Je těhotenství nejkrásnější období v životě?

lidka_hipp
5. jún 2014

Určitě jste slyšely větu, že těhotenství je to nejkrásnější období v životě ženy. Jak jste prožívaly své těhotenství? Opravdu to pro vás byly krásné měsíce, kdy jste se těšila na svoje miminko a užívala si pocit, že ve vašem bříšku roste děťátko? Nebo jste si naopak říkala, že větu o tom, že je těhotenství nejkrásnější období, musel vymyslet nějaký chlap? 😉 Mám kamarádky, které až na rostoucí bříško skoro ani nevěděly, že jsou těhotné 🙂 Ne, že by si toho nevšimly, ale neměly žádné nevolnosti, křečové žíly a dokonce se jim zlepšila pleť. Moje babička mi ale vyprávěla, že jí celé těhotenství bylo tak strašně zle, že skoro nejedla a to jediné, na co v měla chuť byly pomeranče. Jenže ty v komunistickém Československu jaksi nebyly, a tak děda objížděl celou zemi, aby je pro svou milovanou ženu sehnal 😀

Těším se na vaše těhotenské zážitky a zkušenosti 🙂

klincek
5. jún 2014

@dusika11 vidis, a ja ze preco mam takych malych nervakov..maku som papala malo. mozno by este viac pomohlo riedit im mliecko odvarom z makovic-alebo som ho mala asi pit ja. ale nikdy nie je neskoro 😀 . no, uz ma tusim zmazu 😉, idem tu svoju makovicu radsej zresetovat normalnejsim sposobom..dobru noc🙂.

0501
5. jún 2014

boztek9@azet.sk najkrajšie obdobie ženy je tehotenstvo a ešte krajšie keď drží ten uzlíček v rukách a to dieťatko vie že sa môže na mamičku vždy spolahnúť... 🙂 🙂 🙂

kucerkab
5. jún 2014

Moje tehotenstvo bolo krásne, ale či bolo najkrajšie? Máme doma dvojročné šidlo a môžem povedať a zaručiť, že najkrajšie obdobie v mojom živote sú posledné dva roky.

tatalin
13. jún 2014

Ja som bola tehotna len taktrochu... nebolo mi zle, brusko mi narastlo v siedmom mesiaci, ale aj tak som nosila len o cislo vecsie nohavice..az do posleenych tyzdnov som sa ale citila dobre, aj ked som mala hormonalne vykyvy ktorymi som nicila mm...:D no napriek vsetkemu to teraz vnimam ako pozehnane obdobie doslova! Vdaka mojmu vlastnemu miminu mi doslo vela veci a bez srandy som prvy krat pocitila nezistnu lasku a strach ktory som u mojem mamky velmi nechapala...