icon

Aktovka alebo batoh pre prváka?

22. jún 2026

Zdravim, poradte prosim pre buduceho prváčika aktovku alebo batoh, nieco lahsie, lebo ma vysku 110 cm a 18 kg, s cim mate skusenost, aby vydrzala aj do 3 - 4 rocnika.

anonym_97af55
22. jún 2026

@anonym_autor pre prváka aktovku, zn. Stil je dobrá. Použije prvé 2. ročníky, potom budete kupovať menší batoh, ak bude neutrál bez detských motívov, využije veľmi dlho.

avatar
sisska96
22. jún 2026

aktovka stačí

anonym_3c99e9
22. jún 2026

Oxybag vydrzala az do konca tretieho rocnika.

avatar
danielahamar
22. jún 2026

Vždy som kupovala topgal a budem aj pri 3 dietati, vydržala prvý stupeň vždy👍

avatar
rachel36a
22. jún 2026

Ja som za akyovku, nas mal Herlitz

avatar
lucia_nova8
Včera o 21:43

Pri takejto drobnej postave by som sa pozerala hlavne na nízku váhu a to, aby sa dali dobre nastaviť popruhy 😊 Syn bol vždy menší, takže sme vyberali podľa toho a máme veľmi dobrú skúsenosť so značkou baagl. Ak chceš, aby mu vydržal viac rokov, ja by som skôr pozerala po batohu než po aktovke, pretože deťom zvyčajne vydrží dlhšie aj po tom, čo z aktovky vyrastú.