Alkohol a leto: Aké s tým máte skúsenosti?

juraj_benu_lekaren
28. jún 2017

Ako mamičky to s alkoholom určite nepreháňate (ak vôbec), no niekedy sa môže stať . Keď už piť, tak s mierou - menšou samozrejme 🙂 Ako sa pripravujete na plánovaný aj neplánovaný záťah?

nikolieta9
28. jún 2017

Nechápem tomuto prispevku . Neviem. Kazdy si nalozi so svojim zivotom ako chce. Netvrdim, ze by som nejak vela pila, skor by som bola povedala, ze je sviatok, ak si nalejem poharik vina, no co ma lekaren spolocneho so zatahom.

deti95060810
28. jún 2017

tak ja nepijem vôbec....Môže byť hostina, párty, a neviem čo aká chce....Nepijem žiaden alkohol, pivo, nič a potom môžem kedykoľvek - aj o polnoci spokojne šoférovať...

dominika6
28. jún 2017

@juraj_benu_lekaren v lete treba piť mojito a radler a každý na koľko sa cíti..

@nikolieta9
lekáreň s tým súvisí že asi majú nejaký vyprošťovák na opicu 😀 alebo cestný lišaj 😀

jana_eyre
28. jún 2017

Ja som pila vcera po 1000rokoch, dala som si rumove gulky v cokolade 😃 nepripravila som sa a potom ma bolela hlava z tej cokolady 😂

emilia25
28. jún 2017

Tak ja si dam max nealko pivo ked sme s muzom na veceri muz kofolu.inak nepijeme vobec.a vobec nam to nechyba dokonca ani ziadne party radsej si urobime gril party s dzusom.

kupcovci
28. jún 2017

Dobry den ako píšete ja ako mamička dvoch deti mam planovany zatah sem tam večer s manzelom poharik vína 😀na druhej.strane.ma aspon neboli rano hlava 😀

majocka24
28. jún 2017

raz za čas dobré čapované pivko poprípade pri grilovačke ale len s mierou 😀 vlastne ani ked sme deti nemali sme sa nikdy neopíjali 🙂

erikaemkina
28. jún 2017

Tak raz za čas to Vínko , čapované pivko ako včera
alebo ak Máme sucho v ustach že @jankis 😉

juraj_benu_lekaren
autor
28. jún 2017

@dominika6 na tejto odpovedi som sa dobre smial, dominika, keby len vyprostovak a cestny lisaj ale aj siticko...teda specialny strip na zocelenie rany. To sme samozrejme nerobili maminkam ale anglanom ktory boli na velkom zatahu 🙂

yollanda
28. jún 2017

Ja nikdy neplanujem. Az rano banujem

dominika6
29. jún 2017

@juraj_benu_lekaren
Siticko je teda na ten cestny lisaj...ci?...😀

juraj_benu_lekaren
autor
29. jún 2017

@dominika6 v tom pripade to bola trzna rana nad okom cca 2cm. Nastastie tieto rany uz netreba sit, staci vydezinfikovat a dobre fixovat stripom....takze je to "akoby zasitie lepenim" 🙂

juraj_benu_lekaren
autor
29. jún 2017

...dobre sa citaju vsetky tieto prispevky. Ide skor o lifestylovy prispevok. NIekto ide bez alkaca a niekto si rad da nieco zaujimave. Ja si napr rad dam "SpritzAperlol" na leto uplne idealnz drink. Otazka ale moze byt, co ked sa niekedy podari predsa len nieco s alkacom prehnat. Ludove rady hovoria, ze treba vela jest... Skor ale treba co najrychlejsie alkohol z tela eliminovat...a tam je dobre vela vela vela pit...ale vodu, aby diurezou skodliviny odisli z tela von. A ak je organizmus naozaj rozbity...tak sa opytajte svojho lekarnika 🙂

natalka13
29. jún 2017

Ako sa mam pripravovat? Pridem na party ci na navstevu urobia mi drink vypijem, dam si pohar vody a pride druhy drink.
Priprava spociva v ucese, peknych satach a topankach😀

a planovany ci neplanovany zatah tu mi uplne unika logika otazky.

dominika6
29. jún 2017

@juraj_benu_lekaren ked sa pije musí sa jesť..
a ked sa je,musí sa zapiť 😀..
preto človek nikdy nevie či mu je na druhý deň zle z tolkého jedla,alebo pitia 😀

viskupovaandrea
29. jún 2017

@juraj_benu_lekaren Nepijeme (Ja a manzel)a ak je nejaka oslava pri ktorej pije cela nasa garda tak si kupime nealko sampanske 🤗. Mne to opijanie pride zbytocne pretoze clovek si rano po bujnej noci nic nepameta..🤗😊

vilma7
29. jún 2017

A ako sa dá akože pripraviť na neplánovaný záťah?
Netreba chlastať jedno cez druhé a potom mi určite žiaden lekárnik chýbať nebude..
A nevraví sa náhodou, že klín sa klínom vybíja? 😀
Ešte som nikdy po źiadnej "opici" nepotrebovala LEKÁREŇ.

juraj_benu_lekaren
autor
29. jún 2017

@natalka13 ano aj toto je sucastou pripravy 🙂 Logiku tu nehladajte o to neslo.

anelap
29. jún 2017

alkohol nie, pri deťoch je potrebné byť stále v 100% ostražitosti a tak som aj o polnoci schopná šoférovať, nealko pivo? to nie je pivo alebo čisté pivo alebo malinovku no nie oboje spolu

sperka
29. jún 2017

alkohol určite nie, hlavne nie v lete a ak sa stane treba veeeeľa, veeeeľa vody, aby sa to zriedilo a hlavne neísť na slnko :D .... a chlapci vravia, že treba zapíjať žinčicou ;)

libawet
30. jún 2017

,,,najlepšie je piť pivo na plnom slnku na obed cez slamku,,, ( toto sú také otázky, že až ma...)

tiper24
30. jún 2017

nechapem co vidite v tom alkohole len boli hlava z toho 🙂 ja uz 15ty rok bez alkoholu

tiper24
30. jún 2017

ale zas zena ked vypije je povolnejsia 😀 aj sa hovori ze alkohol roztahuje muzom cievy a zenam nohy 😀 😀

evkakd
30. jún 2017

V lete mate druhe kolo zadarmo ako sa vravi. 😂