Veľká súťaž o balíčky hier KVÍDO!

nela_kvido
Moderátor
23. aug 2019

Piatkový večer nemôžme zavŕšiť inak, ako poriadnou súťažou! A že teda odmeny sú parádne. 😎 Hráme o 3 balíčky hier Kvído, každý v tomto zložení:
1x Kvído Vejár plný kvízov
1x Pexeso pre bystré hlavičky
1x Hádanky na cesty
1x Moje prvé kvízy
1x Ulov 10!

Pravidlá na zapojenie sa do súťaže sú jednoduché. Stačí pripojiť fotku obrázka, ako si vaše dietko predstavuje chobotničku Kvído. Fantázii sa medze nekladú 🙂

Fotky môžte pripájať do 24.8. do 18tej. Potom vylosujem 3 z vás 🙂

Tak šup, šup, otvárame peračníky 🙂

Ďakujem vám všetkým za zapojenie sa do tejto neľahkej výzvy. Som rada, že sa vyberá losovaním, inak by sa ťažko volili víťazi....Takže online generátor rozhodol takto: @jaska_c, @livizi, @mischel218. Gratulujem a ostatným ešte raz ďakujem a posielam aspoň srdiečka ❤❤❤❤❤

zdencak
24. aug 2019

Ahojte
tu je chobotnicka mojej dcerky ktora rada kresli tak nakreslila Kvida ako cita knizku...😊🐙

sekacik201199
24. aug 2019

Dcérke (9) som ráno povedala o súťaži a hneď utekala do izby a vyšla až o dve hodiny s týmto krásnym výtvorom chobotničky KVÍDA a teraz už viem že dva roky výtvarky stáli zato a dcérka by rada vyhrala hry pre svoju malú sestričku ktorá ešte nevie kresliť ale radi sa spolu hrajú 😘

marybell
24. aug 2019

@nela_kvido Kvído podľa nás 🙂

valiatko
24. aug 2019

Synova predstava kvida - ako stavbar s prilbou a naradim 🙂

xlolax80
24. aug 2019

Chobotnicka podla mojej dcerky

igiana
24. aug 2019

Moje dve najmladsie dievky ❤️. Casto sa hasteria a hoci su obidve mile, vesele, dobrosrdecne, nesadli si povahovo navzajom. Niekedy som uz zufala lebo pocuvat tie ich natahovacky "ona mi robi zleee" "ona mi zobrala bez opytaniaaa" a dalsich 150 dalsich "problemov". Preto by som bola stastna, keby si vdaka hram Kvido nasli k sebe cestu. Od Albi mame hry pre starsich, napr. Agricola, Dominion...

henuskah
24. aug 2019

Môj starší syn Oliverko rád kreslí a takto nejak si predstavuje chobotnicu Kvído. Samozrejme, že som pomáhala i ja a aj mladší syn nesmel chýbať 😀

livizi
24. aug 2019

Chobotnička Kvído podľa našej dcérky 🙂

zubrienka87
24. aug 2019

@nela_kvido Naša Sofinka si predstavuje chobotničku Kvída takto 😊rada kreslí a spoločenské hry sú u nás momentálne veľmi obľúbené 🌞❤️👍

megan6
24. aug 2019

@nela_kvido
Chobotnička Kvído 🙂

lumajka
24. aug 2019

Pre každého jedna 🙂 o zábavu máme postarané

attenna
24. aug 2019

Kvido ocami 4-rocnej Sofie 🙂

86488648
24. aug 2019

Kreslenie zatial nie je nasa oblubena cinnost,ale za pomoci maminky sa podarilo toto:ciernobiely Kvido😂

86488648
24. aug 2019

@lumajka wau... nadhera

kristina2708
24. aug 2019

U nás sme si spravili trošku čas a kvída vyrobili 🙂💕
Dali se mu aj šnúrku aby sa dal niekam zavesiť tento vytvor 😁

pooppy142
24. aug 2019

Toto je synova chobotnička 😀

ozdana
24. aug 2019

Rodinka chobotníc očami a rukami mojích detí. Pán 🐙 Kvído a pani 🐙 Kvídová 🙂

nela_kvido
autorModerátor
24. aug 2019

@zdencak áno, dnes do 18tej 🙂

zdencak
24. aug 2019

Ahojte, druha dcerka tiez nakreslila ale pozdejsie, tato odkreslila🐙😉

heeedka
24. aug 2019

Naše dievčatá to vidia takto... 🐙👍😊 Hanka 8 a Alžbetka o pár dní 6.

masinka
24. aug 2019

Kvido v podani nasich dvoch umelkyn

bebe30
24. aug 2019

Dnešné krásne popoludnie u babky sme si spríjemnili vašou super výzvou👌...s mojou a božiou pomocou🤣🤣🤣 ( teším sa na domáce úlohy mojej budúcej prvacky😂😂😂) Klarka vytvorila tento výkres,je naň veľmi pyšná,ja tiež a tešíme sa na žrebovanie🙏🙏🙏

jarkamartin
24. aug 2019

Ja som o súťaži povedala dcérke, ktorá leží momentálne v nemocnici, tak hneď nakreslila jej predstavu Kvida a posiela Vám pre inšpiráciu 😊 aspon jej ubehol čas a teší sa že možno vyhrá

jaska_c
24. aug 2019

Moji umelci - inak, ďakujeme za nápad, strávili sme celkom kreatívne popoludnie ;)

hrasokj
24. aug 2019

Kreslená chobotnica podľa dcéry.

zuzikaa29
24. aug 2019

Nas Kvido 🙂

mischel218
24. aug 2019

Keďže 3 ročná prázdninuje mimo domu, urobili sme si Kvída s Matúškom, ktory oslávi v stredu 1.rok takéhoto otlačkového 🖐

curcuma
24. aug 2019

Náš kvído je s húkačkou, som skoro odpadla, keď to moja 5 ročná dcérka nakreslila, je tam aj s kamarátom kaktusom, detská fantázia nemá hraníc 😊

vonava007
24. aug 2019

Toto je prosím pekne Kvído v prevedení našej Kikušky🙂