Sú tu nejaké bezstarostné matky?

danica_rajec
Moderátor
16. jan 2018

Priznám sa, že každé ráno vstávam s predsavzatím, že tentokrát budem v absolútnej pohode až do večera. A potom to moje mláďatko vynechá obedňajší spánok a rázne pýta obed, ktorý ešte nie je hotový... Prípadne ma naháňa kuriér alebo sa neviem hodinu dovolať k pediatrovi - a je po pohode! :D

Čo vám, milé žaby, pomáha zachovať si chladnú hlavu? Máte nejaké tajné triky v rukáve, ako zamestnať deti, aby sa doma nenudili a nevystrájali?

Ak sa neviete rozhodnúť, či na vás typológia mamy bezstarostnej žaby sedí, mrknite na náš web http://www.rajec.com/aka-ste-mama/mama-bezstaro...

zuzka38
16. jan 2018

@danica_rajec

Keď sa mi od rana nedari prip.uz noc bola "zlá" (caste vstavanie najmladšej) tak sa to už ťažko zehli..ak nemam naplnene potreby len prezivam..den startujrm kavou a o hodinu dalsou to je môj zivotabudic tak si ako tak chladnubhlavu zachovam.

Deti nevystrajaju len ak sa im na 100% venujem a keďže to sa nedá tak vystrajaju, to nevadi ved sú to deti 🙂 chodime veľa von a tam vystrajat môžu kludne v blate vo vode ak sme pripraveni...casto chodime do zoo najmä v zime, vtedy tam takmernikto nechodi.

ask
16. jan 2018

Vzdy si spomeniem na to, ze akakolvek starost s nim a okolo neho je mi 1000x milsia ako zivot bez neho🙂❤ Moje dieta sa nikdy nenudi ...a nasledne ani ja😉

majocka24
16. jan 2018

My sa rafi hrame kreslime tvorime s plasteliny pozrieme si rozpravky chodime von a ak tak sa radaej ja zavriem niekama predýchavam

lanugo
16. jan 2018

@ask nesudim, v ziadnom pripade, ale ja by som takyto neporiadok psychicky nezvladla. Dokazem byt v pohode len vtedy ako je poriadok. V tomto by som ani spat nemohla😂

ada309
16. jan 2018

Nejde o Zivot, nejde o nic..

ludka140281
16. jan 2018

vždy ich treba zamestnat,alebo predýchat :D...ved detmi su len krátko,ale spomienky su na celý život 🙂 som bezstarostná žaba 🙂

tappetty
16. jan 2018

@ask Si perfektna mama, presne tak decka sa maju hrat!! bombova izba! ani nevies ako mu pomahas rozvijat kreativitu a myslenie , rada vidim mamu co neseka a nesteluje svoje deti neustale do nejakym blbych mantinelov co musi a nemoze!

lanugo
16. jan 2018

@ludka140281 tak to by ma odviezli😂

ludka140281
16. jan 2018
libawet
16. jan 2018

@ludka140281 bordel v bytě = šťastné dítě.

tatianasevcikova
16. jan 2018

Každý deň je naozaj iný.....no aj keď niekedy začína zle....konci sa smiechom....mne pomáha ísť sa vyvetrať alebo kúsok odbehnúť do mojej fantázie a predstaviť si že je všetko ok.....a samozrejme moja verná kamarátka čokoláda 🍫🍫tá mi vždy pomôže 👍😂❤️

ask
16. jan 2018

@lanugo 🙂 Ved my v tom nespime🙂 Da sa to v pohode poodkladat do boxov, je to chvilka🙂 Toto bol mily extrem ked sa maly doliecoval a hral cely den doma🙂 Ta draha na doske sa odklada navecer prec, hracky sa zavru do skriniek a je z toho civilizovane miesto🙂
@tappetty ...ehm, je to nasa obyvacka🙂 Kedze sme v trojizbaku (miniizbovom) 5-ti, tak dvaja uz dospelaci maju svoju izbu a maly zabera celu obyvacku. Nie je to az takto kazdy den, ale je to plne hraciek... no tym ze sa nam narodil "na stare kolena" tak viem ako strasne rychlo preleti toto hrackove obdobie a o to viac si ho vsetci v rodine uzivame a naplno sa hravame s nim🙂 A on je neuveritelny hrajko, u neho vobec neplati ze ho vela hraciek nudi... kazdu jednu ma oblubenu a naplno ich v hrach vyuziva. Od septembra nam zacina skola, urcite casu na hry ubudne, aj hraciek bude postupne stale menej a menej az mi luto za nimi bude🙂

kvetinka75
16. jan 2018

@lanugo tak to si ešte nevidela čo bývalo u nás, toto je upratané a nie neporiadok. Ten tam ja vôbec nevidím

henikav
16. jan 2018

@lanugo ja tam bordel nevidim, iba rozlozene hracky

lanugo
16. jan 2018

@henikav ja som nikde nepoveda " bordel". Ani netvrdim co je spravne a co nie. Ja len, ze takyto chaos by som nezniesla. To je vsetko

ask
16. jan 2018

@lanugo Je to uplne v pohode, ja s Tebou suhlasim! Moje srdce a dusa pistia po minimalizme, hoci muz je "zberac" a dieta "hrackar" ...no asi uz vyssi vek obrusil moje hrany a ja s usmevom odtolerujem jeho megahracie potreby, lebo ho milujem🙂

ferihegy
16. jan 2018

Mne stačí kávička a som v absolútnej pohode :-*

deti95060810
16. jan 2018

mne stačí Neurol....😀

jkadankova
16. jan 2018

magnézium

danica_rajec
autorModerátor
16. jan 2018

chaosy v izbe či v celom byte mi vôbec nevadia... ale strasne nervy ma stoji stolovanie 🙈 vymyslaju aj vase deti takym prisernym sposobom?? co s tym mamy zaby? 😀

kikuta
16. jan 2018

@ask toto je super ja závidím takéto izby a keď aj náhodou sa toto podarí tak to tak nechávam aj pár dni a kochám sa na tom ... syn ani za pána sa hrať maximálne s autíčkom na chvilku a len vystrájať dcéra tá už sa výhra vyskladá bábiky poukladá na škôlku atd... takze nepočúvaj niektoré mami že to je neporiadok lebo čo ja by som za to pri synovi dala

basastevulova
16. jan 2018

No neda sa vzdy zachovat chladnu hlavu. priznam sa aj mne sa neraz stalo, ze som bola zbytocne podrazdena na vsetkych doma. avsak nech sa deje cokolvek, snazim sa vzit do Tobiasovej kozi a najskor zistujem, aky problem by mohol mat, co sa mi snazi svojim spravanim naznacit... a tiez si predstavim ako sa na mna pozera ked na neho kricim a ako ma asi musi vnimat 🙂 tak sa radsej nerozculujem moc 🙂

jabucko
16. jan 2018

doma.zabavit 3r a 1r su narocne ulohy. este soia fazovo, tak sa sa im aj samostatne venovat. je to proste turborezim od narodenia prvorodeneho 🙂 . ked sa da, zeniem gang von. oslobodzujuce na chvilu. starsi sa prehra , ked stretneme rovesnikov. mladsi bud spi v nosici alebo sa ho snazim zabavit v kociku.

dzina007
16. jan 2018

Ked uz je doma velmi zle velka nuda a vela energie... vymyslime nejaky program... 3r miluje rychlost... 😎😎😎 kvoli jazde na motokare si aj uprace izbu aj zuby umyje... 😁😁😁

jankalukasova
17. jan 2018

Proste... brať všetko s úsmevom... aj keď je to niekedy ťažké...

janca0079
17. jan 2018

Aj ja som mama-bezstarostna žaba 😉 MILUJEM svoj pokladík x krát za deň upratujem aj keď je toho niekedy veľa nevadí bez neho by bol život neúplný a naše srdiečka prázdne