SÚŤAŽ: dm Event snov?

sisa_dm
Moderátor
12. apr 2018

Predstav si, že tvoja úloha je zorganizovať dm event snov s neobmedzeným rozpočtom. Kde by to bolo? Vonku, vo veľkej hale alebo na streche? Kto by bol súčasťou programu? Vizážistky, kaderníci? Alebo slávny rockový speváci, či riaditeľ najväčšej firmy sveta, ktorý by ponúkali naše dm výrobky na testovanie? Aké aktivity by ste tam dali? Tancovanie s deťmi? Beh cez prekážky? Jedenie a ležanie na gauči? 🙂 Akým štýlom by ste dali do povedomia zákazníkom našu značku?
Kreativite sa medze nekladú, tak sa skús stať chvíľkovým organizátorom a ukáž, aký event by si zorganizovala ty! 🙂
V nedeľu vyberiem 4 z vás, ktorým pošleme veľké baličky s dm produktami 🙂 Teším sa na vaše skvelé nápady!🍹

zuzanka.zuzu
14. apr 2018

dm event snov je tam, kde sa baví celá rodina 🙂 niečo zábavné pre deti (maľovanie, hry, balóniky, divadielko, zvieratká), niečo beauty pre mamičky (vizážisti aj kaderníci - a to kludne aj učni) a relax pre oteckov (napríklad príjemná masáž)... no a samozrejme domov by sme si odniesli kopec zážitkov, príjemne strávený čas a nejaké vzorky produktov 😎

jajuska2021
14. apr 2018

event by som zorganizovala vonku pre rodinky s detmi. v blizkosti by mohlo byt ihrisko,ale urcite by boli stanovistia so sutazami kde by deticky mohli vyhrat dm detske vyrobky. bol by tam stanok na skraslenie pre mamicky - kadernicka,vizazistka,popripade nechtarka. vsetky by pouzivali dm vyrobky. pre oteckov sutaze spolu so starsimi detmi alebo aj pre nich samych... strazenie deticiek v hernych kutikoch a stankoch by bolo zabezpecene. mohli by si opekat alebo by sa varil gulas - obcerstvenie.
a urcite by este bola minimalne jedna sutaz vytvorena z rodicov,ktori by si zahrali futbal,volejbal alebo iny sport ;)
bol by to krasny den v kruhu rodiny...

miroslavan
14. apr 2018

Nejaky velky priestor, kde velku cast by tvorili atrakcie pre deti s animatormi-lebo urcite velku cast zakaznikov dm tvoria mamy 😉 Prebiehali by workshopy o roznych produktoch, profesionali by licili, novinky by sa dali otestovat, nejake sutaze o darcekove dm balicky...moderatorom by bol jednoznacne Sajfa 😀 a zahral by Desmod!!!

maryon1
14. apr 2018

@sisa_dm ja by som brala "beauty dm den" len pre nas mamicky tentokrat...v nejakom velkom kadernicko-kozmetickom salone,kde by sme mali moznost s pomocou odbornikov vyskusat rozne pripravky na, vlasy,plet....sampony,kondicionery,masky,,farby,pripadne aj sviezi letny zostrih....kremy,makeup,....skraslit sa,citit sa fajn v spolocnosti inych zien,nechat si poradit odbornikmi,co s vlasmi,pletou...nechat sa rozmaznavat....jasne ze obcerstvenie by sa vyuzilo tiez dm-kove.💕

jachin
14. apr 2018

Ja by som usporiadala niečo pre držiteľky DM kartičky čisto len pre ženy. Záhradná akcia mimo mesta, kaderníčky,vizážistky,masérky by boli k dispozícii, vzorky produktov by žena dostala pri odchode,aby s tým nemusela behať počas dňa, možno nejaké prednášky o nových produktoch, živá hudba. Tombola, nejaké občerstvenie.

monika11m
14. apr 2018

mne by sa to pacilo aj v nutri niečo ako Incheba. Rozdelene na rozne časti . Starostlivost o plet a valsy, lićenie, rozne ukažky ako na to . Čast pre domacnost , upratovanie, pranie, prezentacie o vyrobkoch. Kútik pre deti s vyrobkamy pre deti . A ešte samozrejme zdrava strava bio vyrobky. Proste na všetkovyhradit kusosk a odprezentovat.

lbkz
14. apr 2018

@sisa_dm
Urobila by som nieco pre mamicky na oddych, relax a skraslenie. Taky nejaky beauty den. Na mamicky by cakali kadernici, vizazisti a masery.

