SOUTĚŽ: Vyhrajte kosmetickou novinku HiPP

lidka_hipp
13. jún 2014

Milují vaše děti vodu? A co takhle jim každodenní hygienu ještě více zpříjemnit? S naší "kachničkou" neboli pěnou na mytí si spoustu zábavy užijí děti i dospělí 🙂 Chcete jí mít doma? Napište mi, jak to mají s koupáním a vůbec hygienou vaše děti. Mají rády vodu nebo se jí bojí? Jak se naučily mít ruce? Berou dodržování hygieny jako povinnost nebo spíš milou mokrou zábavu? 🙂 Z vašich odpovědí vylosujeme pět maminek, které od nás dostanou naši hravou novou kachničku 🙂

Uvnitř se skrývá krémová pěna, které šetrně myje citlivou pokožku obličeje a rukou a současně ji chrání před vysoušením. Neštípe do očí a má neutrální pH. Samozřejmostí je pak vysoká kvalita HiPP kosmetiky, která zaručuje, že je výrobek bez minerálních olejů a byl vyvinut s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií. Jeho snášenlivost s pokožkou byla dermatologicky testována. Mycí pěna s výtažkem z BIO mandlí má jen jemnou vůni a neobsahuje parfémy, které mohou vyvolat alergickou reakci. Také je bez éterických olejů, barviv, PEG emulgátorů, parabenů a bez složek živočišného původu.

mawka
13. jún 2014

@lidka_hipp jeeej, toto moze byt fajn, to by som chcela vyskusat 🙂 moje deti su ako vodnici, miluju vodu obaja uz od narodenia. ziadne problemy s kupanim, ruky si umyvaju vzdy ppo wc a pred jedlom a ked pridu z vonku. starsi komanduje mladsiu, ze si nesmie zabudat umyvat ruky, ked ide z wc. vo vani miluju bublinky, kopec vody a hrat sa. preto mame aj taku spotrebu vody 😀 uz ako babatka sa radi čvachtali vo vode, ci v bazene, vani, sprche. a vobec im nevadi ani voda v ociach., akurat dcerka mala take obdobie par mesiacov, ze jej vadilo umyvanie vlasov a tak ako to prislo, tak to aj odislo 🙂

lasto
13. jún 2014

Moje deti milujú vodu, rady sa kúpu, čľapkajú. Je problém z vody ich dostať, ale ako asi u väčšiny detí nastane krik a vreskot pri umývaní hlavy. Nech robíme čokoľvek, vždy pri tom bojujeme. 🙂

dobromila1111
13. jún 2014

nas maly strasne reval,ked sa doma prvykrat kupal.Sme sa obavali,ze sa nerad bude kupat:D Neskor si to ale zacal uzivat.Vanicku mame vo vani,tak splechoce,nozkami kope a vsade je z toho voda.Velmi sa mu to paci,je uzasne ho uz len sledovat:D

futu
13. jún 2014

Moja laska strašne miluje kupanie 🙂

tichanska1
13. jún 2014

Náš malý strašne lúbi vodu, kúpal by sa od rána do večera 🙂 Odkedy švornožkuje poctivo umývame ručičky a to sa mu veľmi páči lebo sa vidí vo vodovodnej batérii. Už sme otestovali aj bazén a tam sa mu neskutočne páčilo 🙂 Chodili sme aj na plávanie od 4 mesiacov. Proste je to vodný živel 🙂

sunibrutal
13. jún 2014

moj krpcek miluje vodu, s radostou ide vecer do vane a tiez s radostou ide umyvat ruky cez den. Sám ukáze s rucickami ze ideme umyt ruky 🙂 vzdy ked niekto ide do kupelne, tak chce aj on 🙂 uz sám umyje aj vlasy aj telo a má z toho strasnu radost 🙂 pripájam aj fotky,aby ste videli tú radost 🙂

mawka
13. jún 2014

@dobromila1111 u nas sa vanicka pouzivala asi tyzden. potom moj vtedy este muz vymyslel prakticke riesenie, ze si bude maleho bravat so sebou do vane. napustil si vodu, relaxoval vo vani, maleho mal na prsiach a jeho potom ohrievala voda. maly si to uzival, normalne tak aj zaspaval 🙂 a stal sa z toho ritual, dlho sa kupavali spolu. toto robil aj s malou, kym sme nesli od seba. myslim, ze to bolo pozitivne pre deti. jednak preto, ze nahotu vnimaju prirodzene, ale mohli si uzivat vodu len tak volne. potom sa kupavali spolu decka, ale to bola cista potopa 😀 a teraz maly uz sa zacal hanbit, tak respektujem, kupe sa uz sam. naberie si lego, vojacikov, napusti plnu vanu a je tam aj hodinu. mala si berie barbiny a tiez aj hodinu je tam 😀

bubloska135
13. jún 2014

kedze je syncek nase prve babatko bali sme sa ho pomalicky dotknut a nie okupat. casom sa ale vecerne kupanie stalo pre nas ritual a masaz po kupkani maleho tak unavila ze krasne zaspinkaval. ako rastol a vyrastol z vanicky, zacali sme sa s nim kupat mi vo vani, alebo ho sprchujeme. Na zaciatku sa bal, kedze vo vanicke lezal na podlozke a vo vani nemal ziadnu oporu. Ale teraz uz len vymysla, nevadi mu ani ked mu tecie vodicka po hlave, kope nozickami, spliecha rukami a evidentne si to uziva. Som tomu rada , lebo som pocula ze niektore deticky sa boja vody. No a co sa tyka kupkania, jeden den ho okupeme celeho a druhy den len rucky , ritku a tvaricku. Pravdaze pokial sa zaspini moc ide do vane aj druhy den 🙂 Takto sa nam to osvedcilo 😉

matricia
13. jún 2014

Nas Adamko má rád vodicku, ked bol mensi, davali sme mu do detskej vanicky vzdy nejake gumene kacicky, rybicky, knizocku na sprijemnenie kúpeľa, rad spliechal vodu, teraz ho už vacsinou sprchujeme, najma vecer, keď prídeme z ihriska, alebo je pokakany, boli sme s ním parkrat plavat aj v termalnom bazene a ešte chceme ist v blízkej dobe. Doma si už skusa umyvat rúčky, v kuchyni si pritiahne ku kredencu stoličku, a pustí vodu, potom si maca rucky, a samozrejme aj rukavy🙂, ináč som rada, že vodicku si oblubil, a chcem ho tak naucit, aby ho neskor bavilo aj plavanie

anny1984
13. jún 2014

Náš drobec je ešte v tom veku, kedy berie aktivity spojené s vodou ako zábavu. Vodu miluje, rád sa kúpe či už vo vani alebo v bazéne. A keď vidí fontánu, najradšej by do nej skočil 😀 Čvachtanie vo vode to je jeho, teda aj ruky si rád umýva, nemá s tým problém.

xlolax80
13. jún 2014

Moja dcerka je ztial este malicka, takze v hygiene je zatial odkazana na nas. Ale kazdodenne kupanie ma cim dalej tym radsej. Uz zacina aktivne splechotat vo vani 🙂

juliet221
13. jún 2014

Moje 2 kacicky Tomasko a Matejko miluju vodu. Najradsej by sa kupali kazdy den a cely den. Vzdy maju vo vani nejaku gumenu ZOO , lodku ,pistol a su najspokojnejsi. Miluju bazen .Tomasko uz ma len rukavniky a Matejko take koleso kde sedi . Tomasko uz je nauceny vzdy ked pride z vonku umyt si rucky aj tvaricku a rad sa hra aj pod tecucou vodou a rad si aj 3x denne umyva zubky. Je to moj vodnarik. Voda je ich zivot. Teraz ked cakame nasu princeznICKU Misku radi by sme sme vyskusali kacicku HIPP.

katuskapd
13. jún 2014

moj syn má rád vodu, aj keď mydlo moc nechce používať. Prídeme domov prvé čo uteká do kúpelne umyť ruky, keď sa opýtam či si umyl aj s mydlom tak nie ☹ ako ho to naučiť aj s mydlom?

andrejka1978
13. jún 2014

nas jakubko ma vodu velmi rad. chodil aj na plavanie babatok. teraz v tychto teplach fungujeme doma v malom bazeniku alebo u starych rodicov vo velkom bazene. je to vodny zivel, sam dava hlavicku pod sprchu a ponara sa. nerobi mu problem ani umyvanie vlasov. doma vo vani pouzivame telovy sampon pre deti alebo penu, ktory rozpustime vo vode. na vlasky sampon pre babatka. po kazdom kupeli natierame olejom a tvar kremom. maval ako mensi suchu kozu na nohach, tak sme museli viacej mastit. hlavne v zime. v kupeli rad santi s hrackami. delfin, prelievacie pohariky alebo aj obycajne naberacky na polievku. z bazena je problem ho dostat von. zhruba od 1 roka uz nekupeme kazdy den. dovtedy sme kupali,lebo to bol sucast vecerneho ritualu uspavania. teraz len ked je velmi spoteny zhruba kazdy druhy den. uz teraz sa tesime na more ako sa drobec bude kupkat a clapotat.

raza
13. jún 2014

môj synček vodu miluje. je ešte maličký, takže umývam ho ja, no keď mu umývam ruky, tak sa jaší, že sme mokrí obaja 😀 snaží sa chytiť vodu a ťapká a fŕka a neskutočne sa tomu teší. každý deň pri kúpaní máme v kúpelni na zemi kopec uterákov, aby sme nevytopili susedov 😀 no a v bazéniku sa mu tiež velmi páči. som rada, že vodu miluje, ani sa nebojí, keď mu našpliecha na tvár 🙂

