Chutne, zdravo a BIO? 🙂

sisa_dm
Moderátor
10. apr 2018

Desiata, olovrant alebo niečo na pečenie a varenie? Naša značka dmBio vám ponúka širokú škálu produktov, ktoré pochádzajú z ekologického pestovania. Vďaka pravidelným kontrolám obsahových látok potravín a výrobných postupov vám dm ponúka na jednej strane vysoko kvalitné biopotraviny pre uvedomelé stravovanie a na druhej strane tým dm podporuje aj ekologické pestovanie. 🙂

Čo hovoríte vy na BIO produkty? Siahnete radšej po zdravších alternatívach alebo vám na tom až tak nezáleží?

Viac o značke dmBio si môžete prečítať aj na našej stránke mojadm.sk😉
https://www.mojadm.sk/dm-znacka/dmbio/dmbio-o-z...

misinka0611
10. apr 2018

Popravde ešte som nejak neskúšala BIO výrobky od DM ale synčekovi dávam od vás BIO repkový olej do príkrmov 🙂

cupakabricka
10. apr 2018

Ahoj. Bio skor kupujem malej, tie prikrmy cajiky a tycinky 🙂 mali sme parkrat aj cestoviny ;) tie lubime. V podstate tak striedame..raz klasicke inokedy bio.. Mm si na to nepotrpi a ani ja takze ozaj len obcas raz za cas 🙂

01tatianka
10. apr 2018

Pouzivam bio kokosovy olej na varenie,pecenie,natieram s nim moje deti miesto olejcekov, je omnoho zdravsi, posobi velmi prospesne pre telo,niekto to pouziva aj ako atiperspirant nakolko by olej nall zabranit pachom .. Ja som estr toto neskusala 😀 imac zamna dm ma velmi kvalitne. Bio vyrobky,kupujem aj muky kedzd kvaskujem a viem ze ju kupim na 100% ako aj crlozrne cestoviny 😉 dakkujem dm

viktoriadiana
10. apr 2018

Kupujem pravidelne dm bio vyrobky. Aj dnes si ideme pochutnat na cestovinach aa mojej dcere kupujem prikrmy, cestoviny, olej proste všetko v dmke.

greta123
10. apr 2018

Ja tiež používam bio kokosový olej na varenie, atď, ale nie vždy, snažím sa niektoré potraviny nahrádzať zdravšími aleternatívami. Skoro všetky druhy zeleniny a ovocia máme z našej záhrady, aj na zimnú zásobu a v pivnici vydržia až do jari. Teším sa, že nemusím kupovať v obchode. A keď mám väčšie zásoby, ako aj teraz, rada sa podelím so známymi a rodinou.😉

mamanatali
10. apr 2018

Nakupujem ich veľmi veľa a rada. Už dlho sú našim spoločníkom. Dnes sa chystám upiecť mrkvovú tortu zo špaldovej a mandľovej múky. 🥕🎂 A o to viac ma teší, že za každý výrobok BIO/EKO môžem získať 2-násobok bodov. 🙂

majocka24
10. apr 2018

Ano použiivam a rada a vela postupne viacmenej prechádzam na BIO

karolin2
10. apr 2018

Často ich zaraďujem do jedálnička, síce nie všetky BIO produkty mám vyskúšané, ale napr. z paradajkovej šťavy veľmi rada robím paradajkovú polievku.

kittyjuliette
10. apr 2018

Ako co...mame medzi DM bio svojich oblubencov,ktorych mam doma vzdy po ruke (napr.ranajkove kase,kokosovy cukor,oriesky,ovocne drene atd),ale zeby som ai vyslovene potrpela na bio vyrobkoch,tak to urcite nie.

zbt138
10. apr 2018

@sisa_dm ja som prvýkrát dostala kokosove maslo,odvtedy pečiem iba s ním! Dievčatá,odporúčam vyskúšať!!!!

tanyk
10. apr 2018

Momentálne ich zaraďujem do jedálnička viac a viac, lebo sme sa s priateľom rozhodli žiť zdravšie a aj trocha schudnúť :D 🙂 práve dnes sa aj chystám variť polievku z dmbio parad. pyré a k tomu zeleninový šalát s kuracím mäsom 🙂 ale čo je naj, tak konečne som sa naučila pripravovať jedlá aj s olivovým olejom - nejak som mu nevedela prísť "na chuť", lebo mi vadí jeho vôňa...no zvykám si

