Ako riešite (vianočné) nákupy?

eva_eset
25. nov 2016

V nedeľu zapálime prvú sviečku na adventnom venci, čo už neodškriepiteľne znamená, že sa blížia Vianoce. Niektorí majú to šťastie a darčeky im nosí Ježiško, ale sú medzi nami aj takí, ktorí musia darčeky zabezpečiť sami ☺.
Ako riešite nákupy? Radšej navštívite kamennú predajňu a všetko si chytíte a dôkladne prezriete alebo nakupujete z pohodlia domova prostredníctvom internetových obchodov?

Pri platení svojich nákupov cez internet vás funkcia Ochrana Online platieb v produktovom balíku ESET Family Security Pack, ochráni pred potenciálnymi útokmi: http://goo.gl/xUHHGq

zuzkabeno
26. nov 2016

O vianočných darčekoch počúvam už od polovice novembra, o Ježiškovi, práve nám leží na stole list Ježiškovi s prianiami darčekov pod stromček, ktorý som aj nafotila. Niektoré darčeky nakúpim ja v kamennom obchode, občas aj cez internet, aj doma vyrobené darčeky mávame a v niečom sa spoliehame aj na "Ježiška!. Tiež sa mi stalo, že som schovala topánky a spomenula som si na ne až na Nový rok.

eva_eset
autor
26. nov 2016

@zuzkabeno posielate list Ježiškovi aj cez Slovenskú poštu? Mne sa ten projekt veľmi páči, bola som dieťa, keď začal a aj keď som už vtedy "vedela svoje," Ježiškovi cez poštu som poslala list vždy 🙂

zuzkabeno
26. nov 2016

Ano, posielali sme listy Ježiškovi aj cez Slovenskú poštu, aj iné deti kamarátky, aj deti zo školy a skôlky.

betunka39
26. nov 2016

@eva_eset to teda hej,aj ja,casto poukladam tak aby to nenasli a potom to aj na hladam.Ale uz som si vytvorila take miesto kde to davam a deti nemam tame,aby snorili.😀

jabucko
27. nov 2016

U mna sa to da velmi jednoducho percentualne rozdelit. 80% nakupujem cez net. 20%v kamennych predajniach. Vyhovuje mi to takto. Nie som v strese z nutnosti navstivit vzdy obchody. Na druhej strane z casu na cas taky nakup v obchode je akasi ocista od materskej 🙂 . Ked sa da, idem osve. Nikdy by som nepovedala, ze nakup v predajni bude urcita psychohygiena. Hehe

erickatt
27. nov 2016

Ja som tento rok objednala veľa cez net. Na mňa nezvyčajné, ale bolo to super a menej naháňania po obchodoch