Výsledky súťaže o výlety

lucka_tvjoj
Moderátor
10. sep 2018

Ahojte mamičky,
ďakujem, že ste mi napísali vaše najväčšie prekvapenia pri tehotenstve, je celkom zážitok si čítať, čo všetko vie život priniesť.

Zo všetkých komentárov sme vyžrebovali:

Obojsmerný lístok na lanovku na Chopok pre 2 osoby vyhrávajú @demografka,
@nikiki29, @tatharina, @purinkaa, @zvedavec333

Vstup do zábavného parku Legendia v Poľsku pre 2 osoby vyhrávajú @basska_b, @evulienkaslx, @kukucka100, @mamasom, @macik45

Srdečne blahoželám a verím, že si výhru užijete!

tatharina
6. jan 2019

@zvedavec333 asi uz nie. Gopass zmenili stranku a uz mi to neukazuje. Ked som znovu zadala kod, tak mi vypisalo, ze uz je zadany.. A potom, ze sa to neda. Skusala som si aj kupit vylet lanovkou a normalnr uz mi nahodilo cenu. Takze asi len do konca roka platili

demografka
6. jan 2019

@zvedavec333 ja som svoj este nevyuzila, az teraz koncim pn, ale pisali, ze bez obmedzenia, uvidime

demografka
6. jan 2019

@tatharina nemoze byt, na mail mi pisali, ze platia, ja som ich upozornovala na to, ze mam zlomenu nohu a pisali, ze nebude problem... pisem im zajtra mail znova, dik

tatharina
6. jan 2019

@demografka no mozno ano, ak eete neboli zadane. Ale ja som to vtedy len chcela vyskusat a som ich zadala. Tak bud to. Ale zmenili uplne system stranky a ja sa tam neviem orientovat. Ale uprimne, neverim tomu.. Myslim, ze im to je tak jedno...

demografka
6. jan 2019

@tatharina skusim im napisat a dam ti vediet... presne preto som ich tam nepisala, mozno pojdu ak neboli este vypisane

nikiki29
7. jan 2019

@demografka ja som ich tiež nevyužila ani nezadala... vôbec neviem či fungujú... predpokladám že nie :D ale ak nájdem niekoho komu ich darovať v rodine tak skúsim aspoň (my už nevyužijeme, budem pomaly aj rodiť 😂)