NOVÁ pleťová kozmetika 🙂

sisa_dm
Moderátor
14. dec 2018

Ako ste na tom vy vo všeobecnosti s novinkami vo svete kozmetiky? Radšej ostávate verný stále tej istej značke alebo radi skúšate aj nové, ktoré sa na trhu objavia? Aké sú vaše najobľúbenejšie značky pleťovej kozmetiky, ktoré vás zaručene nikdy nesklamú?👧 U mňa je to weleda 🙂

V dmke prichádzame neustále s novými značkami. Naposledy to bola napríklad exklúzivne len u nás značka Мой od modelky Stefanie Giesinger!🌳

bazar_luci
14. dec 2018

So značkami obecne rada experimentujem, avšak nepotrpím si na to, aby nimi boli čerstvé novinky na trhu. 🙂 Páči sa mi idea cenovo dostupných kvalitných kozmetických produktov, ktoré sú rastlinného pôvodu. Momentálne objavujem čaro značky Alverde 🙂

ludka140281
14. dec 2018

rada skušam všeličo nove 🙂...momentálne mám od avon 🙂...svoju stálu značku zatial nemám

ellaafi
14. dec 2018

@sisa_dm ja neexperimentujem, ja som už roky verná a moja pleť vďačná produktom Nivea 😉

86488648
14. dec 2018

@sisa_dm ja uz 10 rokov pouzivam alverde,pre mna ako nositelku kontakt.sosoviek,ktora preferuje prirodnu kozmetiku a chce byt aspon trocha namalovana ani ina neexistuje....toto je tiez prirodna kozmetika?vela o nej totiz neviem....🙄

martinaa12345
14. dec 2018

Veľmi rada experimentujem 🙂 či už ide o drahšie ale aj lacnejšie produkty ;) ako aj dekoratívna ale i pletova a vlasova kozmetika 🙂 mám rada značky Nivea, Dove ale produkty značky Balea majú u mna svoje miesto 🙂 páči sa mi primerana cena a produtky sú super najmä vlasova kozmetika s ňou som spokojna ;)

katarinka26
14. dec 2018

Ja som. si kupila tento tyzden toto serum od Dulcia v DM, je uzasne, na buduci tyzden si pojdem kupit ocny s kofeinom. Chodila som mesiac okolo neho, citala recenzie na nete. tesim sa, ze ste dali do dm slovensku kozmetiku.

kikina222
14. dec 2018

@sisa_dm
Ja som začala experimentovať, no nakoniec sa stále vrátim k svojim obľúbeným a overeným pomocníkom 🙂 Mam veľmi rada Niveu a Neutrogenou
😉

tatianasevcikova
14. dec 2018

Ja používam najčastejšie Yves rocher celú radu Hydra vegetal zbožňujem ju💙💙a asi už nebudem meniť pretože mi perfektne sedí

miiichala
14. dec 2018

Vzdy ked som chcela skusit nieco nove tak sa mi to nevyplatilo. Zle som na to reagovala. Takze zostavam pri svojich oblubenych Nivea a Balea

monika11m
15. dec 2018

Mám rada svoje značky nrchcem velmi meniť ale niečo možno skusim z tejto. Inak pouzivam svoje značky dekorative kozmetika essence a catrice na čistenie pleti Yves rocher a séra používam od The Ordinary

janinka007
15. dec 2018

Ja uz dost dlhu dobu fičím na korejskej kozmetike a ich 10 krokovej starostlivosti o plet. Niektore vyrobky si objednavam opakovane, s niektorymi experimentujem, kedze maju take neuveritelne mnozstvo znaciek a pripravkov od vymyslu sveta a hlavne neporovnatelnej kvality oproti tomu, co sa predava v nasich drogeriach 😉

zuzipolo
15. dec 2018

@sisa_dm ja experimentujem rada,ale väčšinou sa vždy vrátim naspäť k tomu "môjmu" a tou je značka mixa..mám veľmi suchú pleť teraz zime a nedám dopustiť na ich olejový krém na tvár,rýchlo sa vsiakne a pleť nie je mastná a lesklá,no zároveň mi ju krásne premasí 🙂

