Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vaše skúsenosti s novinkami Bupi KIDS

konik_testuje
26. jún 2018
Bupi KIDS je kozmetika vhodná pre deti od 2 do 7 rokov a my sme jej novinky otestovali spolu s 10 škôlkarmi a ich mamičkami.Bupi zabezpečí veľmi jemné umývanie detskej pokožky. Neobsahuje parafíny (ropné zložky), ani žiadne alergény a spĺňa najprísnejšie dermatologické kritériá, rovnako ako kozmetika Bupi BABY. Preto je aj podporovaná a odporúčaná slovenskými pediatrami.

Bupi pripravila balíček špeciálne pre chlapcov – malých hrdinov, ktorý obsahoval:

Šampón a sprchový gél 2 v 1 s dobrodružným pirátom a hravú farebnú umývaciu penu s hrdinským hasičom v legendárnej cukríkovej vôňi Tuti Frutti.A ani malé princezné neboli ukrátené. Dievčenský balíček obsahoval:

Sprchový gél s krásnou baletkou, hravú ružovú umývaciu penu s bublinkovou princeznou a tiež rozprávkový šampón s balzamom pre vlásky malej zlatovlásky, s vôňou jahôd so šľahačkou.Veselé, bláznivé a voňavé, tak také bolo toto testovanie obľúbenej a overenej slovenskej značky Bupi.

---

Viac o Bupi sa dozviete na: http://www.bupi.sk/

---

Najobľúbenejšia detská kozmetika prešla testom. Recenzie mamičiek si môžete prečítať tu: https://i.modrykonik.sk/recenzie_bupi1

Bupi žabka sa na koníka vrátila. Recenzie a dojmy mamičiek si môžete prečítať tu: https://i.modrykonik.sk/recenzie_bupi_kids

Značka Bupi myslí aj na mamičky a vytvorila pre ne jemnú kozmetiku na každodennú starostlivosť. Testerky pre vás napísali recenzie a tu si ich môžete prečítať: https://i.modrykonik.sk/recenzie_bupi_mami
ataner81
11. júl 2018
Tri kačičky a rozprávkový svet so žabkou BupiPremení sa kúpeľňa na rozprávkový svet pre detičky a splní očakávania každej mamičky?
Alebo radšej ostať verný osvedčenej klasike?Doma mám tri kačičky, ktoré zbožňujú vodu. Dokážu sa kúpať celé hodiny, v podstate by vo vode aj žili. Vždy sa snažím pre ne vymyslieť niečo zábavné a nové, čo by im to ich milované kúpanie vylepšilo a ozvláštnilo. Máme kopu krásnych hračiek, vyskúšali sme farby na telo, farby do vody a farby, ktorými môžu vymaľovať kúpeľňu. Do kúpeľa im pridávam penu, lepíme po kachličkách rôzne zvieratká či autíčka. Hráme sa pri vypnutom svetle a najnovšia zábavka sú vodné guličky a vodné zvieratká. No čo viac ešte môžem pre ich radosť v očkách urobiť?

Už dlho moje deti snívajú o kozmetike s ich obľúbenými rozprávkovými postavičkami. Do teraz som im ich sen ale splniť nemohla.

Teuško je totiž ekzematik, takže u neho používam len špeciálne mydlo, špeciálny šampón a špeciálny telový krém. No a nemôžem niečo kúpiť len dcérkam a synovi nie. Bupi kozmetiku poznáme a používame už veľmi dlho a sme spokojní. Teuško máva obdobie kedy ekzém úplne zmizne a môžem sa sem tam pozabudnúť a použiť „obyčajné“ mydlo, v našom prípade teda klasický umývací gél ako pre dcérky a nič sa nestane. Slovenská firma Bupi prišla na trh s novinkami a vďaka nim sa možno sen mojich detičiek o rozprávkovom mydle a šampóne splní. Preto som neváhala a hneď sa prihlásila testovať tieto rozprávkové novinky a hurá, hurá, vybrali nás.

Pre moje pokusné králičky prišli v balíčku tieto veci:Leuške a Elinke šampón s balzamom so zlatovláskou, sprchový gél s baletkou a veselá umývacia pena s bublinkovou princeznou.Pre Teuška sprchový gél a šampón s pirátom v jednom a veselá umývacia pena s hasičom.Obaly na produktoch sú v žiarivých farbách s nádhernými rozprávkovými motívmi, ktoré okamžite upútajú všetky deti a prenesú ich do ich detského sveta fantázie.