lucymaud
14. apr 2018

Ja by som taký event zorganizovala buď formou rozpravkového lesa..s rôznymi stankami-zastaveniami kde by boli ochutnavky dm bio dobrôt ..výživ pre malých..ovocných džúsov..plus súťaže o dm výrobky pre malých aj veľkých..ďalej by tam boli ukážky líčenia s dm kozmetikou..najlepší súťažiaci by dostali výlet balónom a koše dm výrobkov.. kedže dm podporuje pohyb tak súťaže by boki prevažne tohto charakteru ;)

ivankagemini
14. apr 2018

Event by sa konal v lete, za pekného počasia, na travnatom letisku alebo na kupalisku, kde by boli promo stanky alebo šiatre rozdelené podľa oddelení napr. kozmetika damska a panska, detske výrobky, detská kozmetika, hračky, vyzivove doplnky, drogeria + chémia v domácnosti (čistiace atd), pri stankoch sutaze pre deti (vyhry balony, maskrtky) aj dospelých (vyhry poukazky na nakup, prípadne produkty z danej sekcie), testovacia zona (ochutnavka z vasich výrobkov, resp.sortimentu, liečenie alebo kozmetické, vlasove, nutricne poradenstvo...) detský skakaci hrad, fotokutik s rekvizitami v DM štýle, tombola s vyhrami produktov, zlavovych kuponov, v pripade letiska krátky vyhliadkový let lietadlom, vírnikom, v pripade kúpaliska volne vstupy na urcite obdobie alebo počet vstupov a pod.

Ako ťahač ľudí na akciu, podla cieľovej skupiny, pripravit spoluprácu (prip.koncert) so známymi detskými zabavacmi, speváka/speváčku pre mladých, pre starších aktivita ako súťaž vo varení alebo jedení (samozrejme spojenú s dm produktami) a nieco na tento štýl.
Vstupné do arealu? Hm, otazne-vec sponzoringu.
Ľudí lákajú akcie, kde sú priatelia, jedlo, výhry, hudba, tanec. Z každého trochu a viacerí si prídu na svoje. Ale atrakcie, vystúpenia nerobiť v honosnom štýle, nech nezatienia pointu celého eventu.
;) 👍

veroxy
14. apr 2018

DM event snov by som spravila vo velkej hale s mnozstvom kutikov kde by boli rozdelene casti podla ponukanych produktov, kozmetika dm, potraviny dm a pod. pre malych aj velkych a pripravila program pre deti a dospelych zvlast. Deti by mali animatorov a detsky zabavny kutik kde by sa vyhrali a dospeli by si oddychli v Dm svete. A pri odchode kazdy ucastnik by dostal balicek produktov zdarma ☺️

irenaliza
14. apr 2018

Krásny deň, keby som mala zorganizovať dm event snov tak som si zobrala na pomoc svoje dcérky a spolu sme plánovalli.
Bolo by super, keby sa konal v zámku s veľkou záhradou , vstupenkou by bol úsme a dobrá nálaa, o akcii by sme dali vedieť plagátmi a aj liedadlom, ktoré by Ťahalo transparent s pozvánkou a moje dcérky by vraj vymysleli aj pesničku, ktorou by pozvali veľkých, malých, starých, mladých na super dm akciu.
v Zámku by boli v každej miestnosti špeciálne akcie, boli by tam vizážistky, kaderníčky, ktoré by nás nielen nalíčili ale hlavne predstavili super dm produkty , kaderníci by sa postarali aj o mužov, veď aj im treba niekedy super starostlivosť a bola by tam aj možnosť skúsiť uvariť a pripraviť si dm bio produkov nejaký super mňamku, kto by chcel byť vonku boli by tam skvelí ľudia z dm, ktorí by formou rozprávok detičkám odhľovali nové šampóniky, kefky... pre deticky, potom by každý mohol niečo namaľovať, alebo nakesliť, kto by nechcel robiť nie, tak by si sadol na kreslá a nechal by si chvíľku obskakovať super hosteskami a ochutnával by produkty z dm, bola by tam čokoládová fontána a v špeciálnoj miestnosti by bolo ľadové kráľovstvo, komu by bolo veľmi teplo, schladil by sa v ľadovom kráľovstve, na záver by bol super ohňostroj a tombola. Bol by to hlavne deň, kedy by sa všetci smiali, mali dobrú náladu a nevadilo by ani keby tam deti kričali behali, eď aj ony sú dm súčsťou a život nielen len o super nastylovanej akcii, ale práve naopak ... a keby každý po akcii, kto by chcel doniesol nejaký výkres alebo básničku na konci by dostal ako odmenu prekvapenie a výtvory by boli uverejnené aj vo Vašom dx Journale, korý je skvelý. dcéry by sa bavili a tancovaliso všetkými, ktorí by prišli. a Ďakujem všetkým v dm za super nápad s touto súťažou, dcérky Vám nakreslili plagátik a pozdravujú a super sme sa zabavili a možno niekedy takýto dm event snov navštívime, ste super @sisa_dm

