SOUTĚŽ o kojící čaje HiPP

lidka_hipp
1. nov 2015

ateřské mléko je bezpochyby ten nejlepší způsob výživy pro miminka. Pro maminky ale kojení také znamená obrovský výdej energie a nutnost přemýšlet nad svým vlastním jídelníčkem. Abychom vám kojení trochu usnadnili, vytvořili jsme ve spolupráci s porodními asistentkami HiPP Mama BIO Čaj pro kojící matky. Obsahuje anýz, fenykl a kmín pro podporu tvorby mléka. Používané bylinky pochází ze striktně kontrolované BIO produkce. A právě o balíček našich BIO čajů si můžete teď zasoutěžit 🙂 Více o HiPP výrobcích pro kojící maminky najdete na našem webu: http://goo.gl/fM8w66

Pošlete nám jakoukoliv kojící fotografii nebo napište, co pro vás znamená kojení a pět z vás, které vylosujeme, se může těšit na bylinkový balíček 🙂

mishelita
2. nov 2015

je to naozaj krasny pocit spojenia s nasim vysnivanym drobcekom.
joj a este ked hlada ako take vrabciatko a ked najde tak rychlo do pusinky a nepustit ani za svet.no a samozrejme je papanie vycerpavajuce 😀 tak treba aj slofika

marecek1
2. nov 2015

Dojčenie je podľa mňa to najkrajšie spojenie maminky a dieťatka. Tá neha, intimita... vzájomná blízkosť, pocit, že človek dáva svojmu dieťatku to najlepšie, čo môže.

mija51
2. nov 2015

pre mňa znamená dojčenie niečo úžasné. Prú dcéru som nedojčila, syna áno - 2 apol roka a najmladšiu dcérku tiež dojčím- má 9 mesiacov. Je to obrovský rozdiel. To pohodlie, keď je mliečko vždy pripravené v najlepšej teplote, kvalite. Tá vzájomná blízkosť, neha, intimita. A nepochybne aj finančná výhoda. Stále mi je ľúto, že aj prvú dcéru som nedojčila, ale vtedy som to tak nevnímala. Až teraz som si to uvedomila, aké je to úžasné. I keď začiatky pri najmladšej dcérke boli ťažké, mala som do krvi zničené bradavky, ale vydržala som a odmena bola super. Uvidíme, dokedy jej bude moje mlieko chutiť, ale dúfam, že čo najdlhšie. 🙂

curcuma
2. nov 2015

@cukricek12
Ďakujem za like, teším sa, že moje dielo potešilo, vymyslela som ho počas nočného kojenia a práve pozerám, že sa vlúdila aj pravopisná chybička, to bolo tou hodinou, tak mi to prepáčte 😉.
Pekný deň všetkým, a do dojčenia, nech sme v téme 🙂

kim_rossi_stuard
2. nov 2015

nas maly ceckofil prisavnikovity, aj na krste v kostole bol prisaty, inak len reeeev velky, takze nasa rodinna foto vyzerala takto 😀 😀 😀

lucia79
2. nov 2015

najkrajšie strávený čas s bábätkom

kojenie pre mna znamená ten bozsky kontakt matky s dietetom nepoisatelna radost ten pocit matka a dietatko 🙂

ajino
3. nov 2015

Fotku z kojenia nemám, je to pre mňa také intímne, ale navždy mi to ostane v mysli a nikdy na tie krásne chvíle nezabudnem, mám to šťastie, že syna som kojila 22 mesiacov a dcérka má 7 mesiacov a stále ju kojím, aj napriek bolestiam, ktoré k tomu určite patria som to nevzdala a som na seba pyšná, že som mohla kojiť a stále kojím

maryon1
3. nov 2015

Moja mladšia dcérka bude mať čoskoro 2 rôčky, a stále ju dojčím. Som tomu rada, dávam svojmu dieťatku to najlepšie, čo jej môžem dať. Vychutnávame si obe tieto chvíle, keď sa ku mne pritúli, pricucne, a nežne sa pozrie do mojich očí. To sú len a len naše chvíľky. Blázniť, šantiť sa môžeme s hocikým iným, s tatinom, babkou, sestričkou, ale toto je niečo, čo je len medzi mnou a ňou.
Neviem, koľko sa ešte dojčiť vydržíme, chcela by som čím najdlhšie - k tomu by mi veľmi pomohli aj čajíky na podporu dojčenia od Hippu. Mám ich odskúšané, pijem ich už dlhodobejšie, mliečko sa mi stále tvorí - určite aj ich zásluhou. Takže výhra by ma veľmi potešila 😵

dadka_bb
3. nov 2015

Kto pozna tento pocit? Ked dieta uz hodinu spi v tejto polohe, a vam beha myslou ze za tu hodinu ste uz mohli mat nalozenu pracku, nalozene v hrnci na varenie, urobenu kavu s keksikom, ozehlenych tych par kuskov, ci precitany dobry casopis? (Odkedy sa mala budi na suchotanie otacajucich stran,uz ani necitam) .. . Tak tu lezim, krize ma bolia, bose nohy mrznu, zase sutazim s hipp a dufam ze mi vydrzi baterka kym to odoslem!! Potom asi zaspim aj ja. 🙂 hladna,smädna...