No a ako prekvapenie bola v balíčku aj žabka-podložka pod mydlo a plyšová žabka Bupi. O tú bola preukrutná bitka. Deti tri a žabka jedna.- hotový súboj titanov. Našťastie starší dvaja sú už škôlkári a tak princeznička Elinka si „kvaku“ mohla užívať celý deň.Večer nastala veľká dilema. Použiť penu či klasický sprchový gél? Kačičky si vybrali penu.Teuškova nebovo modrá, s vôňou Tuti fruti a obrázkom hasiča. Leuškina a Elinkina cukríkovo ružová a vôňou jahôd a šlahačky (ja si neviem pomôcť ale mne to viac pripomínalo Jojo cukríky či cukrovú vatu)a obrázkom bublinkovej princezny. Moje deti sa už umývajú samé, prípadne jeden umyje druhého a táto pena je pre ich malé rúčky ako stvorená. Bol to pre nás jasný favorit.Nesteká a nešmýka sa ako klasický sprchový gél. Na fotke krásne vidieť ako sa sprchový gél rozteká a pena drží i napriek tomu, že bola nadávkovaná ako prvá.Skutočne stačí pár stlačení praktickou pumpičkou a máte plnú dlaň voňavej peny, ktorá vyzerá ako obrovská mňamka a priam nabáda deti ochutnať ju. Ešte, že Bupi vyvinuli kozmetiku s prírodnými látkami, ktorá neobsahuje parafíny, parabény, minerálne oleje a iné ropné zložky, umelé farbiva a alkohol. Je dermatologicky testovaná a neobsahuje alergény. Malé líznutie je teda neškodné.Tú pumpičku na umývacej pene maximálne oceňujem, keďže niekedy potrebujem v špine nájsť dieťa, tak aby som nebola špinavá ja a celá kúpeľňa, tak v jednej ruke držím šmudlinka ufúľaného a druhou púšťam vodu a dávkujem mydlo. Sprchový gél s klasickým uzáverom si jednou rukou otvoriť a nadávkovať žial neviem.

Obe princezničky maximálne spokojné a vyvoňané. No modrá pena pre malého hasiča sa neosvedčila a ekzém sa hneď po kúpaní u Teuška objavil. Síce len jemné začervenanie no predsa. Ja netvrdím, že to bolo vďaka tej pene ale nemôžem to ani vyvrátiť, takže viac som už neriskovala. Nič to ale nemení na fakte, že penu využijem pre moje dievčatká (modrá je mimochodom najobľúbenejšia farba mojej Leušky) a po použití obal vyumývam a naplním synčekovým špeciálnym mydlom aby mu nebolo ľúto, že sestričky majú svoje princezničky a on nemá nič . U syna teda iba „stará“ overená klasika od Bupi nerobí problém.Ako som už spomínala, moje kačičky sa veľmi radi kúpu a počas jedného lovu pokladu sa nám stalo, že nám držiak na mydlo v tvare žabky spadol do vody a naplnil sa vodou. Vodu som z neho viac nevedela dostať, čo znamená, že o chvíľu sa v nej vytvorí pleseň a takéto veci u nás v kúpeľni nemajú miesto. Držiak teda putoval preč. Škoda lebo bol veľmi milý.

Ešte nám na testovanie ostáva šampón a sprchový gél s pirátom určený pre chlapčekov ale ako som spomínala, Teuškovi som už nič viac z tejto edície nedávala, no vyskúšali ho dievčatá. Rovnako aj sprchový gél s baletkou a šampón s balzamom so zlatovláskou.Chlapčenská sada voňala po tuti fruti a dievčenská po šľahačkách s jahodami. Mala som pocit, že vôňa je trošku intenzívnejšia ako pri umývacej pene. Tiež som spomínala, že v malých rúčkach gél „uteká“ a lepšie sa kačičkám umýva s penou. Vyriešili sme to ale hubkami. Musím povedať, že pri všetkých výrobkoch stačí len malá troška a krásne penia. U mňa tá bohatosť peny akosi podvedome vyvoláva pocit, že sa človek viac a lepšie umyje. Po šampóne (jednom aj druhom) mali dievčatká nádherné, lesklé, voňavé vlásky. Nemastneli im tak skoro, neelektrizovali a ľahko sa rozčesávali. Ľahšie po použití dievčenského šampónu, ktorý je obohatený o balzam. Šampón sa im trošku dostal aj do očí, no nesťažovali sa, že ich štípe.Priznám sa, že som neodolala a šampón som vyskúšala aj ja. Aspoň na malú chvíľu som chcela byť opäť princeznou. Muž chodil celý deň okolo mňa a obviňoval ma, že som mu zjedla cukríky.

