DALŠÍ SOUTĚŽ o kosmetiku HiPP

lidka_hipp
5. nov 2015

Moc mile mě překvapil váš obrovský zájem o naši soutěž o kosmetický balíček HiPP. Proto jsme se kolegy a kolegyněmi domluvili, že pro vás připravíme další kosmetickou soutěž 🙂 Tentokrát se můžete těšit na balíček, který bude obsahovat naši novinku šampón Vlasy & Tělo v podobě hravého tuleně, mycí kachničku plnou jemné pěny a ještě přípravek do koupele. Vše velmi jemné a vhodné i pro citlivou dětskou pokožku.

Stačí, když mi napíšete, jak u vás probíhá koupání. Koupe u vás tatínek? Máte doma hračky do vody? Nemůžete svého vodníčka dostat z vany? Všechno mě zajímá 🙂

P.S.: Koupání s HiPP tuleněm je velká zábava pro malé i velké 🙂

topier
5. nov 2015

Náš ocko chodí po svete, takže doma je málo. Takže detúrence kúpem väčšinou ja. Cez týždeň sa len sprchujú, nikdy nie je čas na dlhé bláznenie - aj keď oni aj z toho sprchovania vedia spraviť potopu.. Vyšalejú sa veru poriadne 🙂 No a cez víkend sa vždy tešia na vaňu s kopou hračiek a peny. A ja sa vždy teším na to upratovanie 😀 Inak už máme super zabehaný systém, takže všetko máme zmáknuté bez problémov.
No ale keď nám príde ocino, to žiadny systém veru nepoznajú.. Strepú sa do vane všetci traja a keď im odtiaľ vyberiem Mišku, tak s Tomáškom šantia tak, že ich nakoniec musím vždy krotiť 😀 No a nikdy sa nezabudnem pohroziť, že si to budú raz upratovať, aby vedeli aká je to sranda.. Ale už ma potvorky poznajú a vedia, že táram 😀 No a ockova špecialita - drží ho to už odvtedy ako sa narodil Tomáško - že vždy po kúpaní robí deťúrencom "špeciálne" účesy a majú z toho všetci strašnú srandu...

sluchatka
5. nov 2015

U nas kupeme obaja s manzelom. Sme si tam zvykli od narodenia 🙂 malokedy sa stane, ze kupe iba jeden z nas. Maly ma vo vani vela hraciek, najradsej ma rodinku kaciciek. Prednedavnom som kupila aj penove hracky do vody, s ktorymi sa hraju na kurze plavania. Ale doma ho tie hracky absolutne nezaujimaju. Kupe sa rad a vobec mu nevadi ani sprcha alebo umyvanie hlavy. Krik nastane ked ho chcem vytiahnut z vane a zabalit do osusky 🙂

ivkasamko
5. nov 2015

U nas kupem ja,tatina vraj furt skne v krizoch 😉 ked je zohnuty nad vanou. Ale pomaha mi,ze my strazi osusku 😀 Matko sa kupe uz vo vani,lebo z vanicky sme vyrastli. Strasne sa rad kupe uz od narodenia ma rad vodu,jedinou hrackou je tam tecuca voda zo sprcby ta ho strasne nadchina a radost co ze ju nemoze chytit. Je strasne zlaty,lebo hned ide na brucho a nedari a mu,lebo sa smyka

bianca
5. nov 2015

u nas prebehla v kupani transformacia.Do 4 rokov vylucne ja a od 4 prevazne tatino.Ani neviem ako,ale stale nastane otazka ze kto ide upratat a kto okupat a uz sa strati v kupelni.Samozrejme ze kupanie predpubertalneho dietata uz spociva len v zmyvani vlasov a to je rozhodne jednoduchcie ako pucovanie bytu i ked mu to trva priblizne tak dlho....a nasa zabka?Do vane sa jej nechce a potom z vane taktiez takze asi tak.Najprv to povazuje za narusenie programu ale vo finale reve preco musi von 🙂

