Podeľte sa so mnou - čo vám dnes dodalo najviac energie? 🙂

andrea_spp
Moderátor
11. jan 2021

Ahojte žienky,

čo vás dnes najviac potešilo, čo krásne sa vám prihodilo a dodalo energiu?

Pre mňa to bol prvý pracovný deň v tomto roku. Veľmi som sa bála, čo všetko na mňa spadne. Doslova. Počas dňa som si však uvedomila, aké mám veľké šťastie a pracujem so samými úžasnými ľuďmi, ktorí aj napriek súčasnej situácii vedia veci riešiť, vyriešiť a viem sa na nich spoľahnúť a dôverovať im. Som za to veľmi vďačná. Takýmto spôsobom si môžem nechať doznieť pocity z rozprávky, v ktorej som sa s mojimi malými radosťami ocitla cez zimné prázdniny.

Pripájam teda trošku obrazového materiálu:
🌳Prvú som pomenovala: Čistá energia z lesa.
❤️Druhú: Čistá láska, ktorú nám dávajú zvieratká.
👏Tretiu: Čistá radosť z vlastných úspechov 🙂 Našu pivnicu som vypratávala viac ako rok, dnes sa Timonko a Ella môžu v nej radovať a máme z nej herňu. Musím povedať, že som na seba hrdá.

Preto som si zaslúžila aj čistú odmenu, v podobe tejto krásne esteticky upravenej večere. 🙈

Veľmi sa teším na vaše príspevky, ktoré si budem čítať popri vychutnávaní tej mojej večere. 🙏

PS: Aby som vám trošku ešte zlepšila náladu, posielam vám odkaz na našu Čistú pieseň, ktorú sme nazvali aj hymnou prírody, tie anjelské detské hlasy ma vždy dostanú.

https://www.youtube.com/watch?v=i90RGCVRgXY
andrea_spp
autorModerátor
12. jan 2021

@ivanizna kombináciu energie z deti a kolacika ci dezertu mi je tiež blízka, treba si užiť momenty. Akékoľvek 🙂

andrea_spp
autorModerátor
12. jan 2021

@poleva
@macko35 pohyb milujem i keď je to luxus teraz pre mňa, ak nepočítam ID sporáku k notebooku, k deťom atď, ale každé obdobie ma svoje čaro a aj limity

andrea_spp
autorModerátor
12. jan 2021

@peta102 tak toto je čistá láska, krásne 👍

andrea_spp
autorModerátor
12. jan 2021

@reni1512 neskutočne, ako sa my baby vieme tešiť z radosti druhých, toto je naozaj veľká sprava

andrea_spp
autorModerátor
12. jan 2021

@delphineta waaaao, krasa

norikk
13. jan 2021

Tak sme sa dočkali. Sneh. Duša sa mi raduje.❄️ Úplne človek zabudol na koronu a teší sa ako malé dieťa 😍

alenatomkovicova
13. jan 2021

Mne dnes dodala neskutočnú energiu prechádzka s štvormesačna vnučkou Sárkou. Dokonca som necítila ani bolesť chrbta čo bolo skvelé.

maruskaw
14. jan 2021

Mne v týchto dňoch dodal energiu sniežik, ktorý konečne u nás napadol. Som rada, že sa "drží" a môžu mať z neho deti radosť. O to väčšia je aj tá moja radosť. A pohladením je aj Vaša reklama, prvýkrát som ju zaregistrovala počas Vianoc v televízore. Veľmi sa Vám vydarila. 🙂

cilkau
14. jan 2021

Konečne začalo u nás snežiť ale dlho sa neudrží je tu aj slnečno krásna a pekná reklama 🌚😀😍🌱🌲🌳❄️☃️

irenaliza
15. jan 2021

@andrea_spp tak herňa prekrásna. My sme našim. Dcérkam tiež urobili menšiu hernú v dome vzafli sme sa hore kúpeľne a radšej pre 4 dcérky hernú,. A potešilo ma dnes list od našej. Najmladšej Irwnky napísala mne aj tatkovi. List že nás má veľmi rada. Len tak nám. Ho nechala na stole. To je super keďže dve staršie pubertiacky už skôr otravujem ale menšie ešte nie. Tak sa teším z každej super minútky.