SÚŤAŽÍME O FOTORÁMIKY RAJEC

danica_rajec
Moderátor
15. jan 2018

Baví vás vypĺňať najrôznejšie osobnostné či vzťahové kvízy? Tipujete dopredu, čo vám vyjde alebo poctivo čakáte na výsledok? A čo najvtipnejšie vám už v testoch vyšlo?

Jednu odpoveď odmeníme dvoma Rajec rámikmi na fotografie.

GRATULUJEME VÍŤAZKE S NICKOM @moncach 🙂 Vyžreboval ju náš pomocník, randomový server - foto ako dôkaz prikladám tiež 🙂 Ešte raz gratulujem a teším sa na vás už zajtra! 🙂

keena
15. jan 2018

Rada vyplnam kvizy📝, 🙇‍♀️je mile vediet co sa akoze stane podla programatora testu. Sma som vsak tvorcom svojho stastia ⭐️a zivota. Vzdy zalezi na mne samej ako sa veci vyvinu a vykristalizuju. 👌🏻💁‍♀️✔️

bambulka9999
15. jan 2018

Tipovala som, že sa nám narodí chlapček a vyšlo to. Je to môj najväčší dar na svete. Nevymenila by som ho za nič na svete, aj keď je trošku iný. ❤

22zdenka
15. jan 2018

Najvtipnejšie asi môjmu mužovi týždeň pred narodením dcérky že sa mu narodia trojičky, chudák chytil takú traumu a strach, že v deň ako ma chytili bolesti ma doviezol do pôrodnice a viac ho nebolo, doma čakal ako nastepovaná veverička až kým som mu nezavolala že má dcérku Natálku... a jeho otázka a Viac nič 🙂

moncach
15. jan 2018

Uz som z toho vyrástla, ale v minulosti ma to dost bavilo. Ale nic znamenite si nepamätám. Nebrala som ich nikdy nejak vážne. 🙂 a väčšinou som dopredu tušila co mi vyjde, nejaké základy psychológie mám 😀 a casto staci aj obyčajný sedliacky rozum:-F

wayfarer
15. jan 2018

Ja som tento tyzden vyplnala do formulara svoj vek. Muz si vsimol cislo a vznikla polhodinova vymena nazorov s kalkulackou - napisala som si o rok menej - pri dvoch detoch clovek starne akosi rychlejsie 😩😃

ninka1609
15. jan 2018

Áno stále si ich robím 😃 najvtipnejšie pre mňa bolo keď mi vyšlo že v roku 2025 sa stanem rockovou hviezdou 😁

sonica
15. jan 2018

ked si chcem oddychnut a niekde na mna vyskoci nejaky kviz, tak ho podla nalady vyplnim a zasmejem sa na tom 🙂 aj ked niektore by sa mohli aj splnit, taka prva v sportke by nebola zla 😀

babybazar1
15. jan 2018

@danica_rajec dobry den no take najzaujimavejsi test bol co son bola v minulom zivote vyslo mi ze dams z vysokej spolocnost v 17. Storoci v severne I amerike🙂

anka2103
15. jan 2018

@danica_rajec milovala som kviz v case luberty, vztahove, osobostne.. A rozne. Teraz pomenej, no sem tam sa nejaky najde. 😊

ludkka0407
15. jan 2018

No,mne v kazdom kvize momentalne vychadza dieta a este raz dieta😁😂a dokonca aj manzelovi vyslo ako prekvapenie roku 2018 dieta,tak som si dovolila sa opytat,kedy bude tehotny😁

jankak055
15. jan 2018

Nk ak mam cas rada si vyplnim nejaky kviz aspon pre zaukimavost. Vzdy si pockam na vysledok aj led niekedy milo prekvapi a pobavi.

pribinak
15. jan 2018

ked som cakala syna, nikomu sme s muzom nepovedali, ze to bude chlapec, len svokor stale hovoril, ze sa mi narodi chlapec a ze bude vyzerat ako babka, moja svokra, lebo vraj najmladsi vnuk, je vzdy na babku a ja som sa smiala, ze mozno bude vyzerat ako dedko
a vyzera uplne ako moju svokor, aj ho vsetci volaju maly stevo, hoci sa vola uplne inak. teraz neviem ci je to stastie, alebo to naozaj plati, ze najmladsie vnuca je vzdy po starych rodicoch 🙂

darcheckinka
15. jan 2018

Ja ked som bola mladsia som tieto kvizy vyplnala a vzdy mi vysiel stred v tych kvizoch ale podla mna tp nikdy nesedelo 🙂

lujzamisko
15. jan 2018

Obcas.Som vyplnala ale uz to mu,neverim 🙂 hlavne o pohlaví bolo tých kvizOv heh vždy vysla baba hopsss mám gulkosa

ludka140281
15. jan 2018

ja sa z kvízov vždy nasmejem,,,včera mi vyšlo,že sa mi narodí krásne,ale urevane dievčatko( a som 32tt a čakám naozaj dievčatko,len dufam,že nebude urevané)..a minule mi vyšlo,že som v minulom živote bola chlap,ale velmi žiadaný :D..teda ľahký muž 😂...vysledky netipujem,,teším sa na srandy😀

ella024
15. jan 2018

Nemam moc casu na kvizy, no volakedy sme si ich vyplnali spolu so sestrou a dobre sme sa na tom bavili 🙂

kupcovci
15. jan 2018

Ahoj rada vyplnam dotazniky a mna najviac pobavil dnesny vysledok v aplikacii rajec:ze bezstarostna žaba 🐸a ako zo srandy povedal moj muz ze žaba možno ale bezstarostna nie 😀😀😀

kacura24
15. jan 2018

Rada vyplnam kvizy😊pamatam si ze ako pubertiacky se si kupovali teenegerske casopisy v tej dobe ficalo hlavne bravo a bravo girl a ako sme si tam robili rozne kvizy typu "ako si pritazliva v ociach chalanov?"a ako sme si trapky popredu pozreli odpovede co mali najviac bodov aby vysiel co najlepsi vysledok🤣mat dnes taketo starosti...😄

mirecka0809
15. jan 2018

Volakedy som si robievala kadejake testy a kvizy hlavne v zenskych casopisoch. Uz podla toho kam smerovali prve 2-3 otazky som odhadla vysledok, vacsinou som sa trafila. Najvacsia "tipovacka" mojho zivota ale prisla ked som otehotnela. Asi ako kazda zena som sa ani ja neubranila, aj ked mi to bolo uplne jedno kedze o dietatko sme sa snazili velmi dlho. Podla vsetkych babskych povedaciek som tipovala dievcatko. Mame nadherneho, uzasneho dokonaleho syna ❤ Tip mi nevysiel a ja som napriek tomu ta najstastnejsia maminka

lusytka
15. jan 2018

Robievala som si testy o pohlaví bábätka, keď som čakala prvú dcérku a aj tak mi vyšli raz tak raz tak. Teraz už testy nerobím a riadim sa pocitom! Vedela som,že bude zas dievka a aj tak je,snáď čochvíľa už bude aj medzi nami 🤰 👶

kvetinka15
15. jan 2018

Málokedy vypĺňam taketo testy, ale pamätám si na jeden, volal sa Čím ste boli v minulom živote. Tak sme si ho spolu s mamou, sesternicou a tetou naraz vyplnili a všetkým nám vyšiel rovnaký výsledok :V minulom živote ste boli KURTIZÁNOU. 😂😂😂 Aspoň, že som nebola jediná 😂😂😂

danica_rajec
autorModerátor
15. jan 2018

Vidím že testy vás celkom bavia, to je super 🙂 A veľmi som sa pobavila čo všetko vám už povychádzalo

monika11m
15. jan 2018

Ja najradsejsom typujem u tehotnych pohlavie . V 90%sa aj trafimja. Aj svoje som hneď vedela(alebo dufala že bude chlapček)

elka7
15. jan 2018

Robím si kvízy poctivo, raz som si robila že čo som bola v minulosti, vraj Batorickyna služobna a zároveň obeť 😀

cilkau
15. jan 2018

niekedy som si robila rôzne kvízy vzťahové ,osobne,populárne,o farbách,historicke ale nikdy mi doteraz nevyšlo pravdivo.🙂😍😉❤🌜☃☕

erikaah
15. jan 2018

Kedysi ma to veru bavilo vypĺňať, teraz už toľko času nemám 🙂 Väčšinou to však moc nevyšlo 😉 Naposledy sa snažila moja kolegyňa, keď som bola tehotná a celý čas jej vychádzalo, že čakám dievčatko ... dr potvrdil chlapčeka a ona tvrdohlavá, že sa nikdy nemýli, ho celý čas kým bol ešte v brušku oslovovala dievčenskými menami 😂 Samozrejme, že sa mi narodil chlapček 👶

papalinka7
15. jan 2018

Testy sme robili stale v mladosti a tesili sa co nas v zivote caka a ci sa daco splni.. pamatam si ako som si robila jeden kde sa dala fotka mna a priatelova a vysiel obrazok dietatka ktore sa nam narodi..vysiel blondavy modrooky chlapec..ake klise som si mysela a zabudla na tento test no fotku som si ulozila..ake prekvapko bolo ked som ju v roku a pol mojho syna objavila a prirovnala a ta podoba ma.neskutocne sokovala.. 😊😀 moj je vpravo 😊

mami5
15. jan 2018

Nestiham vyplnat kvizi. A radsej lustim krizovky.

majocka24
15. jan 2018

Ako dievča ano hlavne o laskach partneroch teraz už sa mi také do ruk nedostáva az tento z rajca o mamách ale ak by sa mi zas dostal do ruky kviz zas si ho urobím a rada 🤗😍🤗