Aktovka alebo batoh pre prváka?
22. jún 2026
Zdravim, poradte prosim pre buduceho prváčika aktovku alebo batoh, nieco lahsie, lebo ma vysku 110 cm a 18 kg, s cim mate skusenost, aby vydrzala aj do 3 - 4 rocnika.
anonym_3c99e9
•
22. jún 2026Oxybag vydrzala az do konca tretieho rocnika.
Vždy som kupovala topgal a budem aj pri 3 dietati, vydržala prvý stupeň vždy👍
Pri takejto drobnej postave by som sa pozerala hlavne na nízku váhu a to, aby sa dali dobre nastaviť popruhy 😊 Syn bol vždy menší, takže sme vyberali podľa toho a máme veľmi dobrú skúsenosť so značkou baagl. Ak chceš, aby mu vydržal viac rokov, ja by som skôr pozerala po batohu než po aktovke, pretože deťom zvyčajne vydrží dlhšie aj po tom, čo z aktovky vyrastú.

@anonym_autor pre prváka aktovku, zn. Stil je dobrá. Použije prvé 2. ročníky, potom budete kupovať menší batoh, ak bude neutrál bez detských motívov, využije veľmi dlho.