katharynkaa
13. jún 2014

Naša krpatá princezná je ako vodný živel.Tá len keď vodu počuje tiecť, tak je hneď v kúpelni.Stačí povedať kupi kupi a hneď je vo vytŕžení 🙂
No a o kúpalisku, ani nehovorím, aj keď sme ešte tento rok plaveckú szónu nezáhajili, vanička na balkóne v horúčavách na osvieženie už bola 😀 😀
Jediný problém nastane, keď sa začnú umývať vlásky a zmývať ich to je hrúza, neviem ako tomu zabrániť aby neplakala, ale snáď z toho časom vyrastie 😀

sense
13. jún 2014

moja ma tiez rada vodu ale nie v tvari, problem umyt vlasy nie je ...vo vani sa rada clapka, sprchu si uz dokaze pustit aj sama 😀 , chodime aj na plavanie, jedine co nema rada neviem preco je maly bazen na terase, maca sa v nom len zvonka ale dnu nechce....a co zboznuje je striekanie hadicou v tomto teple....

lauricka
13. jún 2014

naše dvojčatá vodu tiež milujú, hrať sa, prelievať, striekať, čľapkať sa, kúpať sa....len nech im nechceme vlásky umývať, to sa im až tak nepáči. Ako polroční chodili na plávanie pre bábätká. Bolo vtedy leto, tak aj na kúpalisko, v bazéne i bazéniku na dvore...všade bolo dobre 🙂 . O rok neskôr sa už kúpali i v mori. Tento rok sme už zahájili bazénikovú sezónu na dvore, tak si to náramne užívajú.

sarra01
13. jún 2014

Moje dievcatko este len vidi vodu a uz krici: "kupka, kupka" a uz zapochodu sa zoblieka 🙂

pivonia14
13. jún 2014

Chvalabohu patríme do tej skupiny detí, ktorá vodu miluje 🙂 Je to malý vodník čľupko, smeje sa, špliecha a ked ju vyberiem z vody tak začne plakať🙂 Chystáme sa na plávanie bábätiek,aby si to užila ešte viac 🙂

zuzuk22
13. jún 2014

Nas drobec ma 5 a pól mesiaca a miluje vodičku . Najradšej by sa člapotal stale 🙂 a teraz ked je teplo sa kupame každú chvíľku 🙂

zuzka444
13. jún 2014

Nasa mala.milovala vodicku ale presli me do sprchry a bojime sa.zaujala ma uz dlksie tato vasa novinka len.bohuzial ju nemozem nikde zohnat :( . Ale v bazeniku machat sa nam paci aj sa radi hrame vo vodicke aj ju rafi pijeme 🙂

bandurka1979
13. jún 2014

Mam troch synov a jednu dcerku..Chlapci uz od malicka sa radi kupali ale dcerka dost plakavala ale teraz ked uz je staršia velmi rada sa kupe... Ručky sme sa naucili umyvať tak že stale ked sme prišli z vonka alebo z obchodu stale som ich upozornovala ze tam maju malinke chrobaciky... A teraz uz aj ked k nam pridu pribuzní tak už aj ta najmladšia kričí ....Umyť ruky.... niekedy sa z nas už smeju a hned ked pridu tak povedia počkaj ..idem si umyť ruky ... 😀

dominika86
13. jún 2014

Nasmu synovi sa vo vode velmi paci, ked bol mensi kupal sa v kybliku, teraz je vo vanicke, ale uz z nej uteka 😉 Pri umyvani vyuzivam hlavne mydla s pumpickou - ked umyvame pokakany zadok vo velkej vani, urychluje to "pracu". Co sa ruciciek tyka, to je u nas rev, on chce silou-mocou vodu chytat, a nie len tak ledabolo nastavovat ruky kvoli takej zbytocnosti, ako je umytie 😀

jajabajaja
13. jún 2014

Nas synator a voda? Najradsej by v nej aj spal. Vcera dokonca vo vani i veceral 🙂). Makovnik

lulistek
13. jún 2014

Moja mala sa rada kupe od uplneho malicka 🙂 a vzdy chyta ten "cicuch" na sprchovom gele, toto by sa jej pacilo 🙂

vivian27
13. jún 2014

Náš anjelik vodičku miluje od narodenia 🙂 nikde sme s kúpaním nemali problém, teraz ako 8 mesačný sa nám už pekne vo vodičke hrá s kačičkami, žabkami a inými vodnými hračkami. Postupne už pekne učíme aj pred a aj po papaní umyť rúčky a on sa na to vždy už veľmi teší.......

jahodka30
13. jún 2014

Náš drobček mal asi do 6 mesiaca až paniku keď sme s ním len do kúpeľne vošli a koľko bolo plaču vo vaničke, hrôza len keď si spomeniem a potom nastal zlom. Zo dňa na deň je s vodou kamarát... Rád sa kúpe, sprchuje, člapká... Dokonca ako zostalo teplúčko sme mu napustili vonku bazénik a ráno ako sa zobudí ani mliečko nepýta iba ma hneď ku dverám ťahá a k bazénu aspoň ručičkami člapkať po vode....

marseillka
13. jún 2014

nasa vodu miluje od narodenia, uplne si ju uziva, drzi ako hlucha dvere vzdy ked je vo vani a caka co sa bude diat 🙂