Výrobky Bupi nájdete v týchto predajných miestach:

101 drogeria, feedo.sk, DM, Billa, Kaufland, COOP jednota, CBA, Fresh, TETA drogéria, Metro, Tesco, TERNO Slovensko, predeti.sk, kasa.cz, hej.sk, alzaMAXI drogeria a mnoho ďalších.Obrovská vďaka Bupi a Modrému koníkovi za to, že nás vybrali na testovanie. Naozaj sme si to všetci štyria užili. Bupi je naša srdcovka a okrem starej dobrej klasiky budeme používať aj túto novinku, ktorá sa čoskoro dostane do obchodov.
lenka9g
12. júl 2018
Všade samé bubliny, žuvačkové bubliny

V prvom rade by som sa chcela poďakovať Modrému koníku za možnosť testovať produkty. Testovala som úplne nové produkty od značky Bupi a to konkrétne šampóny, sprchové gély a umývacie peny pre dievčatká a chlapcov v parádnych detských obaloch.

Do testovania sa mohli zapojiť mamičky škôlkarov, jedného 5 ročného škôlkara Riška doma mám, tak som skúsila šťastie a vyšlo to.
V piatok popoludní mi zazvonil telefón a milý kuriér mi doniesol balíček, veľmi som sa potešila. Riško bol zatiaľ v škôlke a tak ho doma čakalo prekvapenie. Okrem detskej kozmetiky nám Bupi poslalo ešte podložku pod mydlo a plyšové zvieratko žabku , ktoré Riško daroval svojmu malému bratčekovi Vilkovi.

Hneď večer sme samozrejme museli všetko vyskúšať. Riškovu pozornosť najviac upútala umývacia pena, ešte sa s ňou nestretol. Hneď ako si vystriekol penu na ruku vykríkol: ,,žuvačky'' 🙂.Umývacia pena pre chlapcov je s príchuťou bupi frutti a naozaj veľmi pripomína žuvačky. Krásna, sladučká vôňa, na zjedenie 😃. Jednoduchá manipulácia umožnila Riškovi pumpovať penu priamo na ruku a umývať si telo bez pomoci. Vlásky umývame Riškovi len raz za čas pretože to nemá rád. Šampón sme pre chlapcov dostali v jednej tube aj so sprchovým gélom a musím povedať, že aj po troch dňoch som cítila tú krásnu vôňu z jeho vlasov 🙂.Do testovania som sa zapojila aj preto, lebo na umývacej pene je zobrazený obrázok hasiča a Riško ma veľmi rád hasičov a motívy hasičov, aj jeho tatik je hasič a je pre neho hrdina. Veľmi sa tešil, že ma ďalšiu vec do zbierky.


O testovaní som hovorila aj svojej dobrej kamarátke a pretože ona dievčatko má a my nie, tak som ju požiadala o otestovanie šampónu, sprchoveho gélu a umývacej peny pre dievčatká. Musím sa priznať raz som vyskúšala princeznovský šampón s balzamom aj ja. Znova príjemná vôňa, tentoraz jahody so šľahačkou. Ružová farba a korunka namiesto klasického otvárania uspokojí každého, kto má doma malú princeznú. Šampón v jednej tube s balzamom spôsobí to, že sa vlásky krásne po umytí rozčešú. Už žiadne šklbanie a ťahanie vláskou pri česaní.Kozmetika Bupi neobsahuje parafíny, parabény, alergény, umelé farbiva a alkohol. Je dermatologicky testovaná, vyrobená z prírodných látok vhodných pre detskú pokožku. Moje dieťa zažilo týždeň plný kúpania a hrania sa vo vode vyskúšali sme všetko, jednoznačne vyhrala pena, ktorú si aj sám a jednoducho nadávkuje. S týmito novými produktami na trhu sa určite nelúčime a aj naďalej budeme vyhľadávať túto voňavú kozmetiku. Odporúčame všetkými desiatimi. Pekný deň 🙂
orieskova
11. júl 2018
Rozprávkové kúpanie s Bupi Kids

Jeden pekný deň k nám prišla jedna škatuľka. A v nej nebola Bambuľka. Bolo v nej niečo lepšie. Dve užasné sady na kúpanie pre malé princezné a malých hrdinov. Moje deťúrence sa z nich neskutočne tešili. Presne vedeli, ktoré komu patrí. Krásne ružové našej princeznej, modré malému dobrodruhovi. Obal na týchto nových výrobkoch je pre detičky veľmi putavý a verím, že keby sme ich videli v obchode, deťúrence by po nich siahli.


