Chcete aj vy vyskúšať novinky od Bupi?

michaela_bupi
28. máj 2016

Milé mamičky, nestihli ste ešte vyskúšať naše Bupi Novinky? Napíšte nám, ktorú z Noviniek by ste radi vyskúšali (Umývací gél levanduľa alebo Jemný Kúpeľ 3 v 1) a prečo? My trom z vás produkt pošleme.

lucia211
29. máj 2016

🙂 moju malú žabku kúpať chcem, Bupi je to pravé pre ňu, to isto viem. Nič škodlivé by som je na ritušku nedala, boj o výhru Bupi by som teda nerada vzdala. Krásna vôňa, ľahká práca - to je pre nás najlepšia pláca. Šantiť vo vodičke s kúpeľ 3v1 Bupi sa mi páči a preto verím, že táto básnička mi stačí 🙂

moncsi1987
29. máj 2016

wow,tak toto sa priznam ze som to este ani nevidela v obchodoch tak velmi rada by som vyskusila ten umývací gél levanduľa,snad sa postatsti 🙂 🙂 🙂

lubkam
29. máj 2016

Skúšať bupi je moj sen, mydelnicku veľmi chcem. Moje tri deti,hádam kúpeľ s bupi veľmi nerozbesni. Preto jemný kúpeľ 3v 1bude dobrou voľbou 😁

miricka77
29. máj 2016

Ja by som chcela vyskusat ten levandulovy umyvaci gel.mam rada levandulu.ale aj ten kupel 3 v 1 moze byt dobry.ak vyhram,potesim sa obidvom☺☺☺

luma1
29. máj 2016

Juuuuj 3v1 samozrejme to je môj top nech nehľadám sampon napravo sprchac na lavo 😂 všetko v jednom to je top

katka2602
29. máj 2016

Práve som objavila super vlastnosti levandule 🙂 Veľmi rada by som vyskúšala Umývací gél levanduľa nie len na dcérke, ale aj sebe 🙂

anibrano
29. máj 2016

Bupi výrobky sú super, preto ich používame a radi by sme skúsili aj jemný kúpeľ 3 v 1.Dokonca aj manžel sem-tam použije potajomky :D

alienka000
29. máj 2016

Radi by sme skusili jemny kupel 3 v 1. Laka ma to, ze je to prave vsetko v jednom 🙂

mvrtichova
29. máj 2016

Kupel 3v1 by sme s mojou princeznickou rady vyskusali, o par dni oslavi 3 mesiaciky dostala by to ako maly darcek 🙂

jany205
29. máj 2016

Dobrý večer ☺ my by sme veľmi radi vyskúšali jemný kúpeľ 3v1 pretože naša dcérka miluje keď môže mať napustenú vaňu a čo najdlhšie sa čváchať. Ja osobne mám rada prípravky ktoré vlejem do tečúcej vody, urobia nám penu, bublinky, zjemnia kúpeľ a široko ďaleko rozvoniavajú. S Bupi nemám skúsenosť a rada by som to zmenila 😉

danielka7
29. máj 2016

My by sme rady vyskúšali umývací gél levanduľa.Milujeme vôňu levandule a veríme,že aj toto nám prinesie príjemný spánok 🙂