Majú vaše deti rady stavebnice LEGO DUPLO?

bara_lego
Moderátor
23. okt 2017

A pamätáte sa, v akom veku ste im kúpili ich prvú sadu? Ktorá to bola? A majú ju ešte? Veľmi ma zaujíma, po čom ste na začiatku siahli. A napríklad práve váš výber inšpiruje nejakú mamičku, ktorá nad prvým nákupom kociek LEGO DUPLO práve uvažuje!

ludka140281
23. okt 2017

mi sme žial nekupili žiadnu mali sme kedejake ine,vždy ma ale lákali,možno sa inšpirujem pri tretej dcerke😉...hlavným dovodom pre nas bola cena

lubina
23. okt 2017

Prve "kocky"pre nase baby boli Mega blocks a potom sme hned presli na normalne Lego, duplo sme preskocili. Najskor mali tie velke, aby nezjedli malicke kocky a potom sa mi uz zdalo zbytocne kupovat Duplo, isli sme na klasicke Lego a s tym sa mladsia hra dodnes, najradsej ma Friends a najnovsie tu Draciu seriu (myslim, ze je to z Elves)

katikaba
23. okt 2017

My sme kupili duplo safari alebo zoo,a vlacik,dcerka sa s tym velmi nehrala,no synceka to velmi bavi,teraz je chory a lego ho zabava,aby nemyslel na chorobu

marianna2005
23. okt 2017

Pri starsej dcerke som to nemala ta rovno presla na klasicke lego ale mladsia ma uz vela Dupla doma, vacsinou take zvieratka 🙂 a urcite im este dokupime vela, pretoze sa dokazu neskutocne zabavit s Legom 🙂

tinka_21
23. okt 2017

My sme prvú sadu dostali 🙂
Tento malý box so psíkom a mačičkou. K nemu neskôr pribudli dve truhlice s kockami a napokon Môj prvý domček. Tieto Vianoce sa chystáme dokúpiť podložku, aby mal akýkoľvek domček či stavba pevnejšie základy 🙂

robinka84
23. okt 2017

nemaju radi, oni ju priam miluju a ja s nimi 😀 cez den sa hraju deti a vecer kez zaspia tak mama 😂

vintagekatka
23. okt 2017

Pozdravujem vsetkych fanusikov Lego Duplo🙂 dakujem za tuto skvelu temu, pred par dnami sme si vdaka 3.narodeninam synceka rozsirili svoju zbierku o domcek a buldozer s kamionom🙂 A kedze prsi a maly je chory, a nemohol ist do skolky, prave sa s tym hrame 🙂a k otazke konecne ;) Nase prve Lego duplo prislo presne pred rokom, na Adamkove 2.narodeniny, a potesil sa Prvemu kamionu.Pekny den vsetkym.Katarina

majusqa77
23. okt 2017

zdedili sme po synovcoch (co som im nakupila sa nam teraz vratilo 🙂)))) vlacik je top, s tym sa dokazeme prehrat niekolko hodin

strukova
23. okt 2017

My sme kupili k 8.mesiciakom Moje prve lietadlo a tesi savelkej oblube

lusilla
23. okt 2017

Mam tri deticky, najviac oblubeny je vlacik aj u chlapcov aj u dcerky, prve duplo bol taky vlacik s dvojitymi kockami s cislami a obrazkami v danom pocte. Samozrejme ze pribudali dalsie, dcerka ma jedno dievcenske a najmensi zasa bagre a zeriav. Ale vlacik s kolajnicami je top. Na moje odporucenie kupili velke vlacikove sady aj do troch tried v skolke a aj nasi znami. A jeden postreh lego nie len duplo je neznicitelna hracka, nadcasova, unisex a material co zvladne vsetko, kym ostatne stavebnice utrzia prevadzkou neake tie poskodenia s duplom sa hraju roky vsetky moje deti a nesetria ho a nema ziadnu vadu.

majocka24
23. okt 2017

ano milujeme lego duplo a prvá stavebnica bol vlacik deluxe u staršieho a mladší syn dostal ako prve lego baby zoo

kupcovci
23. okt 2017

My sme mali prvu stavebnicu vláčik🚂🚂🚂

nimana
23. okt 2017

Mám dvojročnú dcérku a akurát včera sme si kúpili dve krabice Lego DUPLO, aby sme sa v nepriaznivom počasí mohli doma hrať. Som veľmi spokojná. Páči sa mi, že súčasťou balenia sú aj obrázkové inšpirácie, podľa ktorých môžeme vytvoriť kačku, bociana, helikoptéru... Je to úžasná hračka, ktorá zabaví na dlhé hodiny, podporuje jemnú motoriku, učí deti trpezlivosti a dáva priestor detskej fantázii. Úžasné je aj to, že sa stavebnice dajú stále dokupovať a tak rozširovať svoju zbierku. Veľká vďaka ľuďom, čo stoja za tým😉 a určite každému odporúčam 👍

stanno
23. okt 2017

duplo je super, iba drahééééééééé :( hneď by som kúpil ďalšie. Ešte aj tá podložka je fest drahá ...

moncach
23. okt 2017

My mame Lego Duplo veľmi radi. Máme 1 základnú krabicu (ešte jednu takú istú odloženú este pre drobca na 1.narodeniny), a asi 5-6krabic doplnkovych - nakladiak, vlak, traktor, domček, mazlickocia, zvieratka. Snáď som všetko vymenovala 🙂 Dxerka bude mat 2 roky a uz sama si ho vytiahne a sklada alebo dáva zvieratka do dvierok/okien... A aj my sa s ňou vieme vyhrať😀

katrin69
23. okt 2017

Ešte sme lego nekúpili, ale plánujeme. Známi majú a hrali sme sa. Lebo síce naša malá všetko rozoberala, čo som poskladala, ale je to super odreagovanie sa a vrátenie sa do detských čias, keď si ako "stará capina" môžem sadnúť pri detské hračky, tvoriť a zároveň blbnúť pri drobcovi, keď ma vôbec nikto nevidí a nebaví sa na mne... 😀

jabuducanevesta
23. okt 2017

milujeme 🙂) mame vela vela druhov, auta, traktor, buldozer, zakladnu krabicu kociek, podlozku a sanitku dostal tento mesiac,,, kazdy mesiac doplname a hrame sa s nim kazdy den

nelly761
23. okt 2017

prvé lego duplo sme dcérke kúpili ZOO keď mala rok a pol. teraz už dcérka začína prechádzať na lego friends a Alexko zas majstruje s duplom čo sme mu pri dcérke nazbierali 🙂

dankamat
23. okt 2017

Naše prvé lego sme kúpili k 1. narodeninam, bol to Vláčik v Zoo nakolko malý zbožňoval vlaky. Dnes má 6 rokov a stále sa a nim hra. Sada je kompletná a samozrejme Naša zbierka sa rozrástla o množstvo iných sad, naša najnovšia je Lego Batman. Duplo je u nás stále top hračka.

evasarlota
23. okt 2017

Moj syncek doslal svoje 1. lego na svoje 1. Vianoce Mal 9 mesiacov a Bol to Moj prvy traktor. hral sa snim hned (aj ked skladat este samozrejme nevedel ale naucil sa to skoro asi ked mal 1 rok) a hra sa s nim dodnes Za chvilku bude mat 3r a medzitym mu do zbierky pribudli velke sady ako Velke stavenisko, Velky Cirkus, Batman a dobrodzruzstvo v Batcave, Moj prvy vlacik, Arktida, Prives pre kone, Safari, Poskladaj si zvieratka a Kreativna sada, a tiez velka podlozka na skladanie. Pod vianocnym stromcekom si opat najde Lego, pravdepodobne XXL sadu kociek alebo ak by sa medzi novinkami objavilo nieco zaujimave (ako bola kedysi Policajna stanica s vrtulnikom alebo Velky rytiersky hrad ) siahli by sme aj po tom.

ferihegy
23. okt 2017

Moj syncek miluje Lego dokaze pri nom sediet dlhe hodiny 🙂

jany205
23. okt 2017

Naša dcérka zbožňuje pozerať na videá na YouTube kde stávajú z kociek lego Duplo, zatiaľ má len maličkú sadu kde je panáčik, teliatko o ktoré sa stará a má z neho veeeelku radosť. Plánujeme napísať Ježiškovi o túto zábavku, tak uvidíme či prinesie 😉😍

zuanach
23. okt 2017

Vacsinou prve narodeniny boli u nas tou "metou", kedy sme kupili detom Duplo a dosial ich neomrzelo, mensim minusom je urcite cena, ale zas nemusia mat vsetky sady 🙂 da sa pekne prehrat aj so zakladnymi kusmi 🙂

liligreg
23. okt 2017

Nás dostal prvé lego minuly rok na Vianoce, keď mal 15m, bolo to lego duplo stavenisko a u babky dostal lietadlo. A neskôr dostal ešte vláčik a dokupili sme aj koľajnice

bonnie1
23. okt 2017

Prvej v 2 r a druhej v roku a pol .

ajusik86
23. okt 2017

Musím sa priznat, že prvú sadu sme zdedili /bolo to už staršie lego duplo/ a kedže si ho moje baby /teraz už dva a pol ročné dvojičky/ zamilovali, druhú sadu sme už dokupovali. Bola to Sofia prvá so zámkom. Baby tú rozprávku milujú, lego tiež takže toto bol náš prvý výber a neolutovali sme./Baby mali vtedy cca 2 roky/ Je pravda že lego duplo je drahšie, ale aj omnoho kvalitnejšie ako ostatné. Takéto malé ručičky tie kocky a postavičky hádžu do kýblíka hlava nehlava a kocky zostávajú neporušené a aj postavičky. Dalšiu sadu sme kupovali Lego duplo Domček a za hodové peniaze sme opäť investovali do dupla Popoluškinho zámku a podložky 🙂 U nás je to naj hračka. Ešte velmi túžime po nejakom zvieratkovom duple, tak dúfam časom sa aj to podarí zohnat 🙂

hu3hu3
23. okt 2017

Moj syncek od 1 roka dostava lego duplo a rano ked vstane tak sa ide hrat s kockami...teraz ked chodi do skolky aj tam maju duplo a hra sa s nim ked pridem po neho 🙂

kondaska1
23. okt 2017

Ako prve mame toto a som max spokojna, velke kocky, auticko a obrazky, spaja to v sebe viacero veci a to je fajn

myryjam
23. okt 2017

Mám 2 deti (2 a 4,5 roka) a Lego Duplo je u nás na zozname dennodených aktivít, takže už máme niekoľko balení. Zasielam foto nášho už mega úložného boxu na skladovanie Lega spolu s nastrihanými krabičkami, ktoré si nechávame ako návody ku skladaniu 🙂

angelika4
23. okt 2017

Môj syn prvé dve sady Lego Duplo dostal na 2 narodeniny - Mc Queen a Macko Pu domček 🙂
Teraz sa už tešíme na Vianočnú sadu s Mikulášom a na pizzériu 🙂