Ako prvú hneď otestovali umývaciu penu. Ani nečakali na kúpanie, rovno sa obaja vybrali umyť si s ňou ruky. Vzájomne ovoniavali, ktorá vonia viac. Bolo to veľmi zabavné a voňavé. Obidve sady majú neskutočnú ovocnú vôňu. Škoda, že sa nedá sprostredkovať vôňa cez písmenká. Ďalší bonus tejto peny je jej farba. Dievčenská svetlučko ružová, chlapčenská svetlo modrá.Veľmi hravá pena pre deti. Dokonca ju skúšali zmiešať spolu, čo im z toho vznikne. Balenie je perfektné, kedže má pumpičku veľmi ľahko sa použije i pri malých vrtiacich sa nezbedníkoch.Sprchový gél a šampón v jednom pre chlapcov pre mňa úplne top,kedže náš malý nezbedník je malé šidlo. Oceňujem, že nemusím siahať po mnohých fľašťičkách a jedným vrzom zvládneme všetko naraz. Šampón neštípe detské očká. Aj pri malom množstve urobí perfektnú penu,ktorá sa dá ľahúčko zmyť. A detské vlásky po ňom voňajú ešte dlho.Šampón s balzamom pre princezné. Krásna perleťovo ružová farba, ktorú si zamiluje kazdé dievčatko. Pení úplne úžasne i pri malom množstve, jednoduché oplachovanie. Vlásky sú voňavé, jemné, ľahučko sa rozčesávajú. A úplne bez sĺz. No jednoducho šampón so zaslúženou princeznovskou korunkou. Sprchový šampón tiež nádherná farba, krásne pení. Pokožka je po ňom krásne hebká a jemná. O jej vôni vôbec nepochybujem. Je fakt úžasná, výnimočná.


Ďakujeme Bupi za úžasnú možnosť otestovať túto úžasnú detskú kozmetiku a prevoňať ňou naše kúpacie chvíľky. Nikomu to neprezradťe, ale už si ich na sebe otestovala i maminka.V šak v každom z nás drieme malé dieťa.

PS: Ďakujeme i za milé darčeky navyše i za polystyrenové guličky v škatuly. Vďaka nim u nás v lete mohlo v obývačke nasnežiť.

adulka25
11. júl 2018
Testovanie Bupi KidsV prvom rade by sme chceli veľmi pekne poďakovať, že sme s chlapcami dostali šancu testovať balíček výrobkov Bupi Kids, ktorý obsahoval sprchovací gél a šampón v 1 Bupi Kids a penu do kúpeľa Bupi Kids v chlapčenskej aj dievčenskej verzii, plyšovú žabku a žabkovú mydelničku.Pena do kúpeľa Bupi Kids

Obal/vzhľad:

pena je v praktickom veľkom 500 ml (rodinnom) obale s pumpičkou. Pre dievčatká v ružovo bielom prevedení s krásnym obrázkom princeznej a pre chlapčekov v modro bielom prevedení s obrázkom piráta. Ja osobne ako rodič oceňujem, že je to väčšie balenie nakoľko jej spotrebujeme dosť a tiež mám rada pumpičkový uzáver lebo je to oveľa praktickejšie. Deti zase poteší obrázok.

Konzistencia/farba:

Čo sa týka konzistencii je to klasická penovo jemná konzistencia, ktorá sa dobre vytláča z fľaše aj malým deťom, je jemne modrej farby čo nášho syna dosť potešilo lebo väčšina pien, ktoré sme doteraz mali boli biele.Vôňa:

Môj takmer 5 r. syn to zhodnotil takto “Mami, tá pena je fajnová, najradšej by som ju zjedol.” Vôňa je naozaj na zjedenie - sladká a ovocná, mne osobne pripomína penu na šišky, mňaaam.

Celkové hodnotenie:

Dávam jej 8 z 10 bodov, v jedinej veci ma totiž sklamala, že vydrží vo vode veľmi krátko takže jej treba spotrebovať veľa keďže synovi sa nepáči, že sa mu s ňou nedá dlhšie hrať a hneď “zmizne”.

Sprchový gél a šampón 2v1 Bupi Kids (chlapčenská verzia) u dievčatiek sa Šampón a Sprchový gél kupuje osobitne, nie vo verzii 2v1

Obal/vzhľad:

Sprcháčiky tak ako aj šampón pre dievčatká sú v klasickom 250 ml obale - flaši s klasickým uzatváraním na vrchnáčik. Pre dievčatka v ružovom prevedení a pre chlapčekov v modrom. Rovnako s krásnymi obrázkami princeznej alebo piráta. Čo sa mi však naozaj páči a tiež môjmu synovi je, že vrchnáčik pre dievčatká je v tvare korunky a pre chlapčekov v tvare pirátskej čiapky. Za mňa naozaj veľmi milý detail, ktorý poteší aj deti.Konzistencia/farba:

Konzistencia je klasická gélová ako u väčšiny sprchovacích gélov, krásne pení a je modrej farby.Voňa:

Vôňa je rovnaká ako u peny do kúpeľa, čiže sladká, ovocná a na zjedenie 😉

Celkové hodnotenie:

Sprcháčiku nemám čo vytknúť takže mu dávam 10z10 bodov.

Ešte mi napadá pozitívum vzhľadom na môjho takmer ročného syna. Deti zvykneme kúpať spolu, a tak sme vždy dávali do kúpeľa penu určenú pre bábätka s citlivou pokožkou Bupi, a preto som mala mierne obavy či sa malý nevyhádže keďže má citlivú pokožku a tieto výrobky sú určené väčším detičkám, ale moje obavy sa našťastie nenaplnili a drobcovi tiež vyhovuje takže sa môžu veselo kúpať aj spolu.

stanullka9
11. júl 2018
Naše testovanie s Bupi Kids

Naše testovanie ♥

Po prihlasení na portál www.modrykonik.sk ma hneď potešila správa, v ktorej bolo blahoželanie k vybratiu mamičiek 🙂 Vôbec som nečakala, že z toľko mamičiek by som zrovna ja mala byť tá vyvolená 🙂)

Kuriér nás potešil mega veľkym balíčkom, v ktorom ako prekvapenie boli aj darčeky ako mydlenička žabka a plyšová žabka Bupi. S nou doteraz radi chodíme spinkať a je to náš nový kamarát ) 🙂Tobiasko má už skoro 3 roky a od 2,5roka bol prijatý ako veľky škôlkár 🙂 Skoro každý deň, keď to počasie dovolí, je špinavý od hlavy po päty od piesku - čiže kúpanie je našou dennou prioritou.
Bupi mydlová pena

- je v super balení kde si ju Tobiasko môže aj sám vytlačit na rúčky a sa poumývať a dá sa aj využit ako pena do kúpeľa 🙂 O tej vôni ani nehovorím neskutočne nádherná vôňa jak takej detskej žuvačky 😛 Proste Woooow som ostala až bez slov ako krásne vonia, hneď som si ju zamilovala 🙂 Je to hustá pena v nebíčkovej modrej farbe.
Bupi sprchový gel a šampón 2v1

- je tej istej krásnej ovocnej vône, čo je uplne výhodou že stačí len mať miesto dvoch flašiek len jednu. Vlásky po šampóne nie sú len krásne voňavé, ale aj jemnučké aké takého bábätka. Sprchový gel nám na pokožke vôbec nevadil, práveže uplne jemnú pokožku mal po ňom 🙂 Skôr si myslím, že je určený pre všetky rôzne typy pokožky. Balenie je krásne modré u chlapčenskej verzii rozprávkové s postavičkou hasiča a piráta čo vaše deti si len obľúbia.
Dokonca minule som aj strelu schytala 😃 😃 😃Ten jeho smiech 😃 😃 😃 No proste milujem ho a som rada, že aj on je spokojný ako ja.

Ako vždy po okúpaní krásne vieme zaspinkať 🙂 Ja som veľmi vďačná, že som mohla ako medzi prvými Bupi KIDS produkty vyskúšať a kedže dievčatko "zatiaľ " nemáme, radi využijeme aj babskú verziu, tá má tiež krásnu sladučkú vôňu, ktorú si Tobinko chcel nehať a nechcel nikomu posúnuť . Nemám vôbec čo vytknúť ako negatívum. Pre mňa to bola všetko len pozitívna skúsenosť 🙂 Isto pri vašej značke ostaneme verní na dlhú dobu, keď sme si ju tak obľúbili 🙂
S : jedna reklamná foto na záver 😘♥♥♥ Ďakujeme ♥♥♥
hanka_se
12. júl 2018
Žabkové umývanie ❤

Ahojte 😉

Volám sa Hanka a som mamička 4 ročnej dcérky Šárky. Keď som na Modrom Koníku uvidela možnosť testovať kozmetiku Bupi Kids, hneď som sa veľmi potešila, nakoľko túto značku používame a som s ňou veľmi spokojná aj ja aj dcérka 😍

