Podľa čoho si vyberáte čaj??

marton_popradske
Moderátor
27. nov 2019

Krásne ráno milé dievčatá. Podľa čoho si vyberáte čaj? Mistral prichádza prvý krát s trojicou nových bylinno - ovocných čajov. Fantastické funkčné zmesi sú vyvinuté tak, aby ste si v nich našli aj vy ten svoj benefit. Čo na ne poviete? Krásnu stredu.

jankaajanko
27. nov 2019

No podla chuti s vone

vladkulienka
27. nov 2019

Podla chuti, vone a pbali. Vela ovocneho caju sa u nas vypije len tak od jesebe az do jari namiesto vody. Ak uz je nejaký problem, tak potom bylinkovy podla toho, co treba riesit... Ja osobne mam rada aj koreniste vianocne caje ale aj rozne kombinácia :napr slivka skorica...

bendinko
27. nov 2019

Ja si čaje vyberám podľa príchute a následnom otočení krabičky na zloženie, lebo sa mi často stáva, že hoci je aj písaný malinový čaj, ale v zložení má zastúpenie, tak 2 %.

makovicka8
27. nov 2019

Pidla toho na co je chut alebo ake bylinky zrovna potrebujeme

shilou
27. nov 2019

Ja si vyberam kedy ako...podla nalady, podla chuti, ci nakupukem sama alebo s detmi, ci je pre mna alebo pre ineho🙂

cilkau
27. nov 2019

podľa chute a vône 🙂

cupakabricka
28. nov 2019

@marton_popradske dobrý ;) no u nás je to vlastne jedno... ale určite mrkneme na zloženie a aj vôňa zohráva úlohu ;)Na aký natrafíme tak kúpime ;) Izabelka rada ovocné a ja aj bylinkový alebo zelený a sem tam čierny ;) teraz mám zihlavovy a chutí nám aj šípkový ;)
Včera som ochorela takže sa chystám na prieduskovy ;)
Krásny deň

helen11
28. nov 2019

Podľa nálady a taktiež zdravotného stavu