zuzka165
14. apr 2018

Obrovska zaoceanska lod, na kazdom poschodi ina krajina., Alica v krajine zazrakov, Disneyland, legoland, rajska zahrada, futbalovy stadion. Uplne hore 3D projekcia vesmiru. Na kazdom poschodi by si sa za pomoci dekorativnej kozmetiky mohol stat kym by si chcel 🙂 zabava pre celu rodinu s DM napriec oceanmi 🙂))))

slavka11
14. apr 2018

Môj event by sa konal na nejakom príjemnom mieste napríklad v peknom parku. V strede by boli velke klimatizované stany, v ktorých by boli len tí najlepší z najlepších kaderníkov a vizážistov, ktori by sa venovali klientkam každej by spravili účes akým im najviac pristane a zároveň by aj boli krásne nalíčené. Súčasťou by bolo aj fotenie pred a po s tým že každá dáma,ktorá by sa do toho zapojila by získala svoje foto ako darček spolu s popisom aké produkty boli na jej úpravu použité. Tieto fotky by sa stali súčasťou akejsi ročenky kde by boli zdokumentované tak isto produkty použité na skrášlenie. Rovnako by v rocenke boli aj fotky zo sprievodných podujatí. Konkrétne občerstvenie by bolo z dm zdravých produktov doplnené o produkty lokálnej produkcie. Boli by tam aj recepty... Pre deti by boli vyhradené ďalšie priestory. Dievčatká by mohli mať stan so šatnou a predvadzacim molom kde by si mohli vyskúšať rôzne druhy oblečenia a doplnkov a prejsť sa aj po móle ako skutočné modelky. Pre chlapcov by bola k dispozícii nejaká hala kde by sa dalo strieľať s detských pištolí do tercov, súčasťou detskej zóny by bol aj bazén s guličkami, skakacimi hradmi alebo trampolínami. A malou cyklotrasou kde by mohli jazdiť deti aj na kolobezkach. Fajn by boli aj kolotoe. Aby si každý našiel to svoje.Samozrejmej prebaľovacie zóny pre tých najmenších. Plus by mohol DJ púšťať rôzne hudobné žánre vrátane aj detských pesničiek. Na oddych by slúžili tuli vaky. A keďže by to malo byť rrodinne orientované boli by tam aj zóny pre chlapov s pivnymi stankami ale pivo by bolo iba bezalkoholove rôznych značiek a prichuti.Oznámenie som šírila určite prostredníctvom sociálnych sietí, lebo tie v dnešnej dobe využíva väčšina ľudí. A konalo by sa toto podujatie vo všetkých krajských mestách aby sa ho mohli zúčastniť ľudia z celej SR. P.s. ročenky by boli ekologické iba v elektronickej podobe na stránke DM.

laduson
14. apr 2018

Ak by som mala neobmedzený rozpočet, tak najprv by som si dala postaviť niekde v Tatrách luxusný DM wellness and spa resort. Tu by sa konali večierky pre obchodných partnerov, bolo by možné využívať služby masérov, vizážistov, kaderníkov... Chutne jedlo, drinky a koncerty znamych ale aj menej znamych kapiel by boli samozrejmosťou. Taktiež by sa tento resort využíval pre vsetkych zamestnancov DM, ktorí by tu trávili napr. dva týždne relaxu a oddychu v roku (aj s celou rodinou). A zo všetkých bločkov kupujúcich v DM predajniach by sa raz za mesiac žrebovali šťastlivci, ktorí by si tu tiež prišli oddýchnuť. 😁

martina374
14. apr 2018

Hmm...zorganizovať niečo bez obmedzeného rozpočtu, to hneď ma človek veľa nápadov 🙂)