daniela_1_
5. nov 2015

Naše rybky dve milujú vodu kúpanie bublinky voda musí byť všade kúpem väčšinou ja keď je ocino V práci samozrejme ani ocko si to nenecha ujst a rád pomaha.. najviac zábavy je s ocinom lebo dovolí kopu hraciek.ťažko je však umyť vlásky A najťažšie presvedčiť ich že už treba ísť Z vane von

ivanka46
5. nov 2015

🙂 u nas kupanie je zabava 😀 ocko u nas nekupe, pretoze chodi z prace neskoro 🙂 kupem si malicku sama ale mam pocit, ze sa kupem s nou 😀 vzdy som cela mokra 😀 velmi rada sa kupka 🙂 kacicky, gulicky a penu ma vzdy, to musi byt! Vodicku ma rada, vobec jej nevadi, ze ma ocka plne vody. Hnev zacina v momente ked ju vyberam z vane 🙂

charmed
5. nov 2015

U nás koupeme oba, ale s tatínkem je asi větší zábava, protože dělá spíš blbosti než aby koupal 🙂 Dceru z vody dostat nemůžeme již od narození - je po nás vodní živel 🙂 Chodíme s ní na plavání s kojenci a strašně moc ji to baví. Miluje sprchování, potápění a různé vodní hráty. Jsme taková tulení rodinka 🙂 (jen máme rádi teplejší vodu než ti tuleni 😉 )

bubloska135
5. nov 2015

nas tejko od narodenia miluje kupkanie 🙂 ked bol malicky kupali sme na striedacku, od kedy vie sam sedkat a drzat sa tak sa kupe vyhradne s tatinkom. Je to uz pre nas, pre nich ritual. maly sa sam hrabe do vane, vyzlieka sa a pyta sa do vodicky. Mame hracky do vody a jeho oblubene su krhlicka, lebo moze potom tatina oblievat 🙂 a potom lodicka 🙂 Synceka umyvame umyvacou penou alebo samponikom na telo a vlasky. Vzdy potom krasne vonia a ja sa ho neviem nabazit. Ked su chlapi vo vani hotovi, tak ma zavolaju, maleho vyberiem osusim, dam mu zupancek, este sa chvilku blaznime, steklime a potom sup tel.mliecko a do pyzamka 🙂

martinkaha
5. nov 2015

U nás kúpe staršie, ale stále malé tri deti tatinko a ja kúpem najmladšie nemluvňa. Na vani ich čaká kopec pestrých hračiek do vody, občas tam deti donesú aj iné obľúbené hračky. Kúpu sa všetci veľmi radi, hlavne keď im spravíme veeeľa peny. 😀

fazulka17
5. nov 2015

U nas je velka radost ked sa ide kupat ale z vane tak to je taky veľký plač. Vaňa plna hračiek. Veľa veľa peny a na zemy vela vody 😀. Umyva ju len ocko a ja ju potom natieram a oblikam do pyžamka. 🙂

eny999
5. nov 2015

Dcerka miluje kupanie. Nemozem ju dostat z vane von,tak musim vypustit vodu,a az cela odtecie je ochotna ist von. Najlepsia hracka je pre nu tecuca voda z kohutika,sampony na okraji vane a pohariky ktorymi moze vodu prelievat 🙂 Kupe ju rad aj tatinko a my si spolocne uzivame kurzy plavania pre babatka.

martina374
5. nov 2015

S kúpaním nemáme žiadny problém. Malá sa rada kúpe už od narodenia. Vždy sa pri kúpaní smeje a čľapka rukami a nohami vo vode. Kúpem väčšinou ja, ale sem tam sa na to podujme aj ocko a nerobí mu to problém. Je rád, že sa môže s ňou aj takto pohrať. Pripájam aj foto,kde sme počas horúceho leta vytiahli vaničku s vodou na dvor a malá sa z toho veľmi tešila 🙂

cambi
5. nov 2015

My mame jedneho huncuta, ale ten vie s nami poriadne zatocit 🙂 mokry ocko, mokra mama, hlavne, ze je babatko spokojne 🙂 kupkanie nas bavi, ocko kupe menej ako mamina, kedze byva dllllho do vecera v praci, ale cez vikend si to nahradi 😀 najhorsie je umyt tie sibalske vlasky, pri tom sa i mama zapoti 🙂 nechce hlavku namocit ani za svet... ale v konecnom dosledku je to relax pre vsetkych...

slavaf
5. nov 2015

U nás to po kúpaní vyzerá ako po vzbure delfínov - pláva celá kúpeľňa 🙂 Naše dievčence milujú kúpanie a vodu vôbec🙂 A u nás kúpe tato takmer od narodenia oboch dcér, takže už sú zohratý tím...🙂

petronelak
5. nov 2015

Od kedy prišla naša bambulka s porodnice už nádherné 2 roky kúpe ju tatino samozrejme s vynimkami ked nie je doma kvoli práci čo je však minimálne, sprchuje sa denne raz týždene sa kúpe a ked je tatino doma namna už kričí mama neee a zavrú sa do kúpelky. čo sa vnej deje je niečo úžasné ako oni dvaja dokážu z rutiného každovečervného sprchovania spraviť zábavu, je neuveritelné vždy odtial ide kopec smiechu, kriku a ked idem spratať po nich kupelku všade koooooopec vody, samozrejme súčasťou sprchy a kúpania sú aj výrobky HIPP, teším sa na novinku tulena kedže kačička je u nás veľmi oblúbená pri umývaní ruk vždy ked sú zašpinené a odkedy máme kačičku umývanie rúk je radosť 🙂

irenaliza
5. nov 2015

Keď sa nám narodila prvá dcérka pred 10rokmi s kúpaním to bolo ťažké, veľké plače, krik, nechcela o vode ani počuť, ani po kúpaní sa netvárila nadšene, ale zvládali sme to, aj keď ja som bola upotená a mokrejšia ako dcérka,, postupne sa to zlepšilo a teraz vodu miluje, kúpanie miluje , ale vaňa musí byť plná peny a dokázala by tam byť aj hodiny. Ďalšie dve dcérky sa celkom rady kúpu, len tretia neznáša umývanie vláskov, vtedy plače, kričí, že je voda ide do očí, a proste hrôza, ale inak predtým s vaňou plnou peny a hračkami- máme nádobky na piesok na kúpanie, lebo sa do nich perfektne naberá voda a pena, takže u nás sa používajú formičky na piesok na kúpanie a plno žiniek, ale najmladšia má teraz 17 mesiacov- tak to je-.. keď sa kúpu sestry rada chodí, chytá penu, aj si namočí rúčky , ale keď chystáme vaňu a zoblečiem ju, tak vtedy ten krik, kopanie, zúri, kúpe ju tatko, lebo vyskakuje z vane, voda je všade, vlastne ani neviem či sa kúpe ona, ale všetci okolo, ktorí sa ju snažíme umyť- pomáhajú aj sestry, ale sme mokrí všetci. Takže dúfam, že sa naučí aj kúpať, lebo vodu má rada, keď sa s ňu hrá v umývadle... A inak dcérky kúpe tatino aj im chystá vodu, lebo vraj mamka dáva príliš horúcu a málo peny a nevie to dobre, tak ja sa nemiešam, veď občas som rada, že mamka nemusí všetko. Inak ten tuleň vyzerá perfektne, možno by prestal aj plač pri umývaní vláskov, len vyhrať, držíme si palce a dúfame, že nejaká súťaž sa pošťastí, krásny deň s HiPP
Pridávam foto aj plaču pri kúpaní, lebo u nás to bola aj je súčasť kúpanie ale aj radosti pri kúpaní a po kúpaní tiež nemáme občas radosť, ale pri 4 dcérach to musí byť vždy iné, no nie?

