Aký je Váš nedeľný rituál?

marton_popradske
Moderátor
8. nov 2020

Čo nesmie u Vás chýbať v nedeľu na stole? Dajte nám vedieť a doplňte si pitný režim na zimu v našom e-shope www.popradske.sk Krásnu nedeľu🙂

86488648
8. nov 2020

@marton_popradske ...naprv jednoznačne káva,ktorú si vychutnávam,raňajky,čo chladnička dá😅...a až neskôr čaje...apropo,ktoré zrnkové kávy sú najlepšie do pressovarov,akosi sa strácam v ponuke...☺🤣

marton_popradske
autorModerátor
8. nov 2020

@86488648 🙏🙏🙏

maruskaw
8. nov 2020

@marton_popradske U nás nesmie chýbať (nielen v nedelu) káva a čaj a k tomu nejaká maškrta - koláčik, sladkosť alebo ako na obrázku - čokoláda, hlavne po obede mávame takúto pohodičku.😊

gir
8. nov 2020

Prvé čo mi musí v nedeľné ráno voňať je popradská kávička ☕

nikayla
8. nov 2020

Pri raňajkách nechýba ranná kávička s mliekom, deti si dajú teplé kakao. Na nedeľný obed takmer nikdy nechýba vývar a poobede po prechádzke niečo dobré sladké, čo mi pomôžu dcérky upiecť. K tomu, najmä na jeseň a v zime, ovocný čaj 😋

vikinka888
8. nov 2020

Omša,nedeľný obed zákusok a kava

onmaria
8. nov 2020

Na stole..nejaký domáci koláčik 😉🍰

dadomon
8. nov 2020

tak u nas jednoznacne,kazdu nedelu rano nesmie chybat krupicova kasa so skoricou a grankom ❤️a my velkaci si hned po nej robime kavicku, to je "moje nedeľné labúžo"

timejicka
8. nov 2020

Domáci koláč s voňavou kávou , prípadne bylinkoý čaj (s nazbieraných sušených byliniek)🙂

erickatt
8. nov 2020

@marton_popradske spánok po obede 😉😉

h2
8. nov 2020

V nedeľu mávame sladké raňajky. Na 90% sú to palacinky, ktoré môj syn miluje.

greta123
8. nov 2020

Rituál ako vždy, kávička nemôže chýbať, je to môj života budič, bez kávy si neviem predstaviť deň, ovsené vločky s jablkom, banánom, chia semienkami, výborne zasýtia, kávička, potom varenie, obed a poobede nejaká výborná sladká maškrtka, ktorú pripravím deň dopredu a samozrejme káva...a popradská je jednotka, na večer čajík, materina dúška, harmanček, medovka, popradské čaje...momentálne ich mám všetky doma, okrem nich aj iné, limetka-citrón, citrón-zázvor, marhuľa&levanduľa, jablko-baza,

aculy
8. nov 2020

Odkedy byvame s manzelom spolu (cca 5rokov), kazdu nedelu mame na veceru krupicovu kasu 😋😍

spachtosko5
8. nov 2020

snažíme sa vždy niekam s detmi isť na výlet . A nedeľa je na to ako storená keď je pekne počasie.

nanulik
8. nov 2020

Doobeda navarit a poobede stresovať že už víkend končí.

spisanka
8. nov 2020

Debata s dcérkou a mužíckom🙂popritom ☕.. raňajky a popritom ☕. Momentálne online svätá omša
Navariť niečo fajnové dnes KVZ 🙂..
Poobede popri hraní sa s dcérkou 1až dve ☕🙃
V priebehu týždňa keď príde moja lubezna kamoška Lenka, POPRADSKÁ KÁVA je to čo nás okrem kopec ďalších veci jednoznačne spája.

nefertiti7
8. nov 2020

My máme každú nedeľu palacinky. ❤️😘

yna1
9. nov 2020

u nas v nedelu sme dlho v posteli, potom v klude ranajky, kavicka, obed spolu s drahym uvarime a pekny den si urobime 🙂

tesari
10. nov 2020

Aspoň na pár minút vyložiť nohy, k tomu kafeeee a nejaké to cucu k nej 😀

teleskop
10. nov 2020

posledne tyzdne sexik, potom cyklo vylet vecer lehnenie, ak bez sexiku tak pozeranie mucize doktor , tur. serial, potom cyklovylet a potom lezkanie

dvanast
11. nov 2020

V nedeľu nesmie chýbať kávička.Tá nedeľná je najlepšia, pretože je od manžela, popradská, tá so šľahačkou na obale 🙂.A ešte musí byť v nedeľu nejaká spoločenská hra v kruhu celej rodinky 🥰, džbán čaju a dobrý kysnutý koláč.