Záhradná DM party
Miesto konania na voľnom priestranstve na lúke plnej jarných kvetov s rozvešanými balónmi a reťazami so žiarovkami,ktoré sa rozsvietia keď sa začne stmievať. Počasie by sme samozrejme objednali len to najlepšie 🙂 Vstupné symbolické, aby sa zúčastnilo čo najviac ľudí. O tejto akcii by sme informovali prostredníctvom plagátov, letáčikov v obchodoch a na sociálnych sietiach.
Na lúke by boli rozmiestnené stánky s kaderníkmi, vizážistami a rôznymi poradcami ako napr. stánok: Ako sa správne nalíčiť alebo Opaľovacie krémy na leto alebo Ako na vlasy a rôzne iné stánky. Boli by tam aj stánky, kde by ste mohli vyskúšať vzorky rúžov, krémov, lakov atď. Nesmú chýbať ani vzorky zdarma, to my ženy máme radi, keď si môžeme niečo vyskúšať a zistiť či nám to sadne🙂 Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na deti, ktoré by tam mali nafukovaciu žirafu, bublifuky, loptové hry a dozerali by na ne animátori a maskoti. A keďže takýto deň sa nezaobíde bez jedla tak by tam boli bufetové stoly s rôznymi chuťovkami či už slanými alebo sladkými a taktiež nápoje. V éteri by hrala super hudba. Program by mohli moderovať nejaký muž a žena, ktorí nemusia byť veľmi slávni, hlavne aby svojim rečnením zaujali účastníkov. Samozrejme súčasťou by boli zaujímaví hostia, ktorých ako správny manažér zatiaľ neprezradím 🙂
Tešíme sa na vašu účasť 🙂

3jarka3
14. apr 2018

@sisa_dm Kedte by sme na to mali neobmedzeny rozpocet, tak si event snov predstavujem naozaj velkolepo. konalo by sa to na rozlahlom priestranstve ako nabrezie Dunaja + Aupark + vonkajsie aj vnutorne priestory Incheby.
O zeny by sa starali top filmovi maskeri a kadernici z celeho sveta a pouzite produkty na ich skraslovanie by mali ako darcek.
Pre muzov by bolo pripravenych viacero miniihrisk, kde by si mohli zahrat futbal a hokejbal s hracmi klubov ako Barcelona, Real, Bayern a s hracmi NHL.
Pre deti by bol pred Inchebou postaveny maly lunapark s mnozstvom atrakcii, sutazami, animatormi, malovanim na tvar... Na podiu by vystupoval Miro Jaros, Spievankovo, Fiha tralala...
Pre dospelych by na inom podiu spievali najvacsie popove hviezdy ako Ed Sheeran, Adele, Lady Gaga, Katy Perry, Enrique Iglesias, Madona, Justin Bieber, Selena Gomez...
V relaxacno-gastronomickej zone by Jamie Oliver pripravoval z DM produktov pre ludi chutne jedla. Barmani by miesali alko aj nealko drinky, ktore by pomedzi ludi relaxujucich na lehatkach a tulivakoch roznasali holywoodske hviezdy ako Angelina Jolie, Brad Pitt, Keanu Reeves, Cameron Diaz...

evamajercak
14. apr 2018

Mne by sa sa páčilo zorganizovať takúto akciu vonku na čerstvom vzduchu - otvorené priestranstvo. Vzhľadom k tomu, že takýto event si však vyžaduje dlhšiu časovú prípravu a krásne slnečné počasie si asi čarovným prstienkom neprivoláme, tak by som sa skôr zamerala na miesto uzatvorenejšie. Napríklad nejaký hrad, prípadne zámok s vonkajšími čiastočne krytými záhradami, aby návštevníci v prípade pekného počasia mohli byť aj vonku. Pri vstupe do hradu by každý dostal malú pozornosť- balíček Dm produktov, deti by samozrejme mali balíček detský 🙂 + každý by dostal zľavovú poukážku na nákup produktov. V priestoroch hradu by sa pohybovali milé žienky a milí mužíčkovia, ktorí by ponúkali za nejakú sumu lístky do tomboly, v ktorej by sa dali vyhrať skvelé produkty Dm.. Tombola by bola spolu s ohňostrojom sladkou čerešničkou na konci celej akcie. Ako hostia by určite nemali chýbať detské aj dospelácke filmové hviezdy nášho šoubiznisu - napr. hviezdy z momentálne najsledovanejšieho a veľmi úspešného seriálu 😉, aby sa prilákalo čo najviac malých aj veľkých návštevníkov. Nechýbali by samozrejme ani známe slovenské kapely či speváci, speváčky, rovnako tak pre deti ako aj pre ostatné vekové kategórie. 🙂 Svoje miesto by mali aj stánky, kde by sa ponúkali služby pre ženy- vizážisti, kaderníci.. s možnosťou celkovej vizuálnej premeny a tiež s možnosťou zakúpenia výrobkov dekoratívnej a vlasovej kozmetiky a doplnkov v akciovej cene.. Nechýbali by tiež stánky pre deti, kde by si mohli na veľkej plyšovej myške či mackovi vyskúšať čistenie zúbkov.. a rovnako tak si zakúpiť výrobky z ústnej hygieny.. Boli by tu aj stánky s občerstvením, kde by sa zadarmo ponúkali kuchármi pripravované jedlá, nápoje, dezerty s použitím čo najväčšieho počtu výrobkov Dm.. A samozrejme tiež s možnosťou zakúpenia použitých výrobkov v akciovej cene.. Páčilo by sa mi, keby tu bolo aj nejaké divadielko pre deti, skákacie trampolíny, pieskoviská, bazény, športové súťaže na prilákanie čo najväčšieho počtu návštevníkov.. V súťažiach by sa dali vyhrať opäť Dm výrobky... Jednoducho nezabudnuteľný Dm event 🙂

