Zlá stabilita na brušku štvormesačnej. Pomôže Vojtova metóda?

ivushik287
2. jún 2016

Ahojte 🙂 mala by som otazku ohladom zlej stability babatka na brusku. P.doktorka nas poslala s tym na rehabilitacie. Cvicime vojtovu metodu. ked dam malu doma na brusko krasne mi je na nom rovno,akonahle prideme k lekarke tak sa vyvali na jeden bok a place. Doma jej dam aj hracku pred nu a hra sa,u doktorky nezaujem.
Pouzivate niekto aj inu techniku aby bola stale pekne na brusku?? Dakujem

janickacrazy
3. jún 2016

tak si ju nahraj na mobil a pusti to na poradni u doktorky, možno to pomože, možno je malá u doktorky v strese a preto tak reaguje, moj druhý syn vobec nechcel byť na brušku, lebo mával silné koliky, prešlo to až v 6mes. a vojtu sme necvičili, je v poriadku, všetko začal síce trošku neskor, ale v norme

vvia
3. jún 2016

Chodili sme na rehabky a ani tam s niu nehli. Na rehabke sa smiali ze este take dieta nemali 😀 tak som nisila videa 🙂 natacala som a ukazovala na kontrolach dr. 🙂

sardinka335
3. jún 2016

Ja som zažila niečo podobne len v ,,ružovom,, u lekarky mala nechcela dvihat hlavičku hore ked ju ,,tahala za ručky,, ze aby sa dvihala...tak hned ze torticolis a neviem čo a cvičit VOjtovku ....a doma v pohode, len ona nikdy na 1x tu hlavu nedvihala tak ako dokina chcela. No ja som si myslela svoje...Moja mama zažila ešte so mnou niečo podobne...vraj som spala a lekar jej povedal, ze dieta nereaguje a ma ist na neurologiu....mama mi povedala, ze ma spiacu zobrala a tak pleskla dverami ze doktorovi aj papiere na stole nadskočili.
Jasne ze tie deti tam plaču lebo vidia ludi, ktorý im sposobuju niečo neprijemne - cvičenie. Ja som tie krkolomne cviky Vojtovky s malou nerobila, pretoze to ze ona nedvihne hlavu na povel nie je podla mna dovod na hentu torturu!! Lebo inak ju dvihala, keby ju naozaj nedvihala tak ok, beriem...ale cvičit Vojtovku pre istotu tak to teda nie. A mam to zažite aj z domu lebo sestra to roky cvičila kedze ma DMO. Robiš to dobre - davaj malu na bruško a stimuluj bud hračkou alebo sa jej prihovaraj....