h_petra
15. dec 2018

Ja som verná značke Nobilis Tilia 🙂
Ale prekvapilo ma, že Dulcia je v DM, určite sa na to pozriem 🙂

gabiq
15. dec 2018

Ja som pouzivala just a ked som zacala chodit ku kozmeticke, tak natinuel a tomu ostavam verna

sisa_dm
autorModerátor
15. dec 2018

@bazar_luci 🙂 Ak môžem odporúčiť od alverde tak je to ružová voda na tvár a olej s divou ružou 🙂 Tieto dva výrobky u mňa nemôžu chýbať, úplne mi robia pleť ako bábätkovskú :D 🙂

sisa_dm
autorModerátor
15. dec 2018

@ellaafi a nikdy si nepremýšľala nad tým, že by mohla byť značka, ktorá by tvojej pleti sadla ešte lepšie? 🙂

ellaafi
15. dec 2018

@sisa_dm ale áno, aj som skúšala, ale moja pleť nereagovala dobre😪

sisa_dm
autorModerátor
15. dec 2018

@martinaa12345 lacné výrobky neznamenajú, že sú nekvalitné. Niekedy sú dokonca lepšie ako tie drahšie 🙂. Závisí ale od človeka 🙂

sisa_dm
autorModerátor
15. dec 2018

@86488648 patrí medzi vegánsku kozmetiku 🙂 Môžeš si o nej prečítať tuto https://www.mojadm.sk/dm-znacka/moi-by-stefanie...

sisa_dm
autorModerátor
15. dec 2018

@katarinka26 🙂 Snažíme sa podporovať lokálnych dodávateľov . Potom daj vedieť, ako sa osvedčila táto značka 🙂

sisa_dm
autorModerátor
15. dec 2018

@janinka007 priznám sa, že túto kozmetiku som ešte nikdy nevyskúšala. Ale niečo na tom bude, veď predsa len už keď sa na ich pleť pozrieme, tak vždy vyzerá dokonalo.

katarinka26
15. dec 2018

@sisa_dm este nikdy som nebola taka nadsena a spokojna uz po par dnoch, ako s dulcia, a to som mala vichy alow age, neutrogenu, biodermu.... mam taku jemnu plet ako dlho uz nie, denny mam Balea, a vyborne sa znasaju, 👌

sisa_dm
autorModerátor
15. dec 2018

@katarinka26 tak to je super - pôjdem ju skúsiť aj ja 🙂

katarinka26
15. dec 2018

@sisa_dm odporucam👌

bazar_luci
15. dec 2018

@sisa_dm Ďakujem za tip, určite vyskúšam 🙂

katarinka26
15. dec 2018

Este som pred mesiac vyskusala tieto odlicovacie utierky, tiez su vyborne, a maska je super

marsmykkok
15. dec 2018

Rada skusam nove, ale snazim sa ist cez recenzie a skusat to co ma velmi dobre ohlasy lebo noviniek je vela. A oblubene znacky nivea, bioderma, vichy. Teraz sa mi pacia a mojej pleti tie ampulky velmi co su v kalendari alverde ale neviem ci sa to da u nas kupit mimo toho kalendara.

linaa
16. dec 2018

Rada skúšam nové veci avšak v pleťovej kozmetike veľmi nie keďže mam akné a nie všetko mi sadne a tak čo mi veľmi pomáha je maslo karite od purity vision pleť mi veľmi zlepšilo odporúčam vyskúšať 😊👍.

dadalienka
16. dec 2018

Vzhľadom na to že mám citlivú pleť nemôžem veľmi experimentovať i keď by som chcela, lebo sú krémy ktoré ma na pleti veľmi štípu. Inak túto zmenu som si na sebe všimla s pribúdajúcim vekom. Keď som bola mladá tak som si mohla natrieť na tvár čokoľvek.