Dny s HiPP začínají! Co vás čeká?

lidka_hipp
26. okt 2015

Milé maminky, mám moc velkou radost, že se spolu opět potkáváme 🙂 Právě začínají naše další Dny s HiPP, kterými vás budu provázet. Jsem tu od toho, abych odpovídala na vaše otázky, reagovala na vaše připomínky a vy jste se mohly dozvědět všechno, co potřebujete vědět o dětské výživě a péči o vaše miláčky 🙂 HiPP to jsou nejen kvalitní a chutné příkrmy v BIO, ale také mléka s obsahem probiotik a praebiotik, šetrná kosmetika s BIO mandlovým olejem a výrobky pro těhulky. Všechno, co vyrábíme, prochází velmi přísnými kontrolami, a tak vám můžu zaručit, že se k vám dostane jen to nejlepší. Samozřejmě si s vámi budu moc ráda povídat o všem, co vás zajímá 🙂

Samozřejmě pro vás mám připraveno spoustu soutěží o krásné dárky HiPP 🙂 Taky se těšíte, až si spolu zasoutěžíme?

extrate
26. okt 2015

@lidka_hipp ahoj ja sa chcem opýtať prečo už hipp mlieko nie je v plechovkách?

lidka_hipp
autor
26. okt 2015

@extrate Dobré dopoledne 🙂 Velmi dlouho jsme jí zvažovali změnu obalu i s ohledem na potřeby našich maminek. Nakonec u nás zvítězilo přesvědčení, že se jako firma hlásící k péči o životní prostředí, musíme postarat také o to, zda je možné naše obaly dobře recyklovat, a proto jsme zvolili papírové krabice. Proto používáme papír certifikovaný FSC (Forest Stewardship Council), což zajišťuje trvale udržitelné spravování lesů pro dobro dnešní i budoucí generace. Při výrobě obalů Eco-Comfort-Pack® používáme pouze tiskařské barvy na bázi rostlinných olejů a současně se nám podařilo snížit emise CO2. Více o obalech HiPP Comfort-Pack najdete na našem webu: http://www.hipp.sk/mlieka/produkty/hipp-comfort...

vtacatko3
26. okt 2015

@lidka_hipp Vitaj opäť medzi nami 🙂 Dúfam, že zaradíš aj otázku prvého detského vzdoru, s ktorým práve asi bojujeme. Rada si prečítam rady a názory.

jarnicka
26. okt 2015

Moje deticky už maju viac ako tri roky a doteraz pijeme Hipp super šťavy a samozrejme fenikovy čajik tiež musí byť.

bibinka78
26. okt 2015

Velmi ma potesil hipp tyzden ♡ ked som bola tehulka ma potesil olejcek od vas tiez super temy- teraz som mamina tesim sa na temy otazky aj sutaze 😉

bubloska135
26. okt 2015

jeeej velmi sa tesi, mame hipp v oblube, co sa tyka papania aj kozmetiky 🙂 prave dnes sme malemu kupili ovocnu tycinku 🙂 ochutnala som aj ja a mnaaa 🙂

dankaa78
26. okt 2015

Jeeeej supeer.Vitaj spät.Tesime sa ako sa budem s nasimi kockami zapajat🙂

dadka_bb
26. okt 2015

Jeeej!!!! Konecne hipp tyzden!!! Ja tak strasne moc najviac na svete chcem vyhrat plysaka!!!!!!!!!!! 🙂 malicka vam chce ukaza ktoru papacku ma najradsej 🙂 tak posielam odkaz 🙂

ankiki
26. okt 2015

Rovnako sa teším. Od Hipp značky používame dosť vecí. Od mliečka, cez výživu až po rôzne hygienické potreby. S výrobkami som spokojná 😉

macopka
26. okt 2015

Tesim sa na dni s Hipp. Rada si vzdy precim komentare, dozviem sa zaujimavosti... 🙂 tiez sa rada zapajam do diskusie na vase temy a otazky 🙂

minulin
26. okt 2015

Tesim sa na dni s Hipp 🙂 Super, ze nieco take sa vobec robieva na MK... Ja by som chcela vediet, preco sa nerobia jedla v sklach, pre viac ako 3 rocnych? Nevravim, ze som leniva, alebo ze sa mi nechce varit, ale obcas by bolo fajn, ked sme na cestach papat aj nieco varene... Su sice tie v umelom, ale to mi nepride moc zdravo zabalene, alebo je to iba moj dojem?

nataliaernekova
26. okt 2015

Dobrý deň, rada by som sa informovala prečo je cenovo a kvalitatívne Hipp ( prvé príkrmy) iný v Nemecku, či Rakúsku oproti ČR a Slovensku? Samozrejme a to nehovorím o výbere. ( to je diametrálne odlišné, viacero druhov takých čo V ČR nezoženiete). Ďakujem
s pozdravom Natália

ivanka46
26. okt 2015

Chcem sa opytat, uz som velakrat hladala v nasich obchodoch hipp good night (vanilkovy) a nemozem sa ich dopatrat ☹ v zahranici som ich zohnala bez problemov ☹ nebudu sa aj k nam dovazat? Dakujem

lidka_hipp
autor
26. okt 2015

@vtacatko3 Pokud jde o dětský vzdor, mám spoustu skvělých historek s vlastní Aničkou, která je mimořádně tvrdohlavá (proto je teď dobrá v karate), ale jako batole byla nesnesitelná. Běžně jsme zažívali i několikahodinové záchvaty vzteku. Dobré ale bylo, že jak toto období přišlo, tak po roce trvání opět odešlo 😀

@jarnicka To mám radost 🙂 Pozdravujte svoje děti 🙂

@bibinka78 Otázek a soutěží chystáme hned několik 🙂 Těší mě, že vás výhra potěšila 🙂

@bubloska135 HiPP BIO ovocné tyčinky bez přidaného cukru jsou moc dobré 🙂 Dodnes je mám doma jako malou svačinku 🙂

@dankaa78 Taky jsem ráda zpět 🙂

@dadka_bb Děkuji za krásný obrázek 🙂 Je vidět, že malá ví, co jí chutná 😀

@ankiki To jsem ráda, že jste spokojená 🙂 Moje Anička na HiPP vyrostla a můžu jen doporučit 🙂

@macopka První soutěž o velký balík výrobků HiPP za 100 € už nám běží a další soutěže se chystají 🙂

@minulin Díky za otázku. Všechny obaly, které používáme jsou plně recyklovatelné. Ve skle máme pro děti od jednoho roku tyto příkrmy: BIO Špagety v bolonskej omáčke, BIO Zelenina a cestoviny s kuracím mäsom, BIO Zelenina s morčacím mäsom, BIO Cestoviny s rajčinami a teľacím mäsom, Cestoviny s lososom, brokolicou a smotanou (od ukončeného 14. měsíce), Špagety s morskou rybou a zeleninou v smotanovej omáčke (od ukončeného 11. měsíce). Asi největší výběr najdete v drogeriích dm, případně v eshopech Mall.sk (http://www.mall.sk/prikrmy-kojenci?brands=hipp#...) a Feedo.sk (https://www.feedo.sk/obchod/vysledky-hladania/h...)

@ivanka46 Je vidět, že máte opravdu zásoby 🙂 Teď nevím přesně, jaký výrobek máte na mysli. BIO Kaša na dobrú noc krupicová s príchuťou vanilky ve skle je na Slovensku dostupná. Případně můžete zvolit některou z našich dalších BIO kaší na dobrou noc: http://www.hipp.sk/prikrmy/produkty/mliecne-a-o... a http://www.hipp.sk/prikrmy/produkty/mliecne-a-o...

ivanka46
26. okt 2015

@lidka_hipp Dakujem za odpoved. 🙂 ano mame 🙂 malicka len hipp chce papkat, tak zhaname vsetko co sa da 🙂 ja mam na mysli v pohariku ale vanilkovy. Prikladam fotku 🙂 ten mam na mysli ;)

ivanka46
26. okt 2015

@lidka_hipp dakujem 🙂 uz som si vsimla v 2. linku 😀

ivec16
26. okt 2015

Tiez ma tesi ze ide hipp tyzden, zrovna sa chystame na vylet na tento tyzden, a budeme odkazany cely tyzden na kupovanu stravu. A som rada, ze existuje hipp a ze je celosvetovo rozsireny, lebo viem ze vtedy davam malemu to najkvalitnejsie co sa da. Kupujem vase vyrobky vo francuzsku, na slovensku i v anglicku. Ked sa cestuje tak sa casto varit neda. Vtedy je moja prva volba hipp. Dakujem, ze ste ;) ulahcujete mi dovolenku

siu04
26. okt 2015

Touto cestou Vas chcem upozornit na nasu skupinku venovanu znacke Hipp.Nech sa paci,pridajte sa k nam 🙂
@lidka_hipp

https://www.modrykonik.sk/group/7777/detail/

lidka_hipp
autor
26. okt 2015

@nataliaernekova Děkuji za dotaz. V současnosti nejsme schopni v Česku ani na Slovensku nabídnout stejnou šíři sortimentu jako v Německu, ale snažíme se postupně přinášet novinky a naši nabídku stále rozšiřovat.

Bezpečnost a kvalita našich produktů jsou pro nás na prvním místě. Všechny naše produkty procházejí důkladnou kontrolou, a pokud se jedná o stejný produkt (stejný EAN kód), je složení německých produktů shodné s českými/slovenskými.