xperia1985
5. nov 2015

U nas koupu jen ja. ;) Ze zacatku to bylo s velkym placem, nez jsme zjistili, ze koupat se budem jen s plnym briskem. Od te doby se nam koupani moooc libi. 🙂 Na hrani ma Kubik kacenku a zatim neprotestuje, kdyz jde z vody ven. 🙂

bielavila
5. nov 2015

ja by som tak rada sutazila a vyhrala, ale stale vyhra niekto kto posle fotku a ja svoje dieta na fotke a este nedajboze hole vo vani nikdy do ziadnej sutaze na interete neposlem...ale teda aj tak sa zapjim 🙂 malinky sa kupat zboznuje uz hadam od porodnice, kupeme ho vacsinou spolu, ale zo zaciatku kupal iba ocino, lebo ja som sa bala, narodil sa predcasne a bol taky drobny ze som sa zlakla a odhodla asom sa az ked podrastol na 2 kg...a niekto kupat musel, tak to robil manzel, teraz uz nemam problem, je z neho velky 7 kg chalanisko 🙂 ked ho dame do vanicky vie sa clapkat aj pol hodiny, hra sa s kacickami, kope nozickami, rukami frka vodu po celej kupelni a strasne sa pri tom nahlas smeje, z vane ho nevieme dostat 🙂 zda sa mi, ze to bude maly vodnik, asi po mne, tiez milujem vodu, uz mame za sebou aj prvy kurz plavania a chystame sa pokracovat 🙂

ellushka
5. nov 2015

moje dieta vodu miluje. Ked sa ideme sprchovat, ci kupat, bud ja alebo manzel, tak sa dobija do kupelne, lebo vo vani chce byt stale len ona a nikto iny. 🙂 Vo vani sa rada pohra s hrackami, znazornuje, ze sa umyva so sprchovym gelom 🙂 a rada sa clapka vo vode, co tecie z vodovodneho kohutika. Umyvanie vlaskov jej nerobi problem. Cim viac okolo nej spliecha vodicka, tym lepsie.

mirecka0809
5. nov 2015

u nas dnes uplne premierovo kupkal v malej vanicke tatinko. Ale uz par krat vzal maleho aj do velkej vane 🙂

peta2108
5. nov 2015

Ja patrím k tým šťastnejším maminkam lebo môj synček miluje kúpanie od narodenia. Take že krik alebo plač pri kúpaní vdakabohu nepoznám. U nás je kúpanie rituál ani nejako nerpotestuje keď má ísť z vane von vie že potom sa budeme natierať a tým sa krásne ukľudní a pokojne zaspinka. Ja kupem každý kazducky deň od narodenia. Napocuvala som sa aké je to nezdravé pre pokožku a že sa vysušuje a bla bla no ja mu pôžitok z kúpania upierat nebudem. A chvalabohu o pokožku malého sa báť nemusím lebo kozmetika hipp je naším verným spoločníkom a také že suchá pokožka alebo skupinky na koži nepoznám 😊

trudy1717
5. nov 2015

Moje dievčatko kupanie miluje ..... stačí ak su otvorené dvere v kupelni a už stojí pri vani s plačom. Náš kupací rituál trvá zhruba pol hodinku a niekedy aj viac, a pritom je cela kupelna pod vodou :D Ked bola menšia rada rada plavala a potápala sa . Dnes sa špliecha, skáče , vylieva voda z formiečik . Vo vodicke sa vie vysantit ako nikde inde. Momentálne je naším najvacsim záujmom pustanie vody z kohutika .... potom chytro chytro do pyzamka, vypijeme mliecko a sladko zaspinkáme 🙂

ukulela
5. nov 2015

Kupanie je parada. Ci uz doma vo vanicke, alebo v bazene. Mrnuch ma vodu od mala rad a neboji sa jej. A od zaciatku kupe aj tatko. Maly ma rok, z vanicky sme sa uz prestahovali do kupelne a kupanie je spojene vzdy s sokladnym ospliechanim vsetkeho, co sa da. Kupeme od narodenia tak kazdy treti den. (Jasne, ze prdelu oplachujem aj dva krat denne, no do vanicky tym padom nechodime kazdy den). Tak nam radili aj v porodnici, tak praktizujeme a nemame ziadne problemy. Aj v lete, ked bolo horuco, sme len viac krat denne sprchovali.
No a jasne, teraz, ked je maly uz aktivny, hracky musia byt. Aj ked tie po chvili letia z vanicky von a on sa uz nacahuje za samponami a sprchovacou hlavicou .... vsak najlepsie hracky su tie nedovolene, nie? 🙂

ukulela
5. nov 2015

... no a oja hlava derava - este jednu podvodnicku chceme pridat 🙂

vivian27
5. nov 2015

Náš ocino je od narodenia malého jeho výhradný "kúpač" - okrem pár prípadov kedy nebol doma ho vždy kúpal on - je to akoby ich rituál a hoci rada by som malého kúpala ja a užívala si chvíľky s ním, prenechávam to tatinkovi keďže je s ním naozaj málo, tak nech sa vybláznia do sýtosti.......Malinký od narodenia vodičku miluje, blázni sa, špliecha 🙂 pre nás je kúpanie proste zábava 🙂
Zo začiatku bol ale problém nájsť tú vhodnú kozmetiku nakoľko malinký má citlivú pokožku, ale našťastie sme našli čo nám vyhovuje - uhádnete v Hipp čo to asi je? 😀 vďaka vašej kozmetike je pokožka môjho krpčúrika bez alergických reakcií a vďaka vášmu mliečku po pol roku plnom zápchy a trápenia naše problémy s bruškom pominuli a hoci má už 2 roky, vaše mliečko stále kupujeme a pijeme 🙂

petramaria
5. nov 2015

My sa striedame s muzom pri kupani nasej ratolesti. Vzdy je kopec zabavy, hlavne ked je vo vani pena alebo gumenne hracky. Niekedy sa nasej nezbedure z vanicky nechce vobec von a tocpotom mame co robit teda. Nasa Tamarka je riadny vodny zivel 😀

emka2610
5. nov 2015

Moje deti sa kúpu stále presne o 19:00. Ale vybrať ich je riadna fuška 🙂 hračiek maju vo bode viac ako vody, ale vedia sa zabaviť. Dcéra miluje kúpanie ona by vo vode vydržala aj hodiny 😀 (ale nic netreba preháňať) :D

baklik
5. nov 2015

kupanie je u nas ta najoblubenejsia cinnost - napustime vanu teplou vodou s bohatou penou HIPP s krasnou jemnou vonou a kupanie moze zacat. nesmu chybat hracky do vody, farbicky do vane, s ktorymi si kreslime na vanu rozne obrazky, penove zvieratka a pismenka atd. v poslednej dobe su u nas oblubene plastove figurky (s pridavkom do kupela) v tvare postaviciek z rozpravky Hurvinek, preto si myslim, ze aj tulen by ho velmi potesil, nakolko vsetko detske, co sprijemnuje kupanie, hra u nas prim. no a zvieratka su u nas oblubenejsie ako akekolvek auta... 🙂

kim_rossi_stuard
5. nov 2015

takze u nas je veselo, aurat sme vo faze ze uz mozeme dat vsetky 3 deti spolu do vane, lebo najstarsia da uz pozor na najmladsieho a ten ma specialne sedatko do vane, takze si spolu uzivaju penu a hracky 😵 kupe aj ocko, neni problem vie sa pekne postarat o svoje male lasky 🙂

vequi
5. nov 2015

Naše Niki je "neřízená vodní střela" 😀,... vodu miluje a z vany nechce. A koupe u nás jedině tatínek a náramně si to užívá 🙂. Nej nej hračku do vody máme GA-GA (kačenku parádnici, jak v oblibě říká babička) a dcera je ve svém živlu, když může kolem sebe plácat rukama do vody a dělat kopi kopi nožičkama. Hotová každodenní vodní spoušť 😀..... ale milujeme tyto chvíle 🙂