sklenarova
14. apr 2018

Tak ked event snov,tak naozaj taký o ktorom snívam..vzdy ma fascinovala doba,ked zili princezne a dobove dámy,tak preco neskusit firemný event v tomto duchu?Podmienkou v samozrejme bol dobový kostým, event by sa realirealizoval v zámku,do ktorého by sa islo po schodoch ako u Popolušky, vnutri by hrala ziva hudba na harfach, husliach,base a pod..,podávala by sa strava z vasich produktov,ktore by si mohli ludia vychutnávať aj v zamockej záhrade na deke formou piknik,samozrejme o damy by sa staral dvorny kadernik a vizazista,ktory by tiez vyuzival produkty Dm,ako samozrejmosť by som rozhodne vyuzila moznost dat sa namalovat zamockemu maliarov,povozit sa na koči okolo zámku,ci previest sa po jazere na plti..

marianna775511
14. apr 2018

Event snov podla mna: V prvom rade ochutnavka a prezentacia produktov a vyrobkov, kozmeticka poradna pre zeny,kratke prednasky, licenie. Obcerstvenie kava, zakusky. Tombola, v ktorej by boli okrem ineho aj oblubene DM boxy. Aby si toto vsetko mohli mamicky uzit, tak pre deti skakacie hrady, smyklavky, kolotoce, kone a pod. + sutaze a nesmie chybat zmrzlina a cukrova vata. Pre oteckov male obcerstvenie grilovane maso a pivo. No a pre nezabudnutelny zazitok aj atrakcie ako let vrtulnikom a balonom - tak nemusi to byt pre vsetkych-moze to byt pre limitovany pocet, ako vyhra zo spominanej tomboly. A toto vsetko sprijemni nejaky dobry koncert, alebo predstavenie.

curcuma
14. apr 2018

Neobmedzený rozpočet dáva priestor pre každú myšlienku, nápad 💡, pre kreativitu pre dobrú vec. Napríklad povedať o DM v každom malom mestečku či dedine a to v štýle, že niekde vonku v prírode na väčšom priestranstve sa postaví z kulís obchod DM, nech každý kto chce zažije ten pocit chodiť s vozíkom 🛒, cítiť príjemnú vôňu, pozrie si širokú ponuku výrobkov, budú pripravené hostesky, ktoré poradia, dajú vzorky, pri kútiku s kozmetikou vizážistka namaľuje, prípadne aj nový účes urobí 💇, pri krémoch a olejoch bude pripravený masér 💆, ktorý Vás zoberie do špeciálneho vyhradeného priestoru kde bude príjemná hudba a zážitok celého tela 🤗 je hneď na svete, čo vy na to poviete ☺️, nech jednoducho zažije každá žena aj z tej poslednej dediny pocit byť na chvíľu za krásnu a zrelaxovať, v rámci potravín bude možnosť samozrejme aj ochutnať, chuťové poháriky trošku rozmaznať, pre deti bude pripravený špeciálny kútik s hrami, súťažami, nebudú chýbať maskoti, maľovanie na tvár, trampolíny, lodičky na vode, detská diskotéka s obľúbenými moderátormi, spevákmi či hercami, všade veľa balónov, veľkých bublín aj malých bubliniek. Chlapom by sa pripravila paintball aréna nech vybijú svoju energiu a zažijú trošku adrenalínu s čerešničkou na torte v podobe pečeného prasiatka, ktoré by sa práve celé v plnej kráse opekalo a rozvoniavalo na všetky strany, nechýbalo by ani čapované pivo 🍻, aby to celé spláchlo. Nech si každý nájde niečo čo ho poteší, nech sa popri dnešnej rýchlej dobe zastaví na chvíľku čas ⌛, vypneme, zabudneme na starosti a zažijeme vďaka DM čarovné momenty, na ktoré budeme ešte dllllllllho spomínať a DM spolu s nami 👍.

