Aké zvieratko majú vaše deti najradšej?

bara_lego
Moderátor
28. okt 2017

Azda všetky deti majú rady zvieratká. 🙂 Aké je to najobľúbenejšie u vás doma? Majú rady psíkov a mačičky alebo radšej exotického slona a žirafu? A vedia svoje najobľúbenejšie zviera nakresliť? Ukážte nám ich výtvory! 🙂

lenusicek
28. okt 2017

Kresliť nevie ešte tak pridávam fotku S oveckou 🙂

krokodilkajmanka
28. okt 2017

U nás je najobľúbenejší macko 🙂 na legu duplo sa mi veľmi páči, že na zvieratká sa dajú posadiť postavičky, to dcérka rada robí 😉

dadka_bb
29. okt 2017

najoblubenejsi je urcite nas psicek a potom taka potulna 3noha macicka ktoru chodime krmit k zahradkam🐕🐈

janica009
29. okt 2017

Nášho (3) odmalička fascinovali sliepky🐔🐓🐣 , čo chová dedo na dvore, alebo "kurky" ako im familiárne hovoria ;) rád ich kŕmi, zbiera vajíčka, akurát je nešťastný vtedy, keď sa mu nedajú chytiť a utekajú pred ním 😝

ddanike
29. okt 2017

Naša ročná bambuľka miluje mačky od narodenia. MAU bol snáď prvý zvuk, čo sa naučila 🙂 No a u našej škôlkarky teraz fičí Kniha džunglí, to na obrázku je puma (ak by to náhodou nebolo jasné na prvý pohľad 🙂 )

karolin2
29. okt 2017

Moje dcérky strašne majú radi zajačiky, kuriatka a kačičky, keď ich zoberú u babky do svojich rúčok, tak radi ich vystiskajú a pritulujú k sebe.

erikavesela
29. okt 2017

Macky

tomaskova
29. okt 2017

My mame velmi radi havkov a maciatka. Dlho bol u nas v oblube aj macko, opice aj jezkovia. Zacali sme aj kreslit nase oblubene zvieratka ale nedokreslili sme lebo po chvili mi moja trojrocna slecna zahlasila ze nema naladu lebo prsi vonku 😂
posielam zacaty vytvor..ked doprsi mozno bude aj nalada dokreslit ho 😀

ajko2011
29. okt 2017

Predsa náš zajačik. ❤ Ale aj babkine psíky zbožňuje a rád ich chodí venčiť. 🙂 (čivavu a no)
Syn má za chvíľu 6r.

sperka
29. okt 2017

My máme doma zvieratkáreň. Žijeme na dedine a chováme: kravičky, prasiatko, kozičky, ovečky. Dom nám stráži psík, dnu má starká pre radosť papagáje. Libuška by chcela koníka (čo tatík jej asi aj splní) a Timuško by chcel kocúrika.

sisas222
29. okt 2017

Synceka fascinujú všetky gazdovske zvieratká (kravičky, prasiatka, kozicky, ovecky, sliepky...)... taký malý farmár😁! Často im robí z kociek či lega ohradky a veľmi rád ich vozí vo vlecke v malom traktore 😉. Samozrejme, aj také ako spinkanie so zvieratkami u nás prebieha...x-krát sa v noci zobudím, že čosi ma tlačí a nasledne vyhadzujem zvieratká z postele (nie vzdy sa mi ich totiž podarí všetky nájsť, keď si idem ľahnúť). 😀 Pekný dník všetkým 😉

katkalabka
29. okt 2017

My bývame v byte, takže na zvieratká sa chodíme pozerať do ZOO alebo k dedovi, kde najradšej kŕmi sliepočky alebo "hladká" včielky trúdov 🐝 ,čo ho naučil dedo včelár. Psíkov sa bojí, lebo štekajú. Ale pri encyklopédií o zvieratkách vydrží aj hodinu 😀 , veď pozná skoro všetky zvieratká a to nemá ani tri roky. Minule ma prekvapil, lebo pribehol a povedal: "mamka nakreslil som ti veľrybu" Z legových je teraz top ovečka s ktorou aj spí - treba ju ochrániť pred vĺčkom-, lebo ju dostal pred dvoma týždňami na meniny. Dcérka má rada všetky lego zvieratká, hlavne že sa dajú postaviť na podložku.

majik66
29. okt 2017

My mame tak trosku netradicneho domaceho milacika 🙂 Vola sa Misko Kral 🙂 Ano, pomenoval ho moj syncek 😀

skerinko
29. okt 2017

@bara_lego Našim domácim miláčikom je zajko. Volá sa Lola. A druhým naj zvieratkom pre našu dcérku je koník. Posielam obrázky, ktoré nakreslila dcérka 😉 Ale keď to tak vezmem u nás je každé zvieratko vítané🙂

emma84
29. okt 2017

u nas vsetky 😍

campanita
29. okt 2017

Kedze mame na navsteve bratranca, tak nam trosku pomohol. Jakub 9.5r kreslil a Oliver 4.5r vymaloval svoje oblubene "zvieratko".uhadnete co to je?😀

nathalie111
29. okt 2017

My mame radi vselijake zvieratka,ale medzi najoblubenejsie patri psik,macicka a konik.Starsie sestricky rady kreslia tej najmensej,ucia ju,ake zvuky zvieratka vydavaju..Pripajam vytvor nasej 6-rocnej prvacky,ktora obrazok nakreslila babinke k narodeninam..

arwent
29. okt 2017

U nas najoblubenejsia opica. Taka co sa da strcit do mikrovlnky a potom je tepla. Tu som dostala od manzela, ale mala mi ju sprivatizovala😄

ivanka12311
29. okt 2017

U mojej 2,5r dcery je to pípa(tak ju vola) stara žlta plysova kacicka kroru si velmi oblubila...par krat som po pípu utekala sj na žinku ked sme ju vyprali..uplne vsade snou chodi...a z tych živych su to dvaja bytoví psy :D

ecuk
29. okt 2017

Naj je u nas cica 😍 potom havo, cini, zajko, kravicka, pingu...vsetky 😍

jabucko
29. okt 2017

Od tyzdna k tyzdnu. Zajo, tigrik, opica ..

makovicka8
29. okt 2017

Maniacka na macky plysove pkastove zive na tricku na obrazku dokonca aj lego duplo macku ma

ladka0911
29. okt 2017

U nás vedú sliepky 😊 bez problémov vojde medzi cca 60sliepok a hladká ich.

martinkaha
29. okt 2017

Naše deti milujú všetky domáce (mačky, psy, husi, kone, kozy...) aj divé zvieratká (kačky, hady, srnky, zvieratká v Zoo, tam sme aj 2x za mesiac...) pozerajú o nich rozprávky, ale i dokumenty, kreslia ich, objavujú i fotia. Okrem hmyzu, všetko. 😁

vedama
29. okt 2017

Syn má rad všetky zvieratká hlavne gazdovské- ktoré vie pekne aj napodobniť (2r)Ale jeho top je plyšova stará mačka, ktorú má ešte po dcere-Murko ju voláme a musí ju mať si sebou všade. A dcéra miluje kone od malička jeho jej srdcovka.

adel47
29. okt 2017

Naša Eliška má 14mesiacov a je rodená psickarka😁my psíka nemáme,ale ona už má zmapované u nás na dedine v ktorom dvore je hako ako to ona vraví😂je to náš denný rituál obehnúť všetkých psov😉a fakt sa už s nimi kamoši.. keď ju vidia že už ide všetci vrtia chvostikmi😉 Takže u nás je top zvieratko hakooooo😁

gabona
30. okt 2017

Moje deti maju najradsej psika, ktoreho mame doma. Ale celkovo miluju zvieratka, najma mladatka. Velmi by chceli domov macku a skrecka, ja im vsak nechcem dovolit.