Testovací balíček obsahoval dievčenský set– Veselú umývaciu penu, Šampón s balzamom a Sprchový gél s nádhernou vôňou jahôdok a šľahačky, a chlapčenský set – Veselú umývaciu penu a Šampón a sprchový gél 2v1 s vôňou Tuti Frutti. Chlapčenský set sme na testovanie podarovali Šárkinmu bratrancovi Miškovi, ktorý sa tiež veľmi potešil.Navyše bola pribalená aj plyšová žabička a aj gumená na mydielko 😍 Kozmetika Bupi Kids nádherne vonia a aj pokožka či vlásky zostávajú krásne voňavučké.
Veselá umývacia pena

Umývacia pena dcérku oslovila úplne najviac zo všetkého. Má krásnu bledučkoružovú farbu, jemnú penovú konzistenciu a krásnu vôňu. Hlavnou výhodou tejto peny je, že balenie je s pumpičkou. Umývanie rúk je zrazu jej najobľúbenejšia činnosť 🙂. Doteraz som ju musela vždy napomenúť, aby si umyla ruky a teraz sa hneď ponáhľa do kúpeľne 🙂.
Šampón s balzamom

Šampónik má takisto nádhernú vôňu a je ako stvorený pre našu blonďavú princezničku, ktorá chce mať dlhé vlásky až po zem. Po nanesení na vlásky pekne pení a dobre sa oplachuje. Vlásky po ňom zostali nádherne voňavé, ľahko sa rozčesávali a boli krásne lesklé.Sprchový gél

Priznám sa, že sprchový gél sme použili zatiaľ len 1x, teda ak nerátam seba 🙂. Dcérka na všetko chce používať penu 🙂. Sprchový gél má konzistenciu ako ostatné gély a nádherne vonia. Úplne na zjedenie. Po umytí zostáva aj pokožka krásne voňavá a jemná.Z celého srdca by som chcela poďakovať Modrému koníkovi, že nás vybral na testovanie novinky od spoločnosti Bupi Kids. Určite tejto značke zostaneme ešte dlho verné 🙂

Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEME 🙂
nikuska9284
13. júl 2018
TUTI FRUTTI BOMBA

Ako sa hovorí "všetko je raz prvý raz" a na nás sa usmialo šťastie v podobe možnosti testovať novú umývaciu sadu pre detičky od Bupi Kids pre malých nezbedníkov a malé princezné, za čo sa chcem veľmi pekne poďakovať.

Túto recenziu by mal písať skôr môj manžel, keďže kúpanie je jeho parketa, ktorú si tvrdo vydobyl 🙂. Ale keďže ako väčšinu chlapov ho písanie nebaví, zostáva to na mne 🙂Testovací balíček, ktorý k nám zavítal obsahoval sadu pre chlapcov (Veselá umývacia pena a Šampón so sprchovým gélom 2 v 1) a pre dievčatká (Veselá umývacia pena, Šampón s balzamom a Sprchový gél). A samozrejme darčekyyyyy - plyšovú žabku, ktorá okamžite po rozbalení vystriedala dovtedy neohrozeného maznáča.Sadu pre dievčatká sme hneď darovali kamoške Leuške, aby nám s testovaním pomohla 🙂.

A my sme sa pustili do testovania chlapčenskej sady. Keďže má synček Dorianko (3 r.) problém so suchou pokožkou na určitých partiách, spočiatku som sa obávala, ako zareaguje jeho pokožka na novú kozmetiku, pretože kozmetiku Bupi Kids sme doposiaľ nepoužívali. Aaaaale musím povedať (resp. napísať), že výsledok bol nad očakávania pozitívny a obavy úplne zbytočné 🙂. Synček si kozmetiku veľmi zamiloval, pretože sa stále pred kúpaním s rozžiarenými očkami pýta, či sa budeme kúpať opäť s Tuti-frutti 🙂 (tak sme totiž túto kozmetiku nazvali pre jej úžasnú ovocnú vôňu).No a tu sú výsledky nášho týždenného testovania 🙂:

Veselá umývacia pena

Je úplne perfektná, nepotrebujete žiadne hubky ani žinky na umývanie, aplikujete do ruky a roztrete na pokožku dieťatka. Má suprový otočný uzáver, ktorý nemusíte stláčať, aby ste penu uzavreli, nie ako pri niektorých mydlách vám vyskočí a koniec, nezatvoríte. Pena má modrú farbu, je jemná, šetrná k detskej pokožke a nespôsobuje podráždenia (zatiaľ som nezbadala).