zuzana814
14. apr 2018

Moj dm event by bol na jednom mieste, kde sa bezny clovek nedostane, ale dm ano !!! V jednom dojcenskom ustave je oddelenie, kde su deti, co cely zivot stravia v izbach na posteli, staraju sa o ne len sestry, a niekedy k nim chodia lekari. Ziju v skrytosti,a nemaju kontakt s vonkajsim svetom, a tak by som im urobila velku detsku dm party. Napadlo mi to, ked som si spomenula na niekdajsi dm slogan "Tu som clovekom",
Ta party by bola oslavou podla hesla dm "Pre vsetko, cim my sme." Dali by sme im s dm timomvediet, ze je dobre, ze su, ze su milovane,a ze na ich zivote zalezi.
Z krabic dm plienok by sme im postavili hrad (a po skonceni by si tie plienky nechali🙂, vsade by sme rozvesali balony, na hlavu by sme im dali party klobuk. Vyrobili by sme krasne dekoracie, porozhadyovali konfety, porozsvecovali kahanceky vo farebnych svietnikoch pre radost. Na party by sme pozvali Roba Pappa a jeho priatela sefkuchara, s ktorym by sme pripravili tie najlepsie jedla a dezerty z dmBio potravin, a ak by chcel, mohol by im zahrat a zaspievat. Zuzka Haasova by mohla vystupit so svojim divadlo Haaf . Kazde dieta by dostalo krasny darcek, podla svojho zelania, a tie najmensie v postielkach paradne dm hracky. Mohli by sme im pri postielkach citat z knizky,a lebo fukat bublifuk. Kazde dieta by sme prezliekli do nejakeho kostymu podla zelania. Mohli by sme s as nimi hrat hry,a ke by chceli.
Vsetky deti by sme objimali a hladkali, aby mali objati do zasoby. A ked ich tam aj rodicia odlozili, a nikdy sa po ne nevratili, vedeli by, ze je niekto, komu na nich zalezi, a kto na nich mysli "pre vsetko, cim su" TERAZ a, nie cim mali byt podla predstav a ocakavani inych. Bola by to oslava ich zivota. Aby uz nikdy nepochybovali, ci ich zivot ma zmysel. <3 🙂

tinka.binka
15. apr 2018

Tak soma idea toho NEOBMEDZENEHO rozpoctu zaujala, ze nad tym premyslam uz druhy den 🙂
Moj Event snow by sa konal urcite vonkudo, predstavujem si obrovsky park s krasnou zelenou plochou, no aj so stromami, podiom a roznymi stanovistiami.

Na pódiu by prebiehal dajme tomu program vzdy cca 15minut na zaciatku kazdej hodiny, aby neboli ludia, cotak sem pridu stravitpo cele popoludnie ohucani.

Moderovali by to Adelka s Pycom, alebo Junior s Marcelom a poobedie by vyvrcholilo koncertom Mira Jarosa a Fiha baby band.

Na podiu by sa pocas dna diali rozne sutaze o DM produkty:

Naj dietatko - najkrajsi usmev, najvonavejsi nostek, najkrajsia lava rucicka, najneobycajnejsi pohlad, najmodrejsie ocko, najpocuvajucejsie uska... kazde dietatko by dostalo diplom a prisluchajucu cenu.

V mini stanovistiach rozmiestnenych po objekte by prebiehali rozne aktivity, napr:

1.Vytvor si vlastny balicek zachrany, balicek start do zivota, balicek prvej pomoci, balicek kreativity
2.fotobudka
3.starostlivost o zubky
4.sutaz o skolske tasky
5.preteky lezunov
6.namaluj otecka+odlicovanie
7.beauty kutik pre maminky
8.animatorky pre deti
9.video budka - preco mam rad dm
10.malovanie na tvar, divadielko
Vsade by bola voda a ovocie zadarmo pre kazdeho.

Handmade kutik + aukcia vyrobenych veci, vytazok na charitu.

Medzi ludmi by sa prechadzali Trpaslici, Masa a Medved, Mickey a Minnie Mouse.

Zetony pri vstupe by sa rozdavali na atrakcie, vizazistky, uces, rybicky, manikura, pedikura.

