Ako chránite vaše deti pred letnými horúčavami?

juraj_benu_lekaren
28. jún 2017

Silu slnka sme už rozoberali, ale čo naše deti? Chránime ich pre ním dostatočne? Napíšte vašu stratégiu ako chránite vaše dieťa/deti pred slnkom a horúčavami keď je ponorené do zábavy, hier, vodných radovánok a dieťa nechce veľmi spolupracovať.

majocka24
28. jún 2017

Do chladku slniečku sa snažime vyhybať aj ked sa to nie vzdy da natierat kremami často hlavne pri vode ked sme detom robim tien aspon ja ked sa inak neda a dostatok vody musí byť ale vacsinou ked sa da od tej 11 do 15 tej sa snažime nechodit von 🙂

tyelde
28. jún 2017

Chodíme von ráno a neskoro poobede... Samozrejme, klobúk a opaľovací krém nesmie chýbať, aj keď sa snažíme byť v tieni

katulienkax
28. jún 2017

Ja neviem ja nenatieram ani seba ani deti pokial ideme len na prechádzku alebo na ihrisko, samozrejme vačšinou sme v tieni a tričko zahaľuje ramena, na hlave šiltovka.Este sa nám nikdy nestalo aby sme sa spálili z prechádzky. Tie krémy su sama chémia a stačí ze sa natierame pri vode a pri dlhodobejsom pobyte. Popravde nechápem preco sa niektorí stále natierajú podla mna to vobec nie je zdrave samozrejme ked sa kúpeme tak ano.

tifanimelani
28. jún 2017

Mno my sa chranime klobucikmi siltovkami a kremikmi chladiacimi lebo pokozke to doda chladivy pocit tak dietatu neni az tak teplo

zdenocka
28. jún 2017

@tifanimelani, zaujali ma tie chladiace kremiky. Napisete mi prosim, ake su to, a kde ich kupujete? Dakujem

kupcovci
28. jún 2017

Dobry den.ja sa snazim nevystavovat deti priamemu slnku,natieram opalvacimi kremami kedze su nachylnejsi k spaleniu.Ked sa stane ze su velmi zaujati hrou napr.vo vode a nechcu ist von musim sem tam aj uplatit niakou pochutkou .

poleva
28. jún 2017

detičky chránim dostatočným pitným režimom, natieram ich s opaľovacím krémom, šiltovka , v čase obeda , sa snažíme byť doma,alebo v chládku 🙂

blackcat8885
28. jún 2017

Natieram ho opalovacim kremom,vzdy musi mat siltovku a pije vela cistej vody. Nutim ho piť lebo ked sa hra zabuda nato. Pocas obednych horucav nechodime von.

monikver
28. jún 2017

Ja natieram dcerku opaľovacim krémom, musí mať klobúčik a hlavne veľa tekutín. Počas obeda, t.j.od 11.hod. do 15.hod. nechodíme von.

juraj_benu_lekaren
autor
29. jún 2017

@zdenocka pravde podobne ide o tzv Ice Gel-y

juraj_benu_lekaren
autor
29. jún 2017

...maminy musim pochvalit vasu profesionalitu: vyhybanie sa ostremu slnku, oblecenie a pokryvka hlavy a pri priamom slneni - vhodny opalovak 🙂

anelap
29. jún 2017

my máme na dvore od 14: 00 tieň, takže sa pekne hráme schovaný pre slnkom aa samozrejme natierame 50SPF, pokrývky hlavy-aj pre maminu aby išla príkladom, fľaša vody s nami na výlete prípadne jablko pre osvieženie

sperka
29. jún 2017

Keď sme vonku, nesmie chýbať čiapka alebo klobúk, natrieť tváričku a aj telíčko krémikom, fľaša s vodou je vždy po ruke, mením ju často, aby bola vždy osviežujúca, no zároveň nie veľmi studená. A cez obed ideme vždy dnu od tej 11:30 do 14, Libuška spinká a s Timuškom sa hráme v izbe. Potom opäť vylezieme a sme von až do večera ;)

1nico1
29. jún 2017
Používateľ 1nico1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1nico1.

určite klobúk a dobrý opaľovací krém cca pred týždnom sme už do zásoby nakúpili tento https://www.pilulka.sk/daylong-kids-spf-50-150-ml určite odporúčam
a ked už tam budete tak nezabudnite použiť kupón na zľavu 💃 http://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/

ferihegy
29. jún 2017

Ahojte 🙂

4 mesačného synčeka chráni kočík a strieška, priamemu slniečku nevystavujem. A staršieho synčeka vyzbrojím šiltovkou a opaľovacím krémikom. Keď bol synček menší, ochranu hlavy pred slniečkom zobral po svojom 🙂