Súťaž: Povedzte nám o sebe viac

lucka_tvjoj
Moderátor
7. sep 2018

SÚŤAŽ JE UKONČENÁ 🙂 ĎAKUJEME ZA VÁŠ ZÁUJEM.

Poukaz pre dve osoby na lanovku v Tatrách získavajú:

@aadrika
@majah212
@jajuska2021
@niky7287
@lenuska2202

Poukaz na vstup do Legendie vyhrávajú:

@trinka
@danuta1414
@karajazviny
@efa1403
@macik166

------------

Ahojte.

V druhej časti seriálu SOM MAMA, ktorú ste mohli sledovať v stredu hneď po tej úvodnej, sa Robo nedopatrením dozvedá od opitého Igora, Agátinho manžela, o tom, že bude otcom. Pretlak emócií úplne ideálne nezvládne. Ako ste to oznámili svojmu partnerovi vy?

Z vašich nepochybne zaujímavých komentárov vyžrebujeme 10 výherkýň. A o čo budeme súťažiť?

5x žrebujeme obojsmerný lístok na lanovku Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso pre dve osoby (deti do 6 rokov zdarma)

Užívajte si Hory zážitkov vo Vysokých Tatrách. Jeseň v Tatranskej Lomnici je skutočne čarovná. Neopakovateľné výhľady sa Vám naskytnú, keď sa vyveziete pohodlnou lanovkou až na Skalnaté pleso. V nadmorskej výške 1751 metrov čaká na deti náučno – zábavný chodník Tatranskej divočiny so Svišťou krajinkou.

5x žrebujeme vstup do zábavného parku Legendia v Poľsku pre 2 osoby

Spravte si výlet kúsok za hranice - do Poľska. Legendia ‑ Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) pri poľskom meste Chorzów je najväčším a najstarším zábavným parkom v Poľsku. Rozprestiera sa na ploche o rozlohe 26 ha a nájdete tu 42 atrakcií pre malých aj veľkých dobrodruhov. V roku 2017 bola v Legendii postavená 40 m horská dráha LECH COASTER, ktorá v tom istom roku získala v Berlíne ocenenie – 2. najlepšia horská dráha v Európe. Vďaka lokalite a dostupnosti aj iných atrakcií ako napr. ZOO a národný štadión je Legendia tým správnym miestom na nezabudnuteľný rodinný výlet.

Do komentára kľudne napíšte, o ktorú cenu máte záujem.

hela_tn
8. sep 2018

Pri prvom sa na mna muz zadival a hovori,ze ved ty si asi tehotna,nie?a ja mu na to nie,vysiel mi predsa negativny test pred par dnami..ale on vravi,ze podla mna si a urobila som si dalsi test a hned dve ciarky,takze mi to vlastne povedal on🙂))

purinkaa
8. sep 2018

Zabalila som cumlik do krabicky a manzel bol cely bez seba od radosti 😉....a potesili by nas listky na lanovku 🙂

babybazar1
9. sep 2018

@lucka_tvjoj u MNA podobne ako hlavna hrdinka "blesk z jasneho neba" neboli SME zosobaseny ziadne spolocne byvanie nic Len SME spolu chodili tri roky a zrazu babo. Nic ziadna romantika iba zlatko cakame babatko , zlatko OK vezmes si ma? A tak SME sa zobrali no a zacali naraz spolu byvat vsetci traja ked mala prisla z porodnice rovno SME isli do Nasho prerobeneho noveho bytika a SME Tam doteraz uz 8 rokov🙂

jajuska2021
9. sep 2018

Kazde jedno tehotenstvo sme sa dozvedeli spolu 😍 bol pri mne a cakali sme co nam ukaze test 😊 stalo sa to 3x a po kazde to bolo ine 😉 potesila by nas nejaka vyhra. Zabavny park pre deti a lanovka pre nas 😄

fliacik
9. sep 2018

Prvé tehotenstvo som mu oznámila vo veľkom štýle - dostal krabičku s malými papučkami, prvou fotkou z ultrazvuku, tehotenským testom a listom napísaným akože v mene bábätka. Tehotenstvo, žiaľ, nedopadlo dobre a lekári nám nedávali šancu na ďalšie, prirodzene počaté bábätko. A tak sme sa psychicky začali pripravovať na umelé oplodnenie. No jedného dňa som úplne nečakane zistila, že asi budeme traja. Bolo to deň pred Mikulášom, najprv som chcela vydržať do druhého dňa, no emócie boli silnejšie a tak som k manželovi len pribehla, objala a povedala, že mikulášsky darček dostal o deň skôr a bude otcom. No a tretie tehotenstvo prišlo úplne že nečakane, tak som mu len tesne pred príchodom z práce nachystala od dverí šípky smerujúce do kuchyne. Na pol ceste mal položenú krabičku Persenu, na konci stoličku s nápisom "sadni si" a pohľadnicu s veľkým bocianom s nápisom 15.10.2015 som u Vás 😀DD