Šampón a sprchový gél 2v1

Bomba kombinácia hlavne na cesty, keďže nemusíte vláčiť so sebou kopu detskej kozmetiky (šampón, gél, mydlo....) a po použití tak peny ako aj tohto produktu, nemusíte dieťatko natierať ešte dodatočne detským krémom alebo olejčekom. Pokožka zostáva vláčna a hebká na dotyk. Gélik je modrý, krásne pení a vlásky po ňom krásne voňajú ešte veeeeľmi dlho.

Vôňa

Leuškina maminka mi volá: "Wau Nikuš, tá vôňa je neskutočná." Takže myslím, že toto hovorí za všetko 🙂. Skutočne je úžasná...škoda, že ju nemôžete takto cez písmená cítiť. Kombinácia malín, jahôd, černíc a čučoriedok...áno Bupi, toto ti vyšlo 😘.

Pozitíva

Len samé pozitíva. Zatiaľ, a dúfam sa ani neobjaví žiadne negatívum.

Negatíva

Žiadne
vivi68
14. júl 2018
S Bupim na dovolenke

Keď prišla príležitosť sa prihlásiť do testovania noviniek od značky Bupi nezaváhala som ani chvíľku. TRúto značku používa Kristínka ( rokov) veľmi dlho. Či už mydielka, šampón, sprchový gél alebo iné produkty.Keď prišla správa o tom, že sme boli vypraný na testovanie, mali sme 4 dni pred odchodom na dovolenku. Tak som vedela, čo isto zbalíme Kristínke do kufra.


Hneď keď prišiel balíček, vybrala Kristínka sprchový gél, šampón s balzamom, plyšovú žabku (to bolo radosti, keď ju zbadala v balíčku) a zbalila do svojho kufra. Umývaciu penu sme nechali doma na ručičky, ale i tu hneď vyskúšala a hneď skonštatovala, že vonia po žuvačke 😃 Jednoduché a ľahké stláčanie pumpičky je super, bo netreba vynaložiť veľa sily, aby si i Kiki vedela sama dať penu na rúčky.
Vždy keď sme prišli z pláže na apartmán, Kiki sa prvá hrnula do sprchy, aby sa umyla od soli a vždy sa poriadne namydlila sprchovým gélom. Všade boli samé bublinky a krásna vôňa. Kto šiel po nej do kúpeľne mal krásne vyvoňanú celú sprchu. 😃

Šampón a balzam pre princezné sme pravdaže otestovali tiež. Jemná ružová farba ako pre pravé princezné. Krásna vôňa šampónu ostala Kristínke vo vlasoch do ďalšieho šantenia v mori. Pri umývaní vláskov i keď šampón stekal po tváričke očká neštípali, ľahko sa rozčesali a boli lesklé.
Touto cestou chceme poďakovať portálu www.modrykonik.sk a aj značke Bupi, že sme mohli otestovať tak krásnu radu detskej kozmetiky.P.S.: Plyšová žabka nám pomohla na dovolenke i pri bolesti zúbkov (rastú jej 6-stky) a každý večer s ňou krásne zaspávala (na fotke nad očkom nemá monokel, ale poštípal ju komár 😃 )
anka2103
15. júl 2018
Keď je vašou súčasťou domova už rokyPoznáte ten slogan z dávnych čias? BUPI SI VÁS KÚPI?

A veru kúpila. Ale nie však kôli reklame, ale kôli šikovnosti tých, čo vymýšľajú zloženie, farbu, konzistenciu a samotný obal už dlhé roky.

Mala som možnosť otestovať novinku od Bupi, za čo veľmi pekne ďakujem najmä za svoje deti a keďže túto značku veľmi obľubujeme o to viac to potešilo.A čo zvlášť? Že pre môjho veľkého milovníka hasičov, vymysleli zábavku aj vo vani😊 Dostali sme chlapčenskú a dievčenskú verziu. Chlapčenskú testovali moji chlapci. Len by ju ovoniavali 😃, ale vonia celý dom 😊.
Myslím, že radosť je vidieť aj bez slov 😉.
Dievčenskú sme posunuli kamarátke pre jej dve princezné.

Ona bola veľmi milo potešená, že som jej to ponúkla na testovanie a po používaní skonštatovala, že jej dievčatá nemali nikdy také jemné a rýchlo rozčesané vlásky.


Niesom z tých, čo aj keby boli nespokojné, tak vychvália produkt do neba len kôli tomu, že ho dostali zdarma.

