Darčeky pre najmenších

sisa_dm
Moderátor
13. dec 2018

Čo preferujete pri nákupe darčekov pre vašich najmenších? Je to všetko, čo si želajú alebo len malé drobnôstky?😋 Darčeky na rozvíjanie vedomostí, zručností a kreativity alebo skôr oblečenie a niečo, čo využijete ako napríklad kremíky a plienky? 🙂

rennqa
13. dec 2018

@marca12 pozrite, ja sa nestarám do Vašej výchovy, ja viem sama, čo je pre moje dieťa najlepšie a k čomu ho vediem 😉

meiwe
13. dec 2018

My hracky ,nakolko ich mame malo 😀 , nedostavaju hrracky pocas roka,okrem narodenin starsia ma viac aktivit mimo domu takze mladsia sa vyhra kade tade plus si ich viac vazia.Pocas roka dostavaju plastelinu,slizy,mag piesok , farbicky kreativne veci ,nalepky a take serepeticky. na vianoce vetcsie hracky starsia dostane kona a barbie ,mladsia ful real psa obe sa vyhraju spolocne🙂 a uplne im to postaci nakolko dalsie hracky doda rodina

barbara24
13. dec 2018

Väčšinou nakupujem praktické darčeky, ale dietatku samozrejme treba spraviť radosť aj inak ... dostane záhradný domček a hovoriaci hrniec 😆😉

zuzi010893
13. dec 2018

Aby bolo dietatko spokojne aj rodicia.
Splnit detsku radosť hrackou ( takou ktorou nabera nove skusenosti a zručnosť - interaktívne)
A dalej co je potrebne ako su plienocky a starosť o pokozku. 👌

fia232
13. dec 2018

No keďže moja dcérka má len 14 mesiacov tak sa kupovali len toe veci ktoré sa využívali či vo forme potravín ,oblečenia ale teraz na Vianoce aj nejaké hračky ktoré sa aj mne páčia ale si myslím že malú s nimi poteším .Vlastne take veci ktoré mi berie ako vysávač ,fén na vlasy .Myslim si že veľmi sa nimi poteší 😍

majik66
13. dec 2018

Co sa tyka darcekov tak urcite nieco, co potesi hracky ale aj prakticke, to co drobci potebuju sprchace, samponiky, mydielka aj kremiky.

miri211
14. dec 2018

Mame male dieta, stacia jej aj drobnosti. Kupujeme hracky na rozvoj a prakticke veci, pripadne hracky o ktore javi zaujem.

cupakabricka
14. dec 2018

@sisa_dm ... Pýtam sa včera izabelky...sa tešíš na stromček???? Áno mamka ;) bude tam veeeela darčekov 🤔🤔🤔🤔🤔😂😂😂😂😂
A ja jej vravím že čo by si tam chcela rozbaliť???
Odpoved;) croissant, rohlík, kapsicku, autíčko, cibuľu 😂😂😂🤔🤔🤔🤔 cokoladku ;)
No dostane ešte asi lego kocky k tomu a stačí ;) 😍😀😁😂 určite bude spokojná 😃😃😃👍👍👍👍💞😂🤔

helen11
14. dec 2018

Plienky a vlhčené obrúsky, toho nikdy nie je dosť, ale aj nejaká hračka musí byť

zuzka38
14. dec 2018

@sisa_dm ked si vianoce uz uvedomuju jasne, ze je to o tom c osi zelaju, mame podmienku jeden darcek..cize drobnosti nedavame, ale bud lego alebo ako tento rok si zelali moji synovia auto na dialkove.. dcera (2r.) vianoce neriesi takze dostane edukativnu hracku podla nasho vyberu 🙂

livizi
14. dec 2018

@sisa_dm tie laky sú super, voňajú, ľahko sa nanášajú a hlavne dajú sa veľmi jednoducho odstrániť, ľahko sa zlupujú. U nás ide najmä ružová a červená farba. Máme doma parádnice, musíme sledovať trendy 🙂

martinaa12345
14. dec 2018

U nás tento rok Ježiško prinesie jednu hračku ;) a je to na vyvoj motoriky ale aj sluchu 🙂 môžeme mu kúpiť čokoľvek 🙂 ale pocas roka dostava,co potrebuje 🙂 a vianoce su o tom byť spolu nie ukazovat kolko kto moze dat 🙂

tatianasevcikova
14. dec 2018

Je určite nie všetko...a stále to tak budeme aj robiť...deti treba viesť aj k tomu, že si majú ceniť ten okamih nie len darčeky....a my určite volíme didaktické a náučné hračky a najmä drevené ❤️je to taká slabosť

lubica285
14. dec 2018

Nášmu malemu úplne stačí traktor alebo nejaké autíčko. Tym, ze ho zaujímaju dopravné prostriedky, kupili sme mu k hrackam aj nejaku knihu, puzzle

jana_eyre
14. dec 2018

my sme to doma spravili tak, ze inokedy ako na sviatky veci nekupujeme a ideme postupne.. na meniny si mozu vybrat dva male darceky v hrackarstve, na narodeniny jeden hodnotnejsi a dve malickosti a na vianoce to tym padom vyjde jeden hodnotnejsi a tri malickosti.. kupujem to, co viem (resp dufam) ze ich zaujme, cize hracky, spol.hry a knihy.. deti sa logicky tesia najviac na darceky, ale myslim, ze moji sa tesia aj ked toho vela nedostanu a chcem im ukazat, ze vianoce nemavame kvoli veciam, ale atmosfere.. (bohuzial v sirsej rodine toho dostanu az moc, aj ked s tym nesuhlasim)

lucinka37
15. dec 2018

U nas momentalne 5 rocny fici na robotoch, takze jeden musi byt ;) dalej sme zvolili hrave citanie anglictinu, co verim vyuzije ak ked pojde do skoly 🙂 dalej spolocenske hry, rad hra pexeso, clovrce, teraz dostane monopoly, tik tak, tak verim ze zaujmu, a samozrejme aj veci na oblecko na jar vesta, bunda ;) mensi 4 mesiace netusi ze su nejake vianoce 😂🙈 u neho su to hlavne plienky, drogeria- krem, utierky a pod. A este hraci nocnik :D

katkawil
16. dec 2018

Keďže mám 6 ročnú dcéru tak skôr také vzdelávacie, spoločenské hračky - elektronická angličtina od albi, monopoly atď. A pre malého drobca 1,5 roka jednine autíčka - na tom fičí. To moje deti určite poteší a viem že sa s tým vyhrajú. A hračky z ktorých takpovediac vyrástli (nezaujímajú ich) darujeme ďalším deťom ktorým urobia radosť.