Točenie hlavy u 8-ročného dieťaťa

4. jún 2023

Baby poradte, uz som zufala, z coho sa kazdy den moze tocit hlava 8 rocnemu dietatu? Krvny obraz ma dobry, trosku zelezo mal pod normou, vytery vsetko ok, tlak ok, na orl nic nezistili a on sa kazdy den stazuje ze sa mu toci hlava, poradte, zacinam sa bat a stresovat

arasidka123
4. jún 2023

Má dostatočný pitný režim? Spánok? Stravu?

autor
4. jún 2023

@arasidka123 ano dnam na to aby pil dostatocne vela vody, spanku ma dost, co sa stravy tyka neni moc velky jedak, ale tak nehladuje, vysledky z krvy boli ok, pytala som sa lekarky ci to moze byt stravou tak veavela ze nie, ze to mal ok

dzulli1980
4. jún 2023

Treba ísť na ORL, stredné ucho toto vie robiť.

tinkavvv
4. jún 2023

Krcna chrbtica?

luccija
4. jún 2023

Zrak má dobrý?ja som mala zavrate dlhodobo a potom mi zistili, že mám jednu nohu kratšiu o cm a problémy s chrbticou bloky.Skus ho zobrať pár x na masaz

leskovael
4. jún 2023

Ja som riešila točenie hlavy... Výsledky u všeobecnej ok. Bola som u ORL, potom u neurológa a nakoniec na MRI mozgu. Tak skúste na začiatok orl a neurologa či to nebude ucho alebo chrbtica

deti95060810
4. jún 2023

mne sa točí od žalúdka - keď mám nevolnosti
závraty môžu byť aj z psychiky - stres, alebo migrena?

lolita555
4. jún 2023

Ja som mávala tocaky hlavy ako decko tiež a veľké ,mne to robil tlak,viem že som dlho užívala magnézium

nikpa
4. jún 2023

Chrbtica, oči, nízky tlak, problém so stredným uchom. To ma tak v rýchlosti napadlo. Ostatné ako pitný režim, spánok a železo si myslím písala, že je v norme.

danielahamar
5. jún 2023

D vitamín? Krčná chrbtica?

daniela2202
5. jún 2023

Vitamíny, vitamíny, zdravo- zelenina, dieťa rýchlo rastie

kacena4
5. jún 2023

nizky tlak, mala som to ako dieta roky aj som odpadavala, nic nepomoze len podrast

betulinka1
5. jún 2023

Tiez odporucam ist na ORL, potom ortoped a rongen chrptice, kludne to moze byt iba zle držanie tela. Krasne sa to denným cvičením vyriešiš, nauci ho nejaka dobra fyzioterapeutka. Nasad mu nejake vitaminy, kde su hlavne minerali, vit. D (Ano aj ked je leto) + vit. B + zelezo + vapnik. Ak sa to ani po mesiaci cviceni nezlepší, resp. ak sa to nezlepší cez prazdniny a zacne to znova ako bude skola. Je to stres a uzkosti. Pri uzkostiach je tiez typické točenie hlavy.

betulinka1
5. jún 2023

Este mi napadlo, cukor mu kontrolovali?

pattulda
1. mar 2024

Ako ste to vyriesili? Prisli na nieco? Moja 9 rocna to ma tiez...

pattulda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz