SOUTĚŽ: Nejoblíbenější příkrm?

lidka_hipp
7. okt 2014

Jaký příkrm HiPP má váš drobek nejraději? Vyhrává ovoce, zelenina nebo masíčko? Podělte se s námi o své oblíbené příkrmy 🙂 Jedna vylosovaná maminka se může těšit na balíček 10 ks nejoblíbenější dobrůtky HiPP.

zuzana814
9. okt 2014

ovocne, a masovozeleninove

raza
9. okt 2014

u nás mäskovo -zeleninkové chutia najviac 🙂

jahodka30
10. okt 2014

Nám najviac chutia mäskovo-zeleninové alebo s cestovinami 🙂 ... Výživky ovocné môj drobec odmieta akékoľvek 😒 ...

blbovina
10. okt 2014

Ahojte. My sme vyskusali vsetky varianty prikrmov. Najchutnejsie zo vsetkych su ovocne, tie miluje. Dokonca mi ich spapka aj ked je chory. A potom mu chutia este zeleninkove, ale len jednodruhove.

samulsonka
10. okt 2014

ovocny

kikinava
10. okt 2014

U nas urcite ovocne.

monikasun
10. okt 2014

U nas boduje zeleninova polievka s telacim maskom... podotykam u trojrocneho syna🙂)) ked nechce nic jest,tato polievocka vzdy boduje... vola ju moja 'oblubena'🙂))

veriiii
10. okt 2014

Pasta bambini, zelenina s cestovinou a sunkou a zo sladkych bananovy puding-banana custard-skoda,ze nie je dostupny aj na Slovensku...

bibyke
11. okt 2014

Nas maly zje vsetky hippky,ale najradsej ma marhulovu 🙂

katuliacik
11. okt 2014

sestra ich vychvaluje vsetky, my zacneme s prikrmami coskoro a chystam sa na ne do rakuska, tak som zvedava ako budu krpcovi chutit, lebo cokolvek jem tak robi pusinkou akoby papal a tecu mu slinky, oci si ide vyocit 😀

takze zacneme s tym mrkvickovym a potom postupne dalsie 🙂

ellinkaaa
11. okt 2014

U nas je najoblubenejsia ovocna jablko banan piskota 🙂 ale vsetky su 100% kvality preto uprednostnujeme znacku hipp 🙂

norosko
12. okt 2014

U nás ovocné a kamilkový čajík 🙂

bobika492009
13. okt 2014

u nás viťazia ovocné, a taktiež čajík ... 🙂

lucy125
13. okt 2014

U nas su to jednoznacne srdieckove Hipp presnidavky bio od 1-3 rokov,so zeleninkov a cestovinami 🙂

dohliadac
13. okt 2014

Na www.dohliadac.sk je najhladanejsi ovocny Hipp, tak to asi o niecom svedci 🙂

jajamalka
13. okt 2014

mini-rigatoni so zeleninou v smotanovej omáčke spoločne s cestovinami s rajčiakmi a cukinou sú jediné kupované príkrmy ktoré malá zlopne už aj vo svojom "vyššom" (2,8r) veku 😀

marisa90
13. okt 2014

Nasa Laurinka ma najradsej ovocne kapsicky s vyzivkou Hipp 🙂

janka301
13. okt 2014

my väčšinou masko so zeleninkou a čajik Hipik pre kludne bruško..

nikinka1111
13. okt 2014

Kašičky na dobrú noc a ovocné príkrmy s keksamy u nás teraz fičia...

lucynka777
13. okt 2014

ovocne vsetky a maskove hlavne losos 🙂

suf
13. okt 2014

U nás jednoznačne zeleninové 🙂 a tiež mäsové- vegetarián z nej teda nebude :D naposledy ale vyhrala zeleninová zmes s brokolicou! 🙂

butterfly22
14. okt 2014

ešte by som napísala... mojej dcérke mäso nedávam a je mi trochu ľúto, že skoro žiaden príkrm pre tie väčšie detičky bez mäsa nie je..pripadá mi to, akoby museli deti denne jesť mäšo...ale práve preto sa teším príkrmom ako tieto sphagetti... 🙂 a keď chcem obmenu a nemam čas variť, tak kúpim nejaký zeleninový príkrm a dorobím cestovinky, alebo uvarím nejakú zeleninku, aby mohla aj hryzkať 🙂 no mohli by výrobcovia myslieť aj na detičkky nielen vegetarianske, ale napr. ktoré nepapajú mäso denne 🙂

simonne1
14. okt 2014

malemu chutia ovocne prikrmy a najma Hipp bio jablko s bananmi.

jarka476
14. okt 2014

@butterfly22 prečo nedávaš mäsko malej?

jarka476
14. okt 2014

Naša malá sprace všetko z mäskovozeleninových príkrmov, či je to Hipp alebo iná značka, najradšej má s červenou repou a potom cestovinky na rôzny spôsob. Keďže doma chováme okrem prasiatka aj iné tvory behajúce po záhrade, tak máme všetko bio, aj zeleninku. Nie vždy mám však čas na to, aby som jej varila a tak u nás zásoby fľaštičiek stále sú. Okrem výživiek jej chutia všetky jedlá. A zvlášť mäsko, to zje aj čisté nadelené na sústa :D, proste celý tatko, jemu tiež k rezňu stačí druhý rezeň :D

rit
16. okt 2014

Nás malý moc príkrmy nechce jest len moje mliečko, už som skušala vsetky mozne znacky aj druhy, masovo zeleninové uz vobec nepapa, ale nás malý si vybral pre seba z ovocných jablkovo -mrkvovu a tekvicovu výzivi a je zaujímave, malý len a len hipp spapa ziadne iné znacky 😀 okrem mojho mliecka 😀

barunka
16. okt 2014

u nás ovocie 😀 a úplne ideálne tá výživka do ruky, na cuckanie 😀 😀

siu04
16. okt 2014

Ja este len zacinam s mrkvickou.ale ta domaca mi nechutila,tak mi maminka kupila prvu mrkvicku od hippu a uz som ju aj papal!pekne mi nakreslila fuziky ako musketierovi 🙂
Maminka sa tesi ze ma uz nestriasalo a prvy krat som dnes pekne papal a neplakal 😉
Papam aj mliecko hipp a to mi veelmi chuti a aj kasicku!toto je moja najoblubenejsia znacka lebo ma konecne prestalo bolievat brusko.vdaka hipp 🙂