Prikrmy pre deticky zdarma, kutik na kojenie, jedalensky kutik na krmenie, sutaz o najkreativnejsiu pochutku z vyrobkov DM bio, prebalovaci kutik - plienky, vlhcene obrusky a kremik na ritku babylove zdarma 🙂

podkovickaa
15. apr 2018

Event snov vo vme vzbudzuje pokoj.
Kedze som sportovec a ceresnickou roka je najkrajsi a najpovabnejsi DM - zensky beh,tak by som si svoj Event snov predstavovala presne takto.Bez muzov.Ved aj Zensky beh je bez nich a ma v sebe silu a krasu.
Bolo by to rajske miesto na ostrove kde by nas priviezli vrtulniky.Kazda by sme museli pomaly dobehnut popri plazi az na urcene miesto.Na brane by nas cakali kozmeticky,kadernicky ktore by z nas urobili princezne a byt princezna by bola aj vstupenka na podujatie.
Chlapom a detom by bol vstup zakazany.Kazda zena na svete ma pravo na relax.
Zeny by tam pobehovali s farbou vo vlasoch,pili kokosove mlieka,klebetili klebety z MK.
Vsade by rozvoniavalo zdrave jedlo,sutazilo sa o balicky Dm,hrala hudba a uzivali by sme si ten bozsky pokoj.
Ale len do neskorej noci.V tom by nad hlavami zasvietili vrtlniky a z nich vyskakali stripteri ako Jednotka rychleho nasadenia.👮
Este aj tam by oleje z Dm tiekli prudom💪,roztapali sa cokolady na ich telach ( milujem makovu z Dm)🍫
a takto by pokracoval zur do konca vikendu.
A kto vie ako by to dopadlo..lebo co sa na ostrove stane,tak na ostrove zostane.😊

purinkaa
15. apr 2018

Mile deticky, mamicky, oteckovia, babicky,..

..prijmite pozvanie na dnesne podujatie s charitativnou myslienkou na Zeleznu studnicku so zaciatkom o 14:00 hodine. Odstartuju ju nasi nejmensi lezuni 👶🍼. Hlavna cena je lakava, zasoba plienok Babylove na cely rok 😉.
14:30 vytvorime si kvetinove 🌹🌷celenky pre dievcata 👧a indianske celenky pre chlapcov 👦 s Jankou a Tomasom zo Zazracneho atelieru
15:00 Smejko a Tanculienka roztancuju vsetky deticky💃
16:00 zistime, ktora mama vari 🍕🥗 najlepsie s JUNIOROM, naucime sa, ze aj dmBIO produkty a jedla z nich su nielen zdrave🥕🍏 , ale aj chutne
17:00 vyhodnotime si sutaz BEST LOOK, ktora prebiehala cely den, mamicky 🤰 pod taktovkou odbornikov sa nalicili dekorativnou kozmetikou Alverde, nastylovali si vlasy pomocou Balea produktov a na modnej prehliadke sa predvedu vitazky
17:30 beh v lodickach pre vsetky milovnicky vysokych podpatkov s plnymi taskami, prve 3 vitazky ziskaju plne tasky dm produktov
18:00 to roztoci HEX, zaznie aj Vetron...
19:00 IMT Smile a aj ich Sokoli
20:00 dusu pohladi na ludovu notu LUCNICA

SPRIEVODNY PROGRAM:
❤ BURZA veci-doneste aj Vy veci, ktore uz nepotrebujete a spravili by radost niekomu inemu, darujte nam ich a tym darujete usmev detickam 👶 na bratislavskej kardiologii, ktorym poputuje vytazok z burzy❤❤❤

Pre deticky je zabezpecene: skakaci hrad, zmrzlina, malovanie na tvar, kuzelnik,...

VSTUP: ZDARMA, jedina podmienka je USMEV 😀 a DOBRA NALADA....tak pridte, TESIME SA NA VAS, pocasie 🌞 je zabezpecene...

PS: @sisa_dm Sisa, stretneme sa dnes na burze 🙂?

beruska88beruska
15. apr 2018

Jednoznačne niekde vonku s množstvom atrakcií pre detičky a stánkami s odborným poradenstvom pre mamičky - ako sa správne líčiť atd. Tiež poradenstvo aké produkty používať pre členov rodiny- od deti až po starých rodičov. Samozrejme nesmie chýbať zdravé občerstvenie a množstvo vzoriek ktoré si potom môžu vyskúšať

katarinastitova
15. apr 2018

Moj event so znackou dm by bol vonku na zelenej luke pri nejakom zamocku.postaveny by bol velky stan,po celej zahrade by stali sochy,stanky s hosteskami a ostrovceky s produktami dm.vsetko by sa dalo vyskusat.hostesky by malovali s dm produktami,robili by kozmeticke poradenstvo.vsade by hrala naladova hudba.pre deti by bol nachystany sprievodny program s animatorkami.vecer by vystupili imt smile .vsetci hostia by dostali darcekove tasky s vyrobkami dm.