tatianasevcikova
9. sep 2018

Alžbetku sme neplánovali...nepríjemné rána, žalúdok ako na vode, nepríjemné pachy uf vedela som čo sa deje. Manžel bol v práci a tak som sa do toho pustila. Ocikala a odišla som z wc....bola som plná očakávaní. Počkala som a vrátila sa preň. Ruky sa mi triasli, test som otočila a tam // ta druhá čiarka bola veľmi slabunka ale verila som, že dieťatko je na ceste. Tak ako sa mi vtedy triasli ruky sa mi ešte netriasli nebola som schopná napísať ani sms tak som zavolala. Rozhovor sa začal tak ako vždy. Ahoj čo robkaš.....mám prekvapenie budeme rodičia....ostalo ticho a o chvíľu vzlyk. Plakali sme spolu v telefóne. Bol šťastný keď prišiel z práce skoro ma rozpučil. Je to skvelý ocko a ja dúfam že som skvelá mama❤️❤️

tutiynka
9. sep 2018

Ahoj no ako by som zacala ,ako kazda z nas zo zaciatku este ani netusi ,ze bude matkou.Dozvieme sa to az od prvych a viac priznakov ,ze sme tehotne. Ked nakoniec vsetky priznaky boli pravdepodobne ze som tehotna tak som zasla k doktorke. A potvrdila mi ze som tehotna z tejto spravy som bola rada aj plna strachu a ocakavani co dalej. Ci budem zvladat vsetko.Moj partner bol v tej dobe v robote. Varil na jednu akciu .Cize som rozmyslala ci mu zavolat ci nie. Nechcela som cakat az do vecera kym pride domov. Tak som sa predsa prekonala a zavolala. Volaaam... Raz dva krat nic .treti krat zdviho so slovami ano zlatko nemozem velmi volat , podavam jedlo ,,povedala sommu ze len minutku .. Nadych ,vydych a spustila som ,, som tehotna ,,zrazu ticho ,,haloo ,,haloo ,, O chvilku mi zas vola , ze od toho šoku mu spadol mobil do omačky ,ale naštastie tam uz skoro nic nebolo 🙂 V robote ani nemohol uz robit ,ale bol a je strašne rad 🙂

alexa507
9. sep 2018

@lucka_tvjoj ja som mu to oznámila 1 vého apríla keď prisiel z práce že bude tato on neuveril :D smial sa že už minuly rok som ho nablZnila či to budem skúšať každý rok naňho :D ľahol si a zaspal tak ráno som mu do kúpeľne nachystala pozitívny test 🙂 pri druhej to vynechám toto je veselšie , 🙂 nás by potešila asi lanovka ale nechám našim deťom cenu ak náhodou vyhráme a u nich bude bodovať Zábavný park a ešte tam je aj ZOO no to bude TOPKA pre nich 🙂

jakubella
9. sep 2018

@lucka_tvjoj Moj manzel sa ma dva mesiace po svadbe spytal: Tak co, urobime si malého škrekuna? A ja som podobne romanticky odpovedla ANO. Podaril sa hned doslova a dopismena. Skrekun to bol riadny, a vlastne aj stale je a uz ma 5. Takze ziaden test, brala som to jak tutovku, ked mi meškali, hned som isla k lekarovi, ktory potvrdil tehotenstvo, zavolala som manzelovi a spolu sme sa potesili, az mi to bolo divne, ze to mame takto "hladko". Po nie az tak hladko prebiehajucich troch rokoch, sa ma manzel znovu spytal, ci dame dalsieho 🙈 A ja ze by som bola velmi rada, pretože pravdupovediac, zacala som znovu tuzit po bábätku... A opäť som mu to oznamila po ceste od lekara. Takyto zdanlivo krasne nudny zivot si my zijeme, preto by sme si ho radi okorenili nadhernym vyhladom z lomnicaku💙
Pozdravujem vsetkych tvorcov serialu, aj autorku knih, ktora je ozaj tym spravnym korenim do vsetkych domácnosti👍 Drzim palce!

lula313
9. sep 2018

Naša dcéra bola plánovaná, ale test mi vychádzal negativne, tak sme sli zažehnať negativne myšlienky na dovolenku, kde MS nechodila, ale to som si myslela, že zo zmeny podnebia. Potom mi naskočila alergia na slnko a vravím mužovi, že poďme radšej kúpiť test, nech viem, či môžem užiť lieky a na hotelovej kúpeľni sa mi zjavilo na Španielskom clearblue teste Embarazada 2-3. Mužovi som to hneď utekala povedat k bazénu a nechcel uverit😀

anickai
9. sep 2018

Bábatko sme plánovali. Po vyše roku sa zadarilo a narodil sa vytúžený poklad. Manžel oslavoval mesiac.

Výhra by potešila do Tatier.

haslerka31
9. sep 2018

My sme neplanovali ani jedneho , ale ani sme sa tomu nebranili , kedze sme boli spolu uz dlho .Starsi syn je vysledkom oslavy partnerovych narodenim a mladsi o nielko rokov neskor mojich 😂😂😂 . Pri starsom som podala muzovi tehu test namiesto teplomera a zmohol sa len na otazku , ci 2 ciarky znamenaju , ze budu deti 2 😂😂😂 . Bol v soku . A pri druhom tehu bol so synom na dovolenke , poslala mu fotku testu , hned zavolal a vedela som , ze sa tesi 😍😍 .Ak budeme ti stastni a vyhrame , vezmeme cenu , ktora sa zvysi . Potesi nas lanovka , ale aj zabavny park .