Podporte rozvoj vašich detí s hrami KVÍDO

nela_kvido
Moderátor
21. aug 2019

Aby sme to celé zhrnuli, Kvído hry rozvíjajú všestranne:

- koncentráciu a pamäť;
- sociálne správanie a emočnú inteligenciu;
- grafomotoriku a jemnú motoriku;
- kreatívne myslenie;
- komunikáciu a bohatú slovnú zásobu;
- matematicko-logické uvažovanie;
- jazykové vnímanie;
- učenie angličtiny.

Skrátka – HRY PRE BYSTRÉ HLAVIČKY a ZVEDAVÉ DETIČKY!

https://www.youtube.com/watch?v=Tal7cJoiOu0
boculienka
21. aug 2019

Urcite budem zhanat Kvidove hry. Mne osobne sa tento system ucenie hrou velmi pozdava. Dnes sme si akurat skladali puzzle 😊

nela_kvido
autorModerátor
21. aug 2019

@boculienka Tak to sa veľmi teším, že Kvídove hry oslovili 🙂 Ešte si tu postupne budeme predstavovať jednotlivé hry, tak možno podľa toho aj vyberieš tú pravú, šitú na mieru 🙂

86488648
21. aug 2019

Osobne sa tesim na tie co podporuju socialne spravanie a emocnu inteligenciu a tie zo zameranim na grafomotoriku...😀

lujzamisko
21. aug 2019

Ja som rada že tieto hry a učenie sa tu prezentujú . Do vtedy som o nich moc nepočula. Pero a knižky alby máme ale tieto som nejak nepostrehla

mala_katie
21. aug 2019

Máme hádanky na cesty zvieratá akurát so sebou.. malý ich točí dookola už tretí deň...

kikuska555
21. aug 2019

Vcera som hovorila muzovi ze som strasne rada ze tento tyzden je na mk prezentovane kvido. Zacudovane na mna pozeral. A pytal preco to tak prezivam. Tak som mu s nadsenim povedala o vsetkych moznostiach ako s detmi pracovat hrou (ano hra sa s detmi aj on ale predsa som mama a vsetko prezivam s detmi 1000x viac ako on 🙂 aj koli kvidu sa mala naucila o ludskom tele, zvieratkach a naozaj to netrvalo dlho. Kresby, farebnost, prevedenie. Ja som z kvida naozaj uplne unesena 😍

heeedka
21. aug 2019

My práve vahame a hútame, čo strednej dcérke na narodky. Bude mať v septembri 6, tak asi siahneme po Kvidových hrách pre pred školákov. 👍

1kriosa1
21. aug 2019

Teším sa,že Kvído je nam tu takto pekne prezentované. Začínam mať v tom oveľa lepší prehlad ako z obchodu. Ked som minulé Vianoce 8 ročnému synovcovi vyberala hru v obchode, tak som v tom mala pekný chaos. Tento rok si už vďaka Dňom s Kvídom na Koníku budem vedieť poradiť (tipujem,že vdaka tejto peknej prezentácií už budem mať aj vopred vybraté 😃 ) a hneď kúpim aj dcérke,kedže už má vek na Kvído Baby 😊

boculienka
21. aug 2019

@nela_kvido zatial mam v merku Kvido vejar ludske telo ale uz si pridavam aj ine na zoznam 😊

nela_kvido
autorModerátor
21. aug 2019

No radosť čítať tieto komentáre 🙂 Aj keď je koncept rôznorodý, snažila som sa témy pripraviť tak, aby sme si ho sprehľadnili a vedeli sa v ňom ľahšie zorientovať. Tak asi to funguje 😀

monika11m
21. aug 2019

Dnes zhotovené, mame radi spresne tento typ učenia formou hry!

madeleine
21. aug 2019

@nela_kvido Uz jednu mame a sme s nou velmi spokojni, urcite po nich siahneme znovu.

klauduska33
21. aug 2019

Aj nás tieto hry oslovili, práve sme vo veku keď sa učíme pomocou hier. Určite sa po nich v obchode popozerame.

cvirenka
21. aug 2019

Máme už doma niekoľko hier Kvido. Deti ich majú v obľube, staršia sa s nimi zabaví na peknú chvíľku.
Onedlho bude mať náš malý drobec meniny a myslím, že Kvido bude pekný darček, ktorému sa veľmi poteší... Ešte vybrať tú správnu hru a bude 👌
😉

jajova
21. aug 2019

Určite sa pôjdem pozrieť na hry KVÍDO nakoľko ma zaujali.Mám rada hry ktoré pomáhajú pri rozvoji mojich detí 🙂

si14
21. aug 2019

Mam malú dcerku s ktorou sa budem onedlho hrat hry na nej rozvoj.. Nevedela som doteraz ze nieco taketo existuje, určite si nieco zaobstarame ☺️ velmi sa mi to paci

fada
21. aug 2019

mame doma preteky farieb a su super. kupila som ich kvoli grafomotorike, nakolko u nas kreslenie, malovanie, vyfarbovanie nie je v oblube, ale pri tejto hre vyfarbuje jedna radost a vobec neprekaza, ze je potrebne drzat fixky a vyfarbovat, prave naopak :D) a popri tom si cvicime aj pamat. za mna palec hore pre tuto hru 🙂