astarte123
15. apr 2018

Event snov by som si predstavovala ako veľkú pokusnú dielňu - návštevníci by si mohli vyskúšať ako sa prípravky z drogérie dajú využiť aj inak, prípadne by si mohli aj sami nejakú kozmetiku vyrobiť (napríklad šumivé gule do kúpeľa), sprievodným programom by mohli byť prednášky o tom, čo vlastne kozmetické produkty obsahujú a čo by sme si mali na obaloch kozmetiky všímať. Odborníci by mohli radiť, ako si vybrať správne produkty pre náš typ pleti alebo náš problém. A nesmelo by chýbať ani dobré jedlo a nápoje z dm produktov! 🙂

petulatqo
15. apr 2018

Urcite niekde v prirode na neakej velkej travnatej casti alebo na zlatych pieskoch ci seneckych jazerach. Pozvala by som par znamych tvar, na moderovanie a spievanie pre dospelych a pre deti naprJarosa . Nachystala program pre deti rozne aktivity a atrakcie pre nich. Pozvala ludi ktory by odprezentovali produkty. Kadernicky na ucesy, vizazistky, aj kuchari. Mohol by sa tam konat neaky sportovy spartan alebo sutaze rodina vs ina rodina. Bol by to den plny zabavy hier spevu tancu a spoznavanie dm produktov. A samozrejme baloniky nemozu chybat 🎈 do povedomia asi skusit reklamu v TV

pavcova
15. apr 2018

Zvolila by som medzinárodný deň detí a spojila značku DM s akciami, ktoré sa konajú vo viacerých mestách i obciach. Formou hier a súťaží pre deti, kde by deti dostali ako cenu milé malé prekvapenie s logom DM.

fliacik
15. apr 2018

Tu som človekom, tu nakupujem – to je hlavné heslo spoločnosti DM. Podporuje jedinečnosť a individualitu každého človeka, podporuje rešpekt voči človeku, takému, aký je. Pomáha deťom, pomáha slabším, pomáha životnému prostrediu, podporuje vzdelávanie, zdravý životný štýl... Ak by som chcela zorganizovať event snov šitý na mieru tejto spoločnosti, určite by som vychádzala zo základných pilierov tejto spoločnosti. Ak by to naozaj mal byť event snov, každý človek by si tam mal nájsť TO SVOJE – mladí, starí, zdraví, chorí, muž, ženy, deti, slobodní aj zadaní, bezdetní aj rodičia. A ak by mal byť dobrý pocit aj na strane samotnej spoločnosti, rozhodne by mala spropagovať nielen seba, ale pútavým spôsobom aj každú jednu svoju produktovú skupinu. Pre dokonale strávený deň si viem predstaviť mnoho miest – od wellness hotelov až po obchodné centrá. Avšak pre rodinne orientovanú spoločnosť ako je DM sa mi ako vhodný zdá exteriér, možno nejaký zaujímavý lesopark, kde by sa dali skĺbiť aktivity rôzneho druhu, na čerstvom vzduchu a tak trošku aj v lone prírody. Vedela by som si predstaviť kopec aktivít pre detičky – od DM behu, cez skákací hrad a maľovanie na tvár, vtipné divadielko, pri ktorom by sa napríklad naučili, ako si správne čistiť zúbky, rôzne súťaže, pri ktorých by na jednotlivých stanovištiach zbierali body a tie nakoniec vymenili za darčeky rôznej bodovej hodnoty, fotenie s maskotmi kreslených postavičiek, tančeky s animátormi a možno aj obľúbenými hrdinami (Miro Jaroš, Fíha, Spievankovo...), ochutnávky zdravých maškŕt, aby videli, že aj zdravé môže byť chutné (napríklad aj vtipne nakrájaná zelenina a ovocie). Pre najmenších by nemal chýbať stánok na dojčenie a prebaľovanie – kde by si napríklad maminy mohli vyskúšať produkty babylove, detský kútik, napríklad s bazénom s loptičkami, didaktickými hračkami... Maminy by určite ocenili chvíľku len pre seba, napríklad spojenú s poradenstvom ohľadom starostlivosti o vlasy, pokožku a štíhlu líniu, služby kaderníka, vizážistu, manikérky a pedikérky – samozrejme, všetko s produktmi z DM. Tatinovia by si mohli vychutnať napríklad futbalový zápas so známymi osobnosťami, vlastnú kategóriu DM behu, možno aj nejaké inBody meranie a poradenstvo kondičných/fitnes trénerov by mnohých potešilo. Je toho naozaj veľa, čo by som si na takom podujatí vedela predstaviť – ohňostroj, vystúpenia známych spevákov, tombolu alebo rôzne súťaže pre zmiešané tímy a hlavne množstvo možností otestovať vzorky Vašich produktov. Samozrejme, nemali by chýbať zberné nádoby na plastové vrchnáčiky – aby sa nezabudlo ani na tých, ktorí potrebujú našu pomoc.