Dni s LEGO DUPLO sú opäť tu! 🙂

bara_lego
Moderátor
23. okt 2017

Dobré ráno! 🙂 Dúfam, že vám deti dopriali dnes dostatok spánku a ste pripravené na už štvrtý ročník dní s LEGO DUPLO na Modrom koníkovi. Pripravili sme si pre vás opäť veľa zaujímavých informácií a tipov, možnosť prebrať v rámci piatkového chatu vaše dotazy s odborníčkou na rozvoj detí Paulou Fassati a súťaže o niekoľko krásnych stavebníc. Veľmi sa teším aj na to, ako sa spoločne podelíme o nápady i fotky výtvorov vašich detí. Pretože so stavebnicou LEGO DUPLO sa toho dá podniknúť oveľa viac, než len postaviť „vežu až do vesmíru“. I keď tá sa niekedy vášmu malému superhrdinovi môže tiež hodiť....

horalka21
23. okt 2017

Lego duplo je hračka pre malých aj veľkých, už zaujíma aj nášho 5 a pol mesačného syna, ktorý berie kocky staršiemu. A starší syn aj keď už má lego pre väčšie detičky aj tak sa najradšej hráva s duplom, lebo s ním vždy rýchlejšie niečo postaví a dobre sa pritom zabaví. Naše najobľúbenejšie sú policajné autá a stavba policajnej stanice alebo väzenia pre zlodejov 😀

bara_lego
autorModerátor
23. okt 2017

@nada789, @majocka24, @papalinka7, @erikaemkina, @tinka_21, @marianna2005,
@kupcovci, @misicka101, @matricia , @beznoha_stonozka , @ask , @bestma , @foolie ,
@sojka_zojka , @martinusik91 , @andi32 , @irenaliza , @majik66 , @kondaska1 , @danii2 , @katkasofka , @bonitka7 , @adel47 , @jany205 , @jabuducanevesta , @palko_vladka , @nelly761 , @evasarlota , @palko_vladka - mám radost, že máte naše stavebnice rádi a na Dny s LEGO DUPLO jste se těšili. Vaše zpětné reakce jsou pro nás velikou inspirací!

bara_lego
autorModerátor
23. okt 2017

@myryjam díky za roztomilou fotku. Jsme rádi, že se u vás s LEGO DUPLEM takhle parádně zabavíte! ❤

bara_lego
autorModerátor
23. okt 2017

@kissovak83, doufám, že vám naše tipy pomůžou vybrat tu nej stavebnici právě pro vás! 🎁

bara_lego
autorModerátor
23. okt 2017

@pittka díky za fotky! 🏡❤

bara_lego
autorModerátor
23. okt 2017

@kajkach - 😍 !!!

bara_lego
autorModerátor
23. okt 2017

@dadka_bb třeba si ke stavění dcerka časem ještě najde cestu. (A když ne, můžete si její stavebnice přivlastnit. 🙂 )

majocka24
23. okt 2017

@bara_lego aj ked koncom tyzdna idem do nemocnice dovtedy si to s detmi vychutnáme 😍

bara_lego
autorModerátor
23. okt 2017

@pencil taky se divím, že nás na ni ještě nikdo nenavrhl. 😂

bara_lego
autorModerátor
23. okt 2017

@horalka21 díky za krásnou fotku! 😍

moncicici
23. okt 2017

Tesime sa☺

horalka21
23. okt 2017

@bara_lego
Vždy keď ideme do nákupného centra, tak samozrejme nesmieme obísť hračkárstvo, a teda syn už ide na mňa takticky. Ja hovorím áno miláčik môžme sa ísť pozrieť do hračkárstva ale nič nekupujeme, áno jasne ideme sa len pozrieť povie syn a hneď stojíme pri legu, ale takéto ešte nemám. Samozrejme, že najradšej by som mu kúpila všetko na čo si ukáže ale teba statočne sa držím, že dostane to na nejaký sviatok. Naposledy mi hovorí veď ja nechcem žiadnu hračku, mami ale toto lego dievčenské som vybral pre teba. Ja mu na to ale ja sa s tým nemám kedy hrať, on pohotovo: to nevadí ale ja sa budem 😀

zoizoi
23. okt 2017

Lego DUPLO je top 🔝 tešíme sa 👏😊

kajkach
23. okt 2017

@bara_lego drobček 6mesiacov

kajkach
23. okt 2017

@bara_lego slečna 34mesiacov som sa s legom pohrala na fotkach aj ja ❤️ Je to super rekvizita

cevrik5
23. okt 2017

Tak toto je nasa zavislost 🙆😍 tesim sa 👏👏👍

sperka
24. okt 2017

Super, tešíme sa ;)

martinkaha
24. okt 2017

Tešíme sa, že ste sem opäť zavítali! 🙂 Duplo majú naše deti v škôlke, trošku aj doma a hrať sa môžu stále, hlavne, pri nepriaznivom počasí - sezóna už začala. 🙂

jajuska2021
24. okt 2017

tesime sa , my mame duplo v obyvacke na koberci rozlozene a nikto im ho nemoze odlozit :D

stewusik
24. okt 2017

U nas je lego na kazdodennom poriadku...kazdy den sa snim hra a vymysla nove stavby.ucime sa podla nich farby 🙂

makovicka8
24. okt 2017

Velmi sa tesim je to top a myslim ze povina vybava kazdej izbicky ci uz pre dievca alebo pre chlapca

sisas222
24. okt 2017

Tešiiiiiime sa 👏😍💗😘

jahodka84
24. okt 2017

Lego je u nás dennodenne, a veľmi sa tešíme. 👏

yanika1
25. okt 2017

Duplo je skvele... my na nom frcime od malinka. Ked sa ich pytam ze preco je to take super, tak mi povedia ze vedia rychlo a jednoducho postavit velke veci, a to sa im rata😍👬

kondaska1
25. okt 2017

@kajkach krasne fotky. Odkial mate tie overalceky?

kajkach
26. okt 2017

@kondaska1 dostali sme ich ale budem ich predávať malému sú už malé... 😉 ak chcete dám ich tu na bazar

kondaska1
26. okt 2017
andi32
28. okt 2017

Musim sa dnes pochvalit 🙂 nasmu mensiemu 14mesacnemu certikovi sa dnes prvykrat podarilo ,,poskladat,, lego 🙂 🙂...rano prisiel manzel do kuchyne a pyta sa: Odkedy vie Beni skladat lego? Ja ze nevie 😀... snazi sa, par krat sa mu to podari, parkrat nie, ale vtedy nas maly nervak lego rozhadzuje od hnevu 😀