Moje dojmy:

Krásny obal, ešte krajšia vôňa tutti frutti pre deti ako stvorená/vrátila som sa s nimi do detských čias/ jemne ružová a obláčikovo modrá farba a ako posledné šampónik krásne pení aj v malom množstve a dievčenský šampónik spolu s kondicionérom krásne rozčeše nepoddajné dlhé vlásky a zostavajú voňavé a jemné. Pre mňa je ešte doležité, že dbajú na citlivú detskú pokožku a tým nehrozia žiadne alergické reakcie 😉. Čo je plus, že pena sa dá využiť aj na hravé bláznenie vo vani, alebo ako umývacia pena na ruky 😉. Toto bolo moje testovanie s našou obľúbenou žabkou Bupi 😘

PS: Bupi? Prečo má dievčenská verzia sprchový gél navyše? 🤨
zdenin
16. júl 2018
Princezná Júlia a novinky od Bupi KIDS

Na začiatok sa chcem poďakovať žabke Bupi za to, že nás vybrala na testovanie. Potešila som sa aj ja aj moja dcérka a netrpezlivo sme čakali na doručenie balíčka, ktorý v piatok 29.6 dorazil k nám. Samozrejme zvedavé očká boli hneď 4 a pustili sa do rozbaľovania.

Julinka prvé objavila plyšovú žabku a zaujal ju obal z krásnou korunkou ako pre ozajstné princezné a tiež krásna vôňa... Chlapčenský set posúvame kamošovi zo škôlky a hor sa do testovania. Pri otváraní asistovala aj mladšia Viktória, ktorú zaujala polystyrénová výplň nuž možno o rok vyskúša aj ona takýto set.
Zahájili sme prvý deň testovania a rozhodli sme sa vyskúšať ružovú umývaciu penu. Po pár stačeniach, vyšla na dlaň skutočne pena ružovej farby a krásna vôňa jahôd a šľahačky. Testerku sme napenili od krku po nohy a mamina sa skoro zakusla do svojej dcérky ako pekne voňala... Vôňa peny sa šírila celou kúpeľnou. Bupi má krásnu novinku pre princezné a tiež pirátov.Umývacia pena s bublinkovou princeznou ma pútavý obal so špeciálnou pumpičkou, ktorá tekutý obsah mení na nadýchanú ružovú penu... Ako píšu, ružová umývacia pena vyčaruje pri umývaní mäkké voňavé penové kúzlo. Pena svojou farbou a vôňou spraví z každého dievčatka penovú princeznú... Pena obsahuje regeneračný alantoin, ktorý šetrne umyje detskú pokožku.Pozor!! Nemalo by vám to padnúť do vody ináč sa voda dostane do pumpičky a pena bude spľasnutá ako ked šľahačku pred použitím nepretrepete ale mama situáciu zachránila a opäť išla nadýchaná pena.
Ako druhé sme vyskúšali šampón ten ma tiež krásnu vôňu a super pení obal je krásny ružový na ňom princezná a na uzávere je parádna korunka. Testerka vyskúšala rôzne penové účesy... Táto novinka od Bupi je skvelá. Vlásky mala po uschnutí krásne hebké voňavé, ľahko sa rozčesali (ešte za mokra).Šampón s princeznou zlatovláskou je bez parabenov je určený pre jemne dievčenské vlásky a citlivú pokožku vlasov. Vlasy zanecháva hebké prijemne na dotyk a krásne voňavé to môžem potvrdiť vôňa neskutočná vlásky boli hodvábne a jemne. Balzam uľahčuje rozčesávanie a dodá vlasom lesk veru rozčesávali sa ľahšie 🙂 Je super penivý vrelo odporúčame.
SPRCHOVY GÉL

Rozhodli sme sa vyskúšať sprchový gél s baletkou opäť krásna ružovkastá perleťová farba nádherná vôňa a krásne penivá . Vrchnák je opäť s korunkou...horúca novinka sprchový gél od bupi kids musíte vyskúšať. Sprcháč opäť bez parabenov pre jemnú pokožku malých princezien ktorý vyčarí pri umývaní jahodovú šľahačkovú penu. Príjemná pena z lanolínom premení umývanie na jedinečný zážitok.
PS:

Prečo by predposledný deň testovania neskúsila novinku Bupi kids aj mama? Veď aj ona bola niekedy princezná či nie? Ta vôňa je úžasná, vlasy mi voňali aj na druhy deň 🙂... A bolo dotestované. Výrobky môžem odporučiť aj ja aj moja dcérka a isto po minutí. Opäť kúpime chlapčenský set sa nám nepodarilo doručiť v čase testovania ale neskôr teda doplníme aj tieto dojmy za mňa musím skonštatovať, že som si privoňala a tutti fruty je tiež super vôňa dúfam, že ju zaradíte aj do dalšej dievčenskej sady alebo do niečoho neutrálneho napríklad tekuté mydlo.

Bupi ďakujeme za zážitok.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli