za pomoc

157misicka
autor
3. nov 2011

@traktor ma zaujimalo ci je to normalne spravanie pri teplote

traktor
3. nov 2011

@157misicka kludne pis..len je lepsie pisat to do jednej..aby baby videli, co tomu predchadzalo...nemuseli to hladat a pisat to iste.. 😉

157misicka
autor
3. nov 2011

@traktor ok 😉

zlatusik28
3. nov 2011

@157misicka keď sme mali mi naposledy takú vysokú teplotu, trvala zhruba 4 dni, tak sme mali "šiestu chorobu". Žiadne iné príznaky neboli a aj krvička bola ok...

milankovazuzana
3. nov 2011

@157misicka A vieš, že moja neter pri vyššej teplotke mala stavy presne ako opisuješ? Bola úplne veselá, úplne šokovala celú rodinu, my sme sa báli a ona bola ako keby nič a ešte sa smiala že až 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli