Trápia nás soplíky

lejjkaa
18. máj 2015

Syna som dala od apríla do skôlky, zobrali mi ho bez problemu, este boli ochotní, ze mi pomôzu nakolko som bola tehotna. Koncom aprila sa mi narodila dcera a malý miesto toho aby bol v skôlke je doma...Chodil tam asi tyzden a od vtedy je uz doma, doma je uz tri tyzdne a z toho bol dva krat v skôlke a musela som ho nechat doma, lebo mi ucitelka povedala ze je chory...Boli sme u Dr. a ta nam povedala ze je zdravy, hrdlo ma biele lebo mu zatekaju sopliky, mame problem ze nevieme fukat sople (neviem ako ho to naucit a odsavackou nam nejdu), tak sa stane ze ked ho podrazdia v hrdle, napne ho a vyzvracia...Viem nie je to dobre, ale lepsie ako keby mali udriet na usi...Takto ho musim mat doma napriek tomu ze nie je chory, a neviem co spravit aby sa ich zbavil (na kasel sme uz zjedli jeden sirup, zacali sme druhy, nepomaha), pouzivame do nosa Nasivin. Neviete mi poradit ako mu mam pomôct, co robit, dake rady? Doma mu je dlho a z detmi sa mu paci

janinah
18. máj 2015

pokial donesieš od lekárky potvrdenie,že dieťa je zdravé a môže ísť do kolektívu,tak kde je problém? môj syn pokašliaval,ale to bolo na alergickom podklade,teda učiteľka to nijako neriešila...
urob guličku z vaty,daj ju na stôl,dieťa si prštekom drží zatvorenú jednu nos. dierku a tou volnou fúka do guličky a chce ju posunúť...tak sa učí fúkať nos

lejjkaa
autor
18. máj 2015

Ked ho podrazdia v hrlde sople vyzvracia ich, ale dnu im este nic neozrvracal, iba von ked boli na vychadze, tiez to budeme mat asi alergiu, dostali sme zodac kvapky a je to lepsie tak uvidime...ak bude chciet spolupracovat tak to s nim budem skusat...3 rocnym sa da spravit alergicky test?

ilonka12345
24. máj 2015

aj moj vnuk maval sopliki to je u detoch alergija potrebujete pouzivat fenistil a kupte dietatku morsku vodu no mojmu vnukovi to pomohlo inu radu neviem dat.

lejjkaa
autor
26. máj 2015

Morskú vodu máme. Skúsime fenistil. A čo sprej dáky? Poznám iba na stipance