IDEME NA TO! Týždeň s Kúzelným čítaním štartuje práve teraz!

nelakuzelnecitanie
Moderátor
2. júl 2018

Krásne ránko všetkým! Aj keď je pondelkové, nezúfajme. Čaká nás týždeň plný hrania sa a zábavy. Preskúmame Kúzelné čítanie a samozrejme budeme súťažiť 🙂

Maminy, poznáte nás? Majú vaše deti niektorú z knižiek alebo hier doma? S ktorou sa najradšej hrajú? Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti.

Tri z Vás rovno odmeníme knižkou/hrou Kúzelné čítanie podľa vlastného výberu 🙂

Prvú výzvu v tejto chvíli ukončujem. Odmieňame tieto maminy:

@lenkuliak

@henuskah

@miradaa

Napíšte mi do súkromnej správy o ktorý titul máte záujem. Doriešime prepravu priamo k vám 🙂

Ďakujem všetkým, ktoré ste sa zapojili. So súťažami budeme pokračovať aj naďalej. Sledujte nás 🙂

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
3. júl 2018

@vebinka25 Mám dobrú správu 🙂 Knižka Moje prvé písmenká v najbližších dňoch už aj na našom eshope: https://eshop.albi.sk/kuzelne-citanie/. Budem informovať 🙂

aivankaa
3. júl 2018

@nelakuzelnecitanie ďakujem, popozeráme si knižôčky

7veve7
3. júl 2018

Momentálne doma nemáme žiadnu , ale plánujeme kúpiť synovi k narodeninám a musíme samozrejme dve nakoľko druhý syn by bol smutný. Tak zvažujem či aj dve perá alebo to zvládneme s jedným 🙂 Výhra by potešila aspoň by sa nám rozšírila zbierka 🙂 😍🎂

zorilka
3. júl 2018

@nelakuzelnecitanie Prosim - skuste vybavit aj cisielka 😍😍😍

nikuska9284
3. júl 2018

Z kúzelného čítania máme zatiaľ len jednu knihu "Svet zvierat". Synček ju dostal k svojím 3 rokom od starkej teraz v máji a má neskutočný úspech a to nielen u neho, ale aj u nás rodičov 🙂)). Je skvele prepracovaná a tie informácie....veľa vecí som o zvieratách ani netušila. S kamošom "Pierošom" ako ho malý nazval sa baví celá rodina 🙂)). Určite chceme pokračovať v dopĺňaní sady, pretože to nie sú "vyhodené" peniaze a už teraz malý okolie poučuje 🙂).

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
3. júl 2018

@zorilka Nooo, nie je to tak úplne na mne 😀 Každoročne sa vyhodnocujú predaje českých knižiek, z ktorých potom čerpáme námety na slovenské. Vyberáme úplné TOPky. Ale čísla sa tiež tešia úspechom, tak snáď sa dostanú do výberu 🙂

zorilka
3. júl 2018

@nelakuzelnecitanie To je skdoa, lebo ked pozwram ponuku na kouzelnecteni.cz tak tam je toho riadne vela. Dufsm, ze sa to bude postupne aj u nas rozsirovat 😉. Napriklad take Spievanky 2 a Basnicky pre mensich by boli super. Spievanky su u nas velmi oblubene v 2 cisle by mohli byt napriklad: Medvedku daj labku, Kolo kolo mlynske, Oli oli Janko, Zlata brana, Kohutik jarabik a pod. 😍

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
3. júl 2018

@zorilka Super, ďakujem za návrh do Spievaniek 👍 Určite chceme Kúzelné čítanie rozširovať naďalej aj na Slovensku. Tento rok je naplánovaných 6 noviniek, postupne odteraz (Moje prvé písmenká čoskoro na sklade) až do jesene (Doprava, Dinosaury, Zvieratká na farme, Hravá prírodoveda, Nemecký obrázkový slovník) - tak bude z čoho vyberať 😉

bianca
3. júl 2018

mam neskutocnu radost ze ste zavitali na konicka. Kuzelna ceruzka je nasou takmer kazdodennou sucastou. Najprv to bola zabava a teraz seriozne studium . Hlavne atlas sveta , Slovensko a hrava Anglictina. Najblizsie je na programe ludske telo .
Inak takmer vsade s nami putuje aj svet v kocke .
A este. Stale vsade chvalim fantasticky pristup firmy. Uz neaky ten rok dozadu som narychlo nemohla zohnat albi knihu ktora pribudla Jeziskovi na zoznam , oslovila som priamo Albi a vysli mi neskutocne v ustrety. Par dni do Vianoc mi kurier doniesol balik na sukromnu adresu . Este raz obrovske dakujeme

maminecka2
3. júl 2018

My sme tiez vdacni zakaznici 😀. Mame tri deti, zatial 5 knih a len jedno pero 😱. Neviem ci sa viac hraju alebo hadaju kto je na rade 🙈. A vacsinou vyhra dvojrocna 😉.

baby213
3. júl 2018

My mame sadu hrave ucenie.Syn bude mat 7rokov tak by nas potesili aj hrave pismenka, cislice alebo anglictina.Druhy syn ma sice 1,5roka ale bitka o pero je stale 😂 teraz som akurat pozerala hra do auta, to by nas zabavilo po ceste na dovolenku.Vcera sme skusali v draciku aj knihu dinosauri.Inak si myslim ze vsetky knizky hry su velmi pekne prepracovane a je to super napad 🤗

virivka
3. júl 2018

Mame doma anglictinu, aj anglicky slovnik, Ma u nas vsak uspech aj brozurka, v ktorej su ukazky z inych knih, deti si najradsej davaju z nej kvizy.

lampetra
5. júl 2018

My sme začali so zvieratkami a angličtinou, neskôr sme dokúpili ľudské telo a najnovšie dostali deti k narodeninám hru Cesta okolo sveta. To je u nás momentálne top - perfektná hra! I keď skôr pre starších. So staršou dcérkou (10 r.) ju hráme vždy, keď mám trochu voľného času a dozvedáme sa kopec zaujímavostí, človek má normálne chuť niekam vycestovať... mladší syn (6r.) má zase najradšej Svet zvierat a Ľudské telo - čo je teraz pre neho nesmierne zaujímavé, tiež začal pozerávať rozprávku Bol raz jeden život a začína si spájať kopec informácií o ľudskom tele. Je to super!
My by sme boli radi, keby sa dalo kúpiť samostatne pero. Kým si syn prezerá knihu o ľudskom tele, s dcérou by sme mohli hať cestu okolo sveta. Asi budem musieť dokúpiť nejakú novú sériu aj s perom... 🙂

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
5. júl 2018

@lampetra Pripravujeme už aj samostatné pero. V predaji bude na jeseň 😉

lampetra
5. júl 2018

super! Tešíme sa.

chastity
5. júl 2018

U nas sme zacali s Hravym ucenim a Spievankami, neskor sme doplnili Anglictinu a Svet zvierat. Zatial najvacsi uspech u deti maju Spievanky, u nas dospelych jednoznacne Svet zvierat 🙂