SOUTĚŽ: Jak se pozná dobrá porodnice?

lidka_hipp
3. apr 2015

Vybíráte teď porodnici, kde přivedete na svět svoje miminko? Co je pro vás důležité? Chcete raději velkou porodnici, kde je hodně lékařů a jsou schopni řešit i vážné komplikace nebo dáváte přednost menší nemocnici, která má víc rodinnou atmosféru? Byly jste se předem podívat v porodnici, kterou jste se vybraly? Jaký jste měly z návštěvy dojem? Měly jste sestavený porodní plán? Co na něj říkal personál porodnice?

Budu moc ráda, když mi napíšete svoje zkušenost a také doporučíte místa, kde se "rodí hezky" 🙂 Aby se vám lépe odpovídalo, tak vám můžu slíbit, že pět vylosovaných odpovědí odměníme HiPP Masážním olejem na strie s BIO mandlovým olejem, jojobovým olejem a výtažkem z rakytníku. Náš masážní olej poskytuje intenzivní péči a ochranu, kterou pokožka v těhotenství potřebuje, a je určený pro pravidelnou masáž a péči o oblasti bříška, boků a prsou.

barbora1522
7. apr 2015

Rodila som v Trenčíne... Porodnicu som vyberala dlho, a dlho som bola nerozhodná a moje rozhodnutie nelutujem

ekinka82
11. apr 2015

Porodnicu sme si nevyberali 🙂 Byvame pri Trnave, takze rodit budeme v Trnave 🙂 Máme tam aj gynekologa takze nie je o com 🙂 Boli sme si pozriet aj nemocnicu a všetko nám pekne ukázali, sestrička co nás sprevádzala bola milá a vysvetlila veci takze sme spokojný - Myslím si že kecat do roboty lekárom urcite nebudeme - budem pri porode takze som kludný a porodný plán tiez nemáme 🙂

mambba
11. apr 2015

Rodila som v Kosiciach Saci a rodila by som tam kedykolvek zas. Pre mna bolo podstatne mat lekara, ktoremu doverujem, porod maximalne prirodzeny ( ak bude vsetko prebiehat ok) a uprimne aj komfort pre mna po porode. Splnilo sa mi vsetko, od porodnika az po porod bez oxytocinu, klystiru , nastrihu (4,15kg dieta) , bonding po porode a samostatna izba..

dankaa78
12. apr 2015

Pre mna je dolezite aby mala porodnica novorodenecku JISku.Cize neonatalne oddelenie.Sice zijem v Banskej Bystrici ale rodila som 2 krat v Kosiciach na Tr.SNP.A mala som vybrateho lekara.Okrem toho je velmi dolezite aj ake meno ma nemocnica a aki fundovani lekari a personal tam pracuje.Je to kazdeho osobny postoj.Poznam mamicky ktore odrodili u kohokolvek kto mal sluzbu a pod.

zuzana814
12. apr 2015

Podla mna by mala akceptovat dohodu s rodickou v porodnom plane, a bonding, plus podpora dojcenia. Zatial sa mi to v mojom pripade nepodarilo, ale hladame taku, tip od kamosky mam na Hainburg pri BA a Vyskov CZ. Uvidime pri druhom, etse mame trosku casu sa rozhodnut.