Všechny výrobky podléhají velmi striktním kontrolám, bez ohledu na tom, ve které zemi je daný produkt vyroben. Obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat.

Konečné rozhodnutí o cenách našich produktů mají v rukou obchodní řetězce, jejichž politiku bohužel nemůžeme nijak ovlivnit.

@ivec16 Koukám, že malý je velký cestovatel 🙂 Pozdravujte ho a popřejte mu dobrou chuť 🙂

dadka_bb
26. okt 2015

@lidka_hipp pani lidka a kde zozeniem tie kase na dobru noc? Mala sa mi najnovsie budi od polnoci kazdu hodinu na kojenie. V DM Drogerii u nas som ich nevidela.tam nakupujem prikrmy. Maju ich napr.v tescu? Dakujem

lidka_hipp
autor
26. okt 2015

@dadka_bb Ráno se spojím se slovenskými kolegy a dám vám vědět ohledně dostupnosti v kamenných obchodech. BIO Mléčné kaše na dobrou noc mají v eshopu Feedo.sk (http://www.feedo.sk/obchod/detske-kase/#brands=...) a také Mall.sk (http://www.mall.sk/detske-kase?brands=hipp#!?br...).

siu04
26. okt 2015
dadka_bb
26. okt 2015

@lidka_hipp @siu04 dakujem. Ja cez net som este neobjednala prikrmy, len vzdy nakupim cez tyzden zliav v dmke. Byvam v meste kde okrem malych potravin nic nemame.takze 20km musim cestovat do mesta kde je dmka,tesco a tak. Doma mam net len na mobile,takze sa mi to nechce objednavat z netu.ale skusim to pozret v tescu a vyskusam.mozno sa raz aj vyspim 🙂

lidka_hipp
autor
26. okt 2015

@siu04 Díky za pomoc 🙂 Online s vámi komunikuji z Česka, tak se občas musím ptát kolegů 😉

@dadka_bb Já jsem si online dělala zásoby, protože taky bydlím na malém městě, kde výběr nebývá nic moc. Takže zásoby z eshopu byla jistota 🙂 Jinak se mi osvědčilo podávat miminku dvě večeře, doporučuje to i naše nutriční terapeutka. Právě proto, aby se miminku lépe spalo a nebudilo se hlady.

siu04
26. okt 2015

@dadka_bb
@lidka_hipp
Neni zac!Ked viem,tak poradim 😉 Ako spravny Hipp maniak 😀

@lidka_hipp Ja by som sa este chcela opytat.Hipp raz rozdaval take plastove lyzicky s logom.Nedaju sa niekde nahodou zohnat?Dakujem

lidka_hipp
autor
26. okt 2015

@siu04 Osud lžiček zjistím 🙂

siu04
26. okt 2015

@lidka_hipp Dakujem krasne 🙂

kim_rossi_stuard
26. okt 2015

@lidka_hipp ahoj, rada by som sa opytala na margo roznych testov ci aj vasa firma ma ine zlozenie vyrobkov pre Slovensko/ Cesko ako mate pre trh v Rakuzsku/ Nemecku? Dakujem 😵

lidka_hipp
autor
27. okt 2015

@kim_rossi_stuard Díky za dotaz 🙂 Velká část našeho sortimentu je totožná s Německem nebo Rakouskem. U všech produktů bez ohledu na to, zda se budou nakonec prodávat v Česku, Rakousku, Slovensku nebo třeba v Chorvatsku, platí stejně přísný systém kontroly kvality. Obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat.

Na některých produktech se také můžete setkat s tím, že původní etiketa je v němčině, byť se snažíme mít většinu etiket česky/slovensky. Pokud se jedná o stejný produkt (stejný EAN kód), je složení německých produktů shodné s českými/slovenskými. Všechny produkty bez ohledu na to, v jaké zemi se nakonec prodávají, jsou také vyrobené z kontrolovaných BIO surovin z ekologického zemědělství. Takže můžeme zaručit, že jsou skutečně bez zbytků pesticidů, herbicidů, umělých hnojiv a podobně.

nyallka
27. okt 2015

Dobrý den.. Maly ma dnes presne mesiac a papa hipp bio combiotik 1, všimla som si ze sa da cez internet zohnať aj verzia ha.. Ja som alergická na kopec veci, ale nie na potraviny.. Radili by ste mliecko vymeniť a používať ha? Alebo skontaktovať buduje viac protilátok ?
Je toto mliecko vhodne používať keď mam minimum môjho mliečka a následne dostane tAk 135 ml prikrmu každé tri hodky ? Lebo je verzia na doplnenie kojenia vraj a potom náhrada.. Mlieck mam fakt minimálne...
Dakujem za rady