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@cupakabricka ani ja si na to nepotrpím, ale raz za čas je to fajn zmena 🙂 A hlavne niektoré produkty som si z dmBio veľmi obľúbila, ako napr. ovocné a orechové tyčinky 🙂 Nosím to v kabelke ako prvú pomoc od hladu 🙂

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@01tatianka aj my ďakujeme 🙂. Sme radi, že ste spokojní . O kokosovom oleji, ako antiperspirant som ešte nepočula, by ma zaujímalo, či to vážne funguje 😕

cilkau
10. apr 2018

ešte som nemala Bio produkty ale som o nich veľakrát počula .....🌞❤👍🌷🌹🍀🌳😘😍😀😎😉🙂

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@greta123 najlepšie BIO sú tie z vlastnej záhradky! To máte veľkú výhodu 🙂

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@mamanatali 🙂 áno, za nákup BIO/EKO sú dvojnásobné body! To je pridaná hodnota za zdravý životný štýl a šetrenie prírody 🙂. Inak tú mrkvovú tortu by som si veru dala aj ja 🙂

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@zbt138 ja som ešte kokosové maslo neskúšala na pečenie. Ale budem musieť skúsiť, lebo nepočujem prvýkrát, že je to super vec! 🙂

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@tanyk držím palce! Olivový olej je super vec, mne práveže tá voňa vyhovuje a hlavne v zeleninovom šaláte mi nikdy nemôže chýbať pár kvapiek 🙂

sisa_dm
autorModerátor
10. apr 2018

@cilkau treba vyskúšať ! 🙂 Napr. ja som začínala s nátierkami https://www.mojadm.sk/dmbio-vegetarianska-natie... , by si sa čudovala ako taká vegetariánska nátierka s jaternicovým korením vie neskutočne chutiť! 😍 Ja som "mäsomil" a preto moja voľba je táto nátierka a pritom je vegetariánska! 🙂)

foolie
10. apr 2018

naš drobec papal bio mliečko

nelly761
10. apr 2018

V dm pravidelne nakupujem dm bio vyrobky. Je ich velmi vela ktore mam oblubene a nedam na ne dopustit. ❤👏🍀

liz_lemon
10. apr 2018

mňa by zaujímalo, prečo je v mnohých výrobkoch DM palmový olej, a či ho neplánuje DM nahradiť zdravšou alternatívou

zbt138
10. apr 2018

@sisa_dm keď som prvýkrát dostala,aj som sa tešila ale bála som sa,čo s ním. Mám recepty do ktorých ide olej alebo maslo a tie nahrádzam touto skvelou vecou Kokosovým maslom! Na chuti to nemení,teda určite nezhorsuje,skôr naopak a je to ZDRAVŠIE. Priznám sa nebolo mi až také dôležité "zdravé stravovanie " odkedy som však matka,som pre niekoho vzorom a chcem byť dobrým VZOROM 😊

anka2103
10. apr 2018

Dnes to ide s dobou ruka v ruke. Ak nebudeme prikladom, nenaucime deti zdravsiemu stylu. Hlavne, aby prisli na to, ze zdravie je dbes raritou zial

nikamo33
10. apr 2018

DM bio vyrobky mame aj my v oblube. Najde sa tam pre kazdeho z nas🤗🙂

bosorkabb
10. apr 2018

Určite radšej siahnem po zdravej alternatíve.Moja dcéra zbožňuje DM bio tyčinky ovocné.

bubuku
10. apr 2018

DM bio kupujeme aj my. Od múky, cez ovocné výživy už pre velkáča na spestrenie jedálnička, cez DM bio ovocné tyčinky (tie papáme od maleho malinka 🙂) A aj vselico ine ako bio kakao, orechy, susene ovocie. Za nas velke super 👍

vvveronikaaa
10. apr 2018

Môj syn papa od narodenia mliecko baby love bio. Je to jedine mlieko ktoré mu sadlo. A samozrejme aj papa kase baby love buď obyčajne alebo bio 🙂

bendinko
10. apr 2018

Bio vyrobky postupne zaradujem aj do nasho jedalnicka. U nas nesmie chybat kokosovy olej, ktory ma cestne miesto ako v kupelni, tak aj v kuchyni, ranajkove kase a orechove tycinky.

poleva
10. apr 2018

ja určite po zdravšej alternatíve ...🙂