Věděly jste pohlaví miminka předem?

lidka_hipp
19. feb 2016

Čekání na miminko je celkem dlouhé 😀 Nevím, jak vy, ale já byla hrozně zvědavá, jaké moje miminko bude. Protože nevydržím na překvapení čekat moc dlouho 😉 nechala jsem si říct pohlaví předem. Takže jsem věděla, že čekám Aničku a mohla se pustit do nákupů oblečků 🙂 Jak to bylo u vás? Nechaly jste se překvapit?

zellvicka
19. feb 2016

@bubloska135 nase úplne prvé sono a moj sa chválil že aj futbalovú loptu mu urobil ;) a to ešte ani nevieme čo to bude...

purinkaa
19. feb 2016

My sme pri starsej dcerke nevedeli pohlavie....nechceli sme......a bolo to PREKVAPKO do poslenej chvile 🙂 😎 😉 😀 ....

zellvicka
19. feb 2016
kim_rossi_stuard
19. feb 2016

tak prvy krat ked som bola tehula, sme s mm cakali dlho az na konci 7 mes, nam vedeli povedat ze to bude moje vytuzene dievcatko, druhy krat mi v 22tt povedali a aj sama som videla na velkom uzv, ze maly tam otcal penis 😀 😀 😀 a pri tretom mi hned v 17tt povedala sikovna dr. na uzv ze je to chlapcek, ze to neni pupocnik co mu tam trci 😀 ale je to jedno, hlavne ze su zdrave a spokojne 😉

monika11m
19. feb 2016

chcela som vediet a mam aj krasnu fotku z ultrazkuku kde bolo jasne vidiet ze je to chlapec je to pohlad od spodu medzi stehnamy pipik

michalina
19. feb 2016

ja som dlllllho nevedela, doktor mi najprv nechcel povedať, že je moc skoro a neskôr povedal, že nie je vidieť. Takže som vždy odchádzala nahnevaná, že mi zas nič nepovedal, po dvoch chlapcoch som sa pre istotu chystala na chlapca a presviedčala som sama seba, že to je v podstate jedno,len nech je zdravé a v 36tt mi v nemocnici na ultrazvuku lekár oznámil, že to bude dievčatko, 3x som sa ho pýtala či si je istý, to bolo radosti a plakala som jak malá. Malo to ale svoje čaro a to dlhé čakanie stálo zato.

jabucko
19. feb 2016

Áno, nedali sme si bábo ako prekvapenie. Ja by som to nevydržala. 🙂

aluxka
19. feb 2016

Tiež som bola veľmi zvedavá a teda nie len ja ale aj manžel. Pri staršej dcérke som chcela vedieť či to bude Ema alebo Kubko a máme Sašku 🙂 a pri mladšej som tiež nevydržala a z váhania medzi Romankom a Romankou máme Romanku 🙂 Nevydržala by som čakať do dňa D , bola som veľmi zvedavá aj ked som vedela, že to nemusí byť na 100%.

mooonushka
19. feb 2016

Aj ja som chcela od prvej chvile vediet. Pri dcerke som si vsak pockala 8mesiacov, co sa nechcela ukazat. Ale inak ani nemohlo byt...nemali sme meno pre chlapca. Pri malom som bola u jedneho super lekara sa poradit kvoli amniocenteze. A ten sa tak nasmial,len co zameral babatko na sone....ze ci chceme vediet pohlavie, bol aj manzel so mnou. Samozrejme sme chceli a tak nam ukazal, ze takeho chlapaka tam uz davno nemal. Hlavne sme boli stastni, ze nevidel nic podozrive. Na amniocentezu som nesla a tesime sa z krasneho zdraveho synceka.

trinity888
20. feb 2016

Pri oboch som vedela dopredu 🙂. V 21tyzdni na ultrazvuku mi povedali

evulienkaslx
21. feb 2016

my sme chceli vediet pohlavie, nasa mala tvaricku nechcela na UZV ukazat nikdy, ale pohlavie ukazovala stale, ako nahle sa priblizovala sonda 🙂 Takze u nas to bolo jasne od zaciatku 🙂

vydrnik
21. feb 2016

Ja som vedela pohlavie od 16tt,

dobromila1111
21. feb 2016

My sme vedeli dopredu pri oboch. Pri chlapcoch je to jednoznacne. Aj ked na zaciatku bol ten druhy dievka :D :D

janka7177
21. feb 2016

Ja som vedela pohlavie od 20.týždňa, teraz, ked Boh dá a podarí sa druhé babo , by som chcela vedieť tiež, aj keď by mi bolo jedno, či bude chlapec alebo dievča, hlavne aby bolo zdravé.Svagrinke povedal doktor,že bude dievčatko,všetko nakúpené pre babu.Dva týždne pred terminom jej druhý dr. povedal,že to je ucebnicovy ultrazvuk chlapca,skoro odpadla.Utekali všetko,čo sa dalo vymeniť a o 3 dni sa im narodil syn.

nela6
21. feb 2016

@lidka_hipp chcela som vediet, na pohlavi mi ako tak nezalezalo, ale bol to iny level tesit sa na cim dalej tym viac konkretnejsiu osobku 🙂) ze som ho uz mohla volat maly, po vybrati mena menom 🙂)

lenkaplienka
21. feb 2016

Ja som sa z doktorom dohodla, ze akonahle zisti pohlavie nech mi nic nehovori ale napise mi to na papierik a zlozi ho. Ked sa tak stalo, s papierikom som utekala k cukrarke aby mi napiekla torticku bud s ruzovou alebo modrou plnkou ( pofla toho co najde na papieriku). Ked bola torta hotova , zavolali sme babky, dedkov a co cakame sme zistili pekne v kruhu rodiny. Bolo to uzasne, odporucam