Podeľte sa so mnou - čo vám dnes dodalo najviac energie? 🙂

andrea_spp
Moderátor
11. jan 2021

Ahojte žienky,

čo vás dnes najviac potešilo, čo krásne sa vám prihodilo a dodalo energiu?

Pre mňa to bol prvý pracovný deň v tomto roku. Veľmi som sa bála, čo všetko na mňa spadne. Doslova. Počas dňa som si však uvedomila, aké mám veľké šťastie a pracujem so samými úžasnými ľuďmi, ktorí aj napriek súčasnej situácii vedia veci riešiť, vyriešiť a viem sa na nich spoľahnúť a dôverovať im. Som za to veľmi vďačná. Takýmto spôsobom si môžem nechať doznieť pocity z rozprávky, v ktorej som sa s mojimi malými radosťami ocitla cez zimné prázdniny.

Pripájam teda trošku obrazového materiálu:
🌳Prvú som pomenovala: Čistá energia z lesa.
❤️Druhú: Čistá láska, ktorú nám dávajú zvieratká.
👏Tretiu: Čistá radosť z vlastných úspechov 🙂 Našu pivnicu som vypratávala viac ako rok, dnes sa Timonko a Ella môžu v nej radovať a máme z nej herňu. Musím povedať, že som na seba hrdá.

Preto som si zaslúžila aj čistú odmenu, v podobe tejto krásne esteticky upravenej večere. 🙈

Veľmi sa teším na vaše príspevky, ktoré si budem čítať popri vychutnávaní tej mojej večere. 🙏

PS: Aby som vám trošku ešte zlepšila náladu, posielam vám odkaz na našu Čistú pieseň, ktorú sme nazvali aj hymnou prírody, tie anjelské detské hlasy ma vždy dostanú.

https://www.youtube.com/watch?v=i90RGCVRgXY
mirkava
11. jan 2021

@andrea_spp krásne 😊👍. Mňa dnes potešil môj synačik úžasný prváčik. Prvý krát sa učil online z domu a bol skvelý. Mali sme z toho obavu ako to bude, ale zvládol to perfektne 😊.

miiichala
11. jan 2021

Mne dnes dodala energiu prechadzka s nasim psikom, zamrznuta priroda a to ticho 🤗domov som sa vratila stastna a spokojna

evajt
11. jan 2021

@andrea_spp my dnes tiež online vyučovanie so starším prváčikom, a do toho mladší dvojročák, zvládli sme to skvelo 🙏
Nato mi zavolá mamka, že zajtra idem k lekárovi a odveziež má potom domov!!!
Tak šup šup vajíčkový šalát aby nešla domov naprázdno a takto dopadol...
Vyšmykol sa z ruky🙈
Tak toto mi dodalo extra energiu, utekať do obchodu a urobiť znova...
Akurát škoda mojej peknej misky, no nevadí, hlavne že sme zdraví 😉

tulipan01
11. jan 2021

Ja som sa dnes tešila z nádherného počasia, kt. som pozorovala z balkóna zajtra dodám foto dnes už je tma aj keď osvetlené mesto tiež nevyzerá zle 🙂 a to ticho kľud pokoj.

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@evajt črepy predsa prinášajú šťastie 🙂 A je krásne, že si chcela spraviť mamke radosť, určite jej chutil s takou dávkou lásky a extra porcie energie. 🙂

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@tulipan01 ktoré je mesto takto krásne osvetlené? 🙂

tulipan01
11. jan 2021

@andrea_spp Na východe SR s výhľadom na Slanské vrchy 😉

lucik194
11. jan 2021

@andrea_spp mna potesilo krasne slnecne pocasie v Bratislave a ze som neprisla dnes z behu domov tak ako minuly tyzden aj s 2kg teniskami 😉

bona69
11. jan 2021

Mňa potešil, resp. rozosmial môj malý syn, má 1 rok a 10 mesiacov, keď som ho dávala spať. Spinká bez ponožiek, obzeral si nôžky a hovorí:
Oliko má pazuriky ako krtko 😂
Tak som sa schuti rehotala, celý deň mi to chodí po rozume a popod nos sa usmievam😁