sija1977
3. nov 2015

.. k téme dojčenie by som chcela napísať len toľko je to ÚŽASNÁ vec...ten pocit je na nezaplatenie..ďakujem za to že moja dcérka bude mať rok a ešte stále si to spolu vychutnávame...

1234lubka
3. nov 2015

najkrajsi pocit na.svete 🙂 🙂

anny1984
3. nov 2015

Kojenie - niečo čo jej môžem poskytnúť len ja. Niečo jedinečné, vďaka čomu ju dokážem kedykoľvek utíšiť, či ju bolia zúbky alebo bruško. 🙂

nikinka1111
3. nov 2015

dojčenie je úžasné... aj keď som syna dojčila asi len týždeň. ihneď po prisati zaspal a bol lenivý ťahať. 7 mesiacov som mu odsávala mlieko aj hodinu len aby mal dosť a nebol hladnučký. teraz v decembri k nám pribudne malá princezná tak dúfam že ten pocit si budeme užívať dlhšie... a k tým čajíkom- chutia výborne 🙂, môžem len odporúčať...

inga263
3. nov 2015

Môj 2,5ročný závislák 😀

micella8
3. nov 2015

@dadka_bb my to máme tak isto 🙂 🙂 🙂
Inak si to užívam 🙂

dadka_bb
3. nov 2015

@micella8 dnes mam stastie, nakupil a navaril muzicek 🙂 takze som sa potom napapala. Moja mala zase spi,ale podarilo sa mi ju teraz nasilu uspat bez kojenia 😀 tak lezim a regenerujem mysel 😀

janettan
3. nov 2015

pre mňa je kojenie jedným z najkrajších momentov v mojom živote a bola som veľmi veľmi hrdá na svoje deti, keď sa im podarilo prisať k bradavke, .... ešte teraz mám slzy v očiach, keď si na tieto krásne momenty spomeniem 😅

micella8
4. nov 2015

@dadka_bb parádny to chlap veru... 😉 ja som ju pre istotu dnes uspavala v kočíku. 🙂 🙂 🙂

ukulela
4. nov 2015

Ze: " Mama, riadne capuj. lebo zahryznem!"
Pol roka plneho kojenia som si ozaj uzivala. Maly bol len a len moj 🙂 a so zavadzanim prikrmov som mala normalne depku,ze uz ma tak nepotrebuje, uz je velky 🙂 jasne, hormnony mnou mavaju doteraz 🙂 a doteraz este aj kojim, rano, vecer a vnoci. Maly ma rok. A teda par krat ma zachranil granulovany HIPP. Mavam ho doma ako prvu pomoc, ked mam pocit, ze je malo a reba pomoct. Striedam ho s klasickymi sackovymi cajmi roznych znaciek. Uvidime, dokedy nas to bude oboch bavit. Pre mna su to ale vzacne chvile, ktore sa nezopakuju. Najma, ked vidim, kolko bab okolo sa pokusalo kojit a neslo im to.

linuus77
5. nov 2015

Na dolovenke v Chorvatsku, to slniečko a kupanie unavi tak si treba dodat energiu 🙂

creeze
5. nov 2015

najlepšie, najkrajšie, najjednoduchšie 🙂

kikada
7. nov 2015

Prvého som dojcila 3,5 roka 🙂
Babulka má pol roka, uvidíme dokedy ju to bude "bavit" ale granulkovy Hipp bol nápomocný ako vtedy tak aj teraz 👍

lyrrya
7. nov 2015

Dojcenie pre mna znamena vela. Pri prvom babatku to nebolo med lizat. Mali sme s tym dost problemov,ale zatala som sa a slo to 13,5mesiaca. Taka som stastna, ze sme to dali a ze ma manzel podporil. Syn mal dobry start do zivota. Vobec nebyval chory, usetrili sme kopu koruniek na UM. Aj ked som si musela davat pozor,co jem,pretoze mu vela veci skodilo na brusko. Momentalne dojcim svoje druhe babatko. Viem,ze vela je aj psychika. A konecne si dojcenie aj uzivam. S bublinkou uz sme pomaly zohraty team. Este ju chcemnnaucit znakovat slovo mliecko 😉 Syn ho znakoval a bolo super vediet,aj ked este nerozpraval, ze co blastne chce.