SÚŤAŽ na celý TÝŽDEŇ: Ukážte nám, ako vaše detičky oslavujú narodeniny! ☺

michaela_bupi
23. máj 2016

Pošlite nám fotku vášho dieťatka pri narodeninovej oslave - ako fúka sviečky na torte, maškrtí si na dobrotách, teší sa z darčeka, veselo a šťastne si užíva svoj veľký deň. 10 z vás odmeníme balíčkom detskej kozmetiky Bupi, aj s malým prekvapením pre vášho drobca.

Naša žabka Bupi totiž tiež oslavuje práve svoje 25.narodeniny.

Balíček kozmetiky obsahuje: Bupi šampón na vlásky, Bupi umývaciu penu, Bupi telové mlieko, Bupi umývací gél, Bupi jemný kúpeľ 3 v 1, Bupi tuhé mydlo oliva, lanolín a kamilka, Bupi vlhčené utierky Sensitive a Ultra Soft, Bupi prací gél 1,5l Sensitive, Bupi prací gél 1,5l Color, Bupi aviváž, Bupi mydlo na škvrny + prekvapenie pre vášho drobčeka.

Súťaž trvá odteraz - od pondelka 23.5. do soboty 28.5.2016.

V nedeľu 29.5. súťaž vyhodnotíme a vyberieme 10 najoriginálnejších a najzábavnejších fotografií.
Výhry pošleme do 2 týždňov.

Tešíme sa na vaše fotografie!

ajino
28. máj 2016

na prvej fotke je radosť syna keď zbadal darček k 1. narodeninám, na druhej fotke má 2 roky a zjedol celú 2-ku zo svojej narodeninovej torty

nela00
28. máj 2016

Ešte stíhame, tak sa pripájame s našimi zábermi zo štyroch osláv narodenin 🙂 Očká rozžiaril prvý darček so štyrmi kolesami, na druhé narodeninky prekvapil naj darček traktorik 🙂 tretia oslava nemohla byť bez Cars a veseleho Buraka 😀 a na štvrtej oslave sa opat otvárajú darčeky s kolesami 🙂 Nás automaniak už odratava dni do piatej oslavy, čo myslíte, aký darček sa pripravuje? 😀 😀

lucy125
29. máj 2016

Neviem či stíhame ešte dneska a či nás zaradíte do súťaže ale my máme akurát narodeninky dnes 29.05., krásne 4.ročky 🙂 tak pridávam na rýchlo foto,čo sme zatial stihli doobeda.Lebo oslava bude až buduci vikend.

trudy1717
29. máj 2016

Naša prva oslava narodenin ..... mali sme krásnu tortu s oblubeným čin-činom a potom super tancovačku v kruhu najbližšej rodiny 😉

baklik
29. máj 2016

ako sme oslavovali 1. rocik 🙂

flower85
29. máj 2016

synova hradná narodeninová oslava🙂

michaela_bupi
autor
29. máj 2016

Milé mamičky. Našej žabke Bupi ste spríjemnili nedeľné dopoludnie, keďže prechádzala všetky vaše krásne príspevky a tešila sa z každej jednej narodeninovej fotky, ktorú ste jej zaslali. A bolo ich neúrekom! 🙂 Veľmi pekne za všetky ďakujeme.

Bolo veľmi, veľmi ťažké vybrať len 10 výherných príspevkov, najradšej by sme odmenili všetky. Ale to by pošta asi nezvládla toľko balíčkov. Vybrali sme teda 10 nasledovných mamičiek s nickami:
@nela00, @purinkaa, @makalka165, @maginka88, @zoizoi, @lussy218, @sunibrutal, @ludka140281, @monikabubko, @majakuca

Všetkým mamičkám gratulujeme a prajeme pekný zvyšok nedele!

meginka88
29. máj 2016

@michaela_bupi sice tu je oznaceny nick maginka,prisla mi sprava ze som to ja,tak este raz velikaaaaanske dakujeme,sme neskutocne stastni,ze sa Vam nase fotky pacili 🙂

lucy125
29. máj 2016

@michaela_bupi škoda ☹ my mame narodeniny až dnes,takže lepšie fotky som doobeda nestihla

petra0017
29. máj 2016

Škoda......

zoizoi
29. máj 2016

@michaela_bupi ďakujem krásne 🙂

ludka140281
29. máj 2016

veeeeeelmi krásne dakujeme a už sa tešíme,ani sme nedufali 🙂

nela00
29. máj 2016

Dakujeme za mile prekvapenie, taktiez blahozelame spoluvyhercom ☺☺

onmaria
29. máj 2016

@michaela_bupi vyherkyniam gratulujem a skoda, ze by posta nestihala.. nevadi, snad niekedy nabuduce

bibinka78
29. máj 2016

Dcerka v ruzovom 😀 a drobcek oslavovali spolu.

luciahudecova
29. máj 2016

Gratulujeme 😊

monikabubko
30. máj 2016

@michaela_bupi Ďakujeme veeeeeeeeľmi pekne , naozaj nás to neskutočne potešilo 🙂 😵

purinkaa
30. máj 2016

@michaela_bupi Ja odpadnem Miska......dakujeme krasne....VEEELMI sa tesimeeee aj s mojimi 2 zabkami 🙂...