birika
11. jan 2021

2 - hodinova prechadzka lesom a posedenie na posede s krasnym vyhladom 🙂

luchajda
11. jan 2021

@andrea_spp dnes to bola jednoznacne prechadzka v slnecnom pocasi ❤ dopriala som si ju pocas obednej pauzy, lebo homeoffice s dvoma skolkarmi je celkom uprimne narocny 😕

motylikova
11. jan 2021

Mne dnes dodali energiu moje deti, teda moji žiaci, ktorých som zasa aspoň online videla po prázdninách. Ich zážitky, knihy, ktoré dostali pod stromček, ich úsmevy, ich výhovorky, prečo nemajú domáce 🙂 A potom poobede prechádzka do lesa a sánkovačka s mojou rodinou a najviac to, že s nami začal chodiť na prechádzku okrem psíka aj náš kocúr. A moje mladšie dieťa sa celú cestu rozčuľovalo, že "Inston nema rocku" (v preklade: Winston nemá vôdzku! - inkriminovaný kocúr). Na konci prechádzky sme v potoku našli takéto estetické cencúle..
A na konci dňa ma potešilo, že konečne niekto u nás využíva nočník, aj keď len na poobedňajší spánok :D

acer11
11. jan 2021

Mňa naštartovala informácia,že sme do včera mali nahlásiť stav plynomeru....

jana_eyre_2
11. jan 2021

Mňa každy deň naštartuje prechádzka, hoci neznášam zimu.. ale dnes má moc potešil darček od dcéry len tak..

cucoriedkacucoriedka
11. jan 2021

Mnaaa totooo....nechaj dieta s otcom...u starej mamy;)

ninusa221
11. jan 2021

Mne dnes dodalo energiu to že mám už jednu najťažšiu skúšku a zároveň prvu zasebou na VŠ🙂

ivangeline
11. jan 2021

Káva. 🤣🤣🤣 ....a môj syn, ktorý je veľmi rozumný a chápavý a nápomocný a proste zlatíčko... A slniečko. Vyhrievala som sa na balkóne s malou. ❤️

teleskop
11. jan 2021

Doobeda slnko a caj v meste, na obed EMDR terapia, poobede bicykel s mojimi dvoma laskami, vecer stretnutie s tretou laskou

krasnysen
11. jan 2021

dnes ma potešilo, že som v tejto dobe zohnala kyticu 🙏 a keďže cukrárne nula bodov, ešte upiekla aj tortu 🙏 a docela sa vydarila, tak som bola šťastná ako blcha 😅

lenkaaa25
11. jan 2021

Dnes mi dodala energiu krátka prechádzka s mojimi deťmi a manželom ❤️😍

andrea169
11. jan 2021

@andrea_spp mne si dodala energiu ty. V týchto časoch výborne zvolená diskusia 🙏👌. Každý jeden príspevok mi vyvolal úsmev na tvári . Dakujem❤️

jahoda646
11. jan 2021

Mne dnes dodala energiu prechádzka s mojimi dcérkami, staršia 8 ročná po online dni v škole a malé 10 mesačné slniečko. Večer sme zakončili veselým šantením vo vani! 🙂 A Adi aj ja inak pracujem v SPP, ale na zákazníckom centre, momentálne na MD: 🙂A krjšiu reklamu som už dávno nevidela! 🙂

breznica
11. jan 2021

Mne už len to, že som ráno vstala do slnečného dňa, tých bolo v poslednom čase minimum.dnes to bolo také pravé januárové ráno- slniečko a všetko biele od inovate

cilkau
11. jan 2021

mňa poteší krásna zasnežená zamrznutá príroda,les 🌜🙂😍

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@mirkava tak to je úžasné, viem, že toto sú tie drobné víťazstvá, ktoré potešia

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@miiichala takto naplno si užiť prírodu v tichu je veľmi silné