Podeľte sa so mnou - čo vám dnes dodalo najviac energie? 🙂

andrea_spp
Moderátor
11. jan 2021

Ahojte žienky,

čo vás dnes najviac potešilo, čo krásne sa vám prihodilo a dodalo energiu?

Pre mňa to bol prvý pracovný deň v tomto roku. Veľmi som sa bála, čo všetko na mňa spadne. Doslova. Počas dňa som si však uvedomila, aké mám veľké šťastie a pracujem so samými úžasnými ľuďmi, ktorí aj napriek súčasnej situácii vedia veci riešiť, vyriešiť a viem sa na nich spoľahnúť a dôverovať im. Som za to veľmi vďačná. Takýmto spôsobom si môžem nechať doznieť pocity z rozprávky, v ktorej som sa s mojimi malými radosťami ocitla cez zimné prázdniny.

Pripájam teda trošku obrazového materiálu:
🌳Prvú som pomenovala: Čistá energia z lesa.
❤️Druhú: Čistá láska, ktorú nám dávajú zvieratká.
👏Tretiu: Čistá radosť z vlastných úspechov 🙂 Našu pivnicu som vypratávala viac ako rok, dnes sa Timonko a Ella môžu v nej radovať a máme z nej herňu. Musím povedať, že som na seba hrdá.

Preto som si zaslúžila aj čistú odmenu, v podobe tejto krásne esteticky upravenej večere. 🙈

Veľmi sa teším na vaše príspevky, ktoré si budem čítať popri vychutnávaní tej mojej večere. 🙏

PS: Aby som vám trošku ešte zlepšila náladu, posielam vám odkaz na našu Čistú pieseň, ktorú sme nazvali aj hymnou prírody, tie anjelské detské hlasy ma vždy dostanú.

https://www.youtube.com/watch?v=i90RGCVRgXY
andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@evajt nie je nad šikovnú neunavnu maminu, ktorá všetko nakoniec zvládne ľavou zadnou, aj beh cez prekážky 🙂

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@tulipan01 aj táto foto je veľmi pekná, naozaj krásny výhľad

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@bona69 to je veľmi milá chvíľa 🙂))

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@motylikova teda to je naozaj kopa radosti a aj srandy a smiechu 😁

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@lucik194 😁😁😁

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@beata_k jasnačka, tu milujem

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@birika už len foto chyba muselo to byť nádherné

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@acer11 aj mne sa stavaju takéto štartre, ale snažím sa to ustáť s pokojom najviac ako to ide a trénujem sa v tom pomerne často 🙂) ale nič sa hrozne nedeje, ak sa nestihlo nahlásiť

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@luchajda no tak tomuto úplne rozumiem, som na tom rovnako, dcéra online škola 3r a syn výdatne živý a ja home office a online stretnutia, musím vypínať zvuk občas 😉

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@jana_eyre_2 to je nádherné, toto mam zo všetkého najradšej, takéto darčeky od deti, vtedy ma deti dobiju ihneď ako dvojitá káva, milujem to

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@cucoriedkacucoriedka poznaaaam 😁😁😁

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@ninusa221 oooo, gratulujem, tak to musí byť úľava a hrdosť 😉👌

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@ivangeline krásne chvíle 🥰

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@teleskop fiha, láska po celý deň ❤️

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@krasnysen no tak toto je neuveriteľné, nádhera, oslávenec musel byť prešťastný, že?

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@november1111 spomínam si aj na takéto chvíle a sú to krok po kroku skúsenosti a vlastný rozvoj a samozrejme dobrý pocit

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@lenkaaa25 je veľmi pekne, ze si takto spolu nájdete čas 🥰

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@andrea169 veľmi pekne ďakujem, potešila si ma, že som ťa potešila 🙂

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@jahoda646 jeeej, to je milé, ahoj, pozdravujem na MD 🙂)) teším sa, že si sa ozvala a priznala ❤️

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@breznica je krásne sa tešiť z jednoduchých veci. Na tomto fungujem aj ja 👍

andrea_spp
autorModerátor
11. jan 2021

@cilkau no tak to je presne ta zimná rozprávka ❄️

ivanizna
11. jan 2021

Koláčik, kalorický krémový koláčik mi dodal energiu 😁 Lebo zvyšok energiu len vyciciava 😉 Žartujem, moje malé zlatíčko, to je to, čo mi dodáva energiu ísť ďalej a všetko prekonávať, najnádhernejšia láska ma dobíja a dáva mi silu, tak ako aj dnes.. ale dnes aj s tým koláčikom 😃

poleva
12. jan 2021

@acer11 presne aj mňa včera naháňala poštárka s opisom., 😀

macko35
12. jan 2021

ja som si dnes užila 40 minút na bežiacom páse

peta102
12. jan 2021

Môj syn mi dodava veľkú energiu to je moje všetko. Potešilo ma keď mi napísal že mami ľúbim ťa. Učíme sa písať a tak mi krásne napísal mami ľúbim ťa.❤️❤️❤️😀😀😀

teleskop
12. jan 2021

@andrea_spp ano ved to je jedina vec, ktora ma v zivote zmysel

reni1512
12. jan 2021

@andrea_spp moja sesterka 🙂 vyrastali sme ako segry, aj s jej sestrou, ja som jedinacik a dnesna sprava maaaa uplne dostala! caka babatko a ja sa neskutocne tesim, je v 11tyzdni, neviem sa uz dockat, kedze ja mam 3r a 7r bude to ako moje tretie ❤️ som nabita na cely rok :D!

delphineta
12. jan 2021

Slnko na horach,to ma dobilo❤️

jahoda646
12. jan 2021

@andrea_spp Ďakujem! 🙂 Aj ja som rada, že som ťa bližšie mohla spoznať ♥.

darling82
12. jan 2021

Ahoj...tak v prvom rade musím pochváliť tak krásne , čistú , hrejivu reklamu od Vás. Niečo úžasné❤️. Nemám slov. A čo má potešilo? Najviac to keď mi o 14 skončila sichta v práci a išla som domov k rodine...😉