POZOR SÚŤAŽ! Parazity v našom tele. Panika či pohoda?

juraj_benu_lekaren
1. júl 2017

Z ciest za poznaním, väčšinou z exotických dovoleniek, si so sebou často a nevedomky prinášame nevítaných hostí. Aká veľká je táto hrozba? Ako sa vysporiadať s nepríjemnými parazitmi v tele? Ak ste niečo také zažili, napíšte vaše skúsenosti - kde, z čoho, príznaky, ako sa vám ich podarilo zbaviť? Päť z vás odmeníme balíčkom produktov Parazitex a EnzyMax

tin007
2. júl 2017

Naposledy som mala hlisty (ako male dieta, mozno 7-8 rocne), odvtedy nic (o com viem).

gondyo
2. júl 2017

odporúčam plazmový generátor zapper technology...

evkakd
2. júl 2017

My sme si doniesli vsi. Dcerka mala krasne vlasky, ale nastastie sme obisli bez strihania 😉

janussss
2. júl 2017

Ja som bola na wc v jednej reštaurácii a odvtedy sa neviem zbaviť mrli ,☹ od lekára mám vermox, ktorý pomôže na krátku chvíľu a potom sa tie zmrdy zase vrátia... Nebaví ma neustále branie tých silných liekov,ale tieto prípravky na detoxikáciu si nemôžem dovoliť. Preto by sa mi váš balíček naozaj zišiel 😍

zuzana814
2. júl 2017

@janussss skus uzivat nalacno mrkvovu stavu, to zabija mrle, tiez pit palinovy caj, ked budes jest aspon 3 struciky cesnaku denne - rano, anobed, vecer a kyslu kapustu, ak tolerujes , tak pi jablcny ocot s medom vo vode, toto ti pomoze zvysit zaludoc. kyselinu a precisti zlc, a tym si tvoje telo s mrlami poradi, skus najst viac info na nete o klinceku, oresaku a inych antiparazit. bylinach

zuzana814
2. júl 2017

@janussss a este vacsina pazitov ma cyklus 30 az 60 dni, takze sa treba liecit vkuse, opat na nete zistis, ako je to s mrlami

kittyjuliette
2. júl 2017

Boze😂pamatam si,ze ako mala,asi 6 rocna som mala mrle.Zistila som to u starkej na prazdninach.Starka bola uplne hotova,hned vybrala hrubansku zdravovedu a zacala citat priznaky,ako chudnutie,bolest brucha.Ale mne nic akosi nebolo,len si pamatam,ze som potom celu noc plakala,lebo v tej zdravovede bol nechutny obrazok toho cerva cez celu A3,fuuuuuuuj.Ked som si predstavila,ze taketo cervy mam v tele,no strasne😂Na druhy den mi doktorka predpisala akysi nechutne sladky,ruzovy sirup-uz neviem,co za "dobrotu" to bolo a odvtedy som vdakabohu mala klud☺Inac,je zvlastne,ze psy sa preventivne odcervuju kazdeho pol roka a ludia vobec,to preco?

zuzana814
2. júl 2017

@janussss a este posledna info, som zabudla napisat 🙂 Mrle majú radi sladké. Takže vylúčiť sladké jedlá. Nemajú radi kyslé prostredie. Také kyslé uhorky, či kapusta, tak to v čreve určite zarezonuje, bylinky-kvet vratica obyc., duska tymianova a rozdrvene tekvicove semena s naslednou aplikaciou ricinoveho oleja (1-2 lyzice po 4 hod.). drzim palce!

betka22betka
2. júl 2017

našťastie v našej rodine sme doteraz neriešili parazity. Čítala som však, že každý máme v tele parazity, preto by som rada vyskúšala produkt Parazitex- na vyčistenie čriev

anickai
3. júl 2017

S ničím takým sme sa nestretli, na dovolenky nechodíme. Keď deti boli menšie, zo školy si priniesli vši. Krásne sme to preliečili, žiadne strihanie do hola sa nekonalo.

shilou
3. júl 2017

Naša rodinka chodí jedine stanovať. Je pravda, že sú spoločné wc, sprchy, ale musím poklopkať nikdy sme sa s tým nestretli a dúfam, že sa ani nestretneme.

janussss
3. júl 2017

@zuzana814 dakujem velmi pekne, si zlata 🙂 skusim hocico, dr mi dava vermox s tym ze mam uzivat kazdy den 1tbl cize 6 dni, potom mam pokoj tak 2 messiace a zase sa to vracia, ale skusim cenak a pod. co si napisala 🙂 posielam ❤ za radu 🙂

zuzana814
3. júl 2017

@janussss niet za co, rada poradim, kedze ma bavi studovat 🙂 nech si skoro zdrava, kludne popri vermoxe podpor touto prirodnou liecbou 🙂 drzim palce!

janussss
3. júl 2017

@zuzana814 jasne, skusim, v podstate vsetko co si napisala mam doma 😀 takze ma to ani nevyjde draho 🙂 a este raz dakujem 🙂

zuzana814
3. júl 2017

@janussss tesim sa, drz sa a vyliec sa ! 🙂

greta123
4. júl 2017

Nás majú radi kliešte, komáre a iba občas problémy s trávením, zatiaľ sa nám ich podarilo vždy vyriešiť, nič špeciálne sme nepotrebovali🙂)

erikaemkina
4. júl 2017

@greta123 moja To už skončilo aj ták ..

juraj_benu_lekaren
autor
6. júl 2017

Mile maminy,

aj v tejto sutazi ste napisali vela prispevkov a ako vitazov vyhlasujeme: @zuzanars, @imanuel, @ask, @michaelach, @beton. Blahozeleme a poprosim vyhercov o zaslanie kontaktnych udajov do mojej IP schranky aby sme mohli poslat odmeny 🙂

Juraj

michaelach
6. júl 2017

Dakujem velmi pekne za vyhru. Potesila😊😊👍

ask
6. júl 2017

@juraj_benu_lekaren Dakujem velmi pekne! 🙂

zuzanars
6. júl 2017

Jeden ja som vyhrala 😁 Super, veľmi sa teším 😘😘😘😘 Ďakujem

zuzanars
6. júl 2017

Jeej tam malo byť 😂😂😂😂

imanuel
6. júl 2017

Veľmi, veľmi pekne ďakujem. 🙂 Tešíím sa. 😉🙂😉