Čaje Mistral už aj on-line

marton_popradske
Moderátor
17. okt 2018

Mistral pre Vás pripravil naozaj nevšednú čajovú novinku a to: ovocné čaje s kvetovými príchuťami. Tieto čajíky sú jedinečné a doslova až poeticky dokonalé. Objednať si ich môžete už aj on-line v našom eshope na: www.popradske.sk
Mimochodom, dajte nám vedieť či nakupujete radšej on-line, alebo klasicky v kamenných obchodoch😊 Krásny deň ešte.

foolie
17. okt 2018

nakupujem prevažne online kvôli cenám a dostupnosti tovaru ale bežné denné veci v obchode 🙂

drdrdr
17. okt 2018

Ja si rada ohmatam a privoniam, takze vacsinou nakupujem v kamennom obchode. Ale ked kupujem uz znamu vec, nemam problem ani s nakupovanim online 🙂

cadulka2908
17. okt 2018

Potraviny a oblecenie v kamennom ale drogeriu obcas aj cez net

marton_popradske
autorModerátor
17. okt 2018

Ja osobne tak jedna-jedna. Potraviny kupujem v kamennom a oblečenie a iné radosti ako elektronika a hračky, tak to viac menej cez internet. Každopádne, pozrite si náš eshop www.popradske.sk Nájdete v ňom celý náš kompletný sortiment na jednom mieste.

ivkazba
17. okt 2018

Ja viac menej odmietam nakupovanie cez net. Mnohé veci si rada cez net pozriem, ale kupovať idem vždy osobne. Som asi príliš kontaktný človek v tomto. Mne sa viac ako váš eshop páči vaša predajňa v Poprade (teda na základe tvojho včerajšieho príspevku). Najbližšie keď pôjdem pracovne do KE, sa určite tam zastavím.

kristina2708
17. okt 2018

Ja najradšej nakupujem v kamennom obchode 😊 no je vždy sa tam dá nájsť všetko preto vtedy pristupujem k internetu 🤗

marton_popradske
autorModerátor
17. okt 2018

@ivkazba Ďakujeme Vám. Určite sa zastavte našej predajni. Je to asi tak... veci ktoré si ohmatáme a vidíme skutočne, aj skutočnejšie asi aj všetkým našim zmyslom prídu. Ešte raz: ste srdečne vítaná 🙂

marton_popradske
autorModerátor
17. okt 2018

@kristina2708 aj to je dobrá alternatíva. kamenný, ale aj net. ĎAKUJEME.

sperka
17. okt 2018

To oceňujem, z pohodlia domova, alebo z práce 😊 je to 👌👍

rude_baby
17. okt 2018

čaje som objednávala cez net len raz, aj to z lekárne detské čaje, lebo v eshope vychádzali oveľa lacnejšie ako v kamennom obchode... doteraz mam ešte pár krabičiek (po záruke samozrejme 🙄), lebo dcére fakt nechutia ovocné čaje, len bylinkové 😅 za normálnych okolností čaje kupujem v obchode - idem, vidím, zaujme ma obal/príchuť a beriem. Hračky, drogériu, spotrebiče kupujem skôr cez eshopy, potraviny, topánky, oblečenie väčšinou v kamenných obchodoch (a keď nemajú v kamennom moju veľkosť, objednám z netu, ha 😀)

ivusik29
17. okt 2018

Urcite kamenny obchod, ale odkedy som na materskej vyuzivam aj online kvoli uspore casu a cene 🙂

shilou
17. okt 2018

online nakupujem len hracky pre deti....potraviny zatial nie. Neviem si predstaviť potom striehnuť na kuriéra, kedy mi to donesie a časový rozsah pomaly celého dňa. Keďze bývame blízko potravín, zatiaľ som o takej možnosti ani neuvažovala.

alex7andra
17. okt 2018

@marton_popradske asi skôr v kamennom "niekedy" sa dá cez krabičku aj ovoniať. Ale nič nie je lepšie ako keď je zaliaty vo veľkej šálke ☕ yummy

evamajercak
17. okt 2018

Aj - aj... Keď chcem niečo konkrétne a v kamenných obchodoch to nemajú, tak na nete takmer vždy nájdem.. A ak aj v kamenných obchodoch konkrétnu vec majú, veľakrát je na nete lepšia cena.. Skvelá vec e-shopy podľa mňa..

irenaliza
17. okt 2018

ja radšej nakupujem v kamenných obchodoch, rada si pozriem a chytím do ruky, ale on line tiež nakupujem ale skôr hračky, knihy, ale skúsim aj u Vás, lebo určite ušetrím čas a nájdem čo chcem, skúsim, Ďakujem vôňa káva je pre mňa tá naj a čaj tiež

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@rude_baby možno raz oprobujete aj www.popradske.sk

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018
marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018