SÚŤAŽ o LEGO DUPLO Cesta okolo sveta

bara_lego
12. okt 2016

Máte radi zvieratká? Dúfam, že áno, pretože tu pre vás mám päť nádherných stavebníc LEGO DUPLO Cesta okolo sveta! V každej z nich je hneď sedemnásť krásnych zvieratiek, s ktorými zažijete kopec dobrodružstiev 🙂 Ak ich chcete vyhrať, napíšte mi, aké zvieratko je u vás doma najobľúbenejšie a prečo. Bude to divoký tiger, roztomilá panda alebo napríklad hravá veverička? Každému súťažiacemu pošleme srdiečko, päť vybraných odpovedí odmeníme navyše stavebnicou LEGO DUPLO Cesta okolo sveta. 🙂

xxxzzz
12. okt 2016

IVKO: psík - lebo je jednoducho rozkosny a zlaty, no a hlavne pocuva na slovo 🙂

janjan1
12. okt 2016

Mačičku, lebo sme dostali malého kocúrika Rómea 🙂

krpecek24
12. okt 2016

My zboznujeme leoparda a kedze nas este nevie povedat leopard tak sme ho pomenovali leopad 🙂 milujeme vsetky zvieratka ale toto sa nam najviac paci 🙂

kikusa76
12. okt 2016

Sloník a čierny psík

s1m.one
12. okt 2016

Odpoved dorotky: vsetky zvierata. Je velka milovnicka vsetkych.z lego zvieratiek vyhrava zajko.v reale je to na 100% macka.ako dorka hovori fialova macka 😉

mamca31
12. okt 2016

U nas su najoblubenejsie kone, kozy, sliepky, zajace, samozrejme psik. 🐇🐶🐓 Jeden znamy chova tieto zvieratka, v lete sme sa tam museli ist skoro kazdy den pozriet 😀. Doma je naj korytnacka. 😊🐢

veronkam88
12. okt 2016

slon lebo má veľký chobot a vie striekať vodu

elsinka29
12. okt 2016

Tak u nás u skoro ročného synčeka je najobľúbenejším zvieratkom hava (psík), bolo to jeho prvé zložité slovko 😄 a u staršieho synčeka sú to vtáciky a top sú husy, ktoré so svojím dedkom zaháňa domov , keď je u dedka a babky na prázdninách alebo keď ide k nim na vikend 😊😉, bez neho to skrátka dedko nemôže robiť 😊😉

mulliken
12. okt 2016

Takze momentalne je u nas najoblubenejsi biely zajko u dcerky a u synceka je to bodkovany psik.

bonnie1
12. okt 2016

Starsia jednoznacne prasiatko. a to uz dva roky. Je uplne jedno ci je to prasiatko Pepa alebo Piglet z Macka PU. A mladsia samozrejme psikov. Pozna vsetky v okoli 🙂

murgasovap
12. okt 2016

Dcera zboznuje psika vsade som snim chodi... mame doma psika tak tiez opakuje co nas vidi, kazdy den ako ona hovori chodia na vylety.

lindana
12. okt 2016

U nas su to momentalne zvieratka z farmy, ale meni sa to. Obcas vedie aj krokodil, obcas zirafa a z cesty okolo sveta by si syn zamiloval urcite velrybu 🙂

sarra01
12. okt 2016

Moje dcerky zacali frcat na Levom kralovi....rozpravka z roku 1994 u nas ide kazdy den🙂 A ked ju prave nepozeraju tak sa na nu hraju. Na Mamku Sarabi, Nalu, Simbu... lietaju po dome ako Zazu, vrcia ako zly Scar alebo skacu ako pavian Rafiki :D

erikab82
12. okt 2016

malá zbožňuje pandy, má 2 s ktorými chodíme všade 🙂 a samozrejme ďalšie s ktorými sa hrá. Taktiež kopec vecí s pandami 🙂

bealondyn
12. okt 2016

Moja 6 rocna dcerka zboznuje lastovicky. 🙂 Lebo su krasne, stavaju si paradne domceky a krasne krmia svoje babatka. 🙂 A krpec Oliverko zboznuje macky, uz ma 3 plysove v posteli. 😀 Len este som sa nedozvedela preco. Zdedil to po mne. 😀

jajkakk
12. okt 2016

U nás je tých zvieratiek trošku viac 😀 máme dvoch psíkov, mačiatko, kozičku, prasiatka, sliepočky... no najobľúbenejší sú momentálne psíček a kozička - dá sa s nimi úžasne zahrať, sú to skvelí parťáci na naháňanie, skákanie a maznanie 🙂

maminamatka
12. okt 2016

Opicka Anicka.a prečo je obľúbená?naša dcéra nám povedala že ľúbi opicku lebo ju dostala od krstnej maminy a volá sa ako ona 😃

berill
12. okt 2016

U nas je to velryba,lebo do jej ust sa schova dalsi panacik z lega a tiger,lebo rada napodobnuje selmy 🙂

meginka88
12. okt 2016

Unas su zvieratka vseobecne velmi oblubene (mame doma rybky,psika a fretku).ale odpoved mojej dcerky na otazku najoblubenejsieho zvieratka je havo 🙂 ona psiky zboznuje,keby mohla tak ich mame plnyyyy byt 🙂

stenka
12. okt 2016

U nás je to havko, keďže máme aj živého a to je najlepšia hračka 😝

csenibaba
12. okt 2016

U nas psik lebo mame doma polokrvneho beagla Lustiho..

hlupyzajko
12. okt 2016

Moja dcera ma rada macka(uska),krtka ale aj ziveho kocurika,ktoreho mavu babky,a ked sa nam stratil aj za nim plakala,ale nastastie sa Murko vratil a mala je stastna
A v posteli ma asi 10plysakov,z toho troch levikov a aj keby sa tam ona nezmestila,hlavne,ze su tak leviky😃

janynkaaa
12. okt 2016

Moja dcérka zboznuje tigry a levy a samozrejme koniky 🙂

janfo
12. okt 2016

Pre nas su zvieratka velki kamarati. Hlavne psiček, sliepočky, zajačiky a mačičky. Psika mame doma a ostatne zvieratka u starych rodičov. Prejde aj pol hodina dokedy starky s malou Adelkou pobeha po celom dvore. Vždy sa nasmejeme ako stale chodi po vajička. Nedbala ny aj každu pol hodinu. 😝

sunibrutal
12. okt 2016

unás vsetko 😀 a vzdy majú nejaké obdobie, ze ktory je naj, teraz momentálne pre starsieho je to tiger - odkedy videl rozprávku Ice age, tak sa vzdy hrá na tigra 😀 a u mladiseho kon - on este moc nerozpráva, no kona vie napodobnovat velmi pekne a velmi sa tomu tesi 😀 a obe milujú kocura u babky 🙂 pridám aj foto

evasarlota
12. okt 2016

Zvieratka su u nas kapitola sama o sebe, ci uz plysovy macovia, alebo plastove figurky zvierat z celeho sveta, puzzle farmy so zvieratkami, vsetko je to chvilku top 😄😅😆 Presli sme si obdobim psickov, kedy sme ich hladali v knizkach, na ulici, aj doma. Potom nas oslnilo prasiatko. Ale male ruzove kroch kroch sa dlho neohrialo na vyslni a zamilovali sme si aj rybky. Napriklad velrybu z Duplo Arktida. Ta uz toho teda zjedla Davame jej aj cukriky, panacikov, krmivo pre zlate rybky, lego kocky a podvozky a aby nebola smutna tak aj psov a macky z Dupla. A teraz mame obdobie konikovske. Dlho som chcela aby mal syn mojkačika s ktorym bude spinkat a predstavovala som si ho ako mileho plysoveho macka. Realita je momentalne velky gumeny kon, studeny a nespratny 😅😂😇😃 tahame ho so sebou vsade, aj do postele...

kopytko03
12. okt 2016

U nás je najobľúbenejšia pandička, lebo "vyzerá ako Tao tao" (pandička z rozprávky) 🙂

mamka_katka
12. okt 2016

Náš dva a pol ročný synček má najradšej ovečky. Má ich niekoľko plyšových. Ale má ich rád hlavne preto, lebo ich chodíme kŕmiť. A trojmesačná dcérka má svojho plyšového tigra s farebnými krúžkami a hrkálkou, do ktorej už druhý týždeň udiera ručičkou. 🙂

katrinkab
12. okt 2016

Najradšej majú moje deti psíka. Máme doma sučku vlčiaka a tá ich zbožňuje. Dcéra spáva aj s dekou havka. Aj s Lega Duplo, máme zatiaľ jediné zvieratko a to psíka.

palculienka32
12. okt 2016

U nas je najoblúbenejšia mačička. Vlani, keď mala naša dcerka dva roky, dostala pod stromček male ružové mačiatko postavičku Littlest Pet shop. To sme este netušili, co nas vdaka tomuto milému darčeku caka. Odvtedy ju stale nanasala a spávala s ňou. Lenže tým ze bola Ta mačička taká mala, a dcérka ju pravidelne niekam zapatrosila, museli sme ju často a zúfalo hľadať keď si na ňu spomenula, alebo keď išla spať do postieľky. Ak sa nenašla tak nešťastne plakala. Ak som na ňu počas dňa náhodou natrafila, dávala som ju na bezpečne miesto, aby keď si na ňu spomenie, bola hneď poruke 🙂. Viackrát som musela vyhlásiť súťaž s odmenou pre staršie deti "kto nájde macicku", lebo uz sa im ju nechcelo hľadať 😀 . Zároveň sa dcerka hra ze ona je mačiatko a musim ju skrabkat a hladkať a ona tenucko mnauka. Pred spaním si uz nepýta macicku, ale rozprávku, ktorú si zakaždým vymyslím. A keď sa jej spýtam ze o čom mám rozprávať